0 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Selam arkadaslar, 

Aslında ben gorumcemi seviyor ve onunda beni sevdigini sanıyordum. Bir şekilde , Arkadasıyla konusmasına sahit oldum. Benden rahatsızmış, annesine ona gitmemden rahatsız oluyormus. Arkadası cok sinir oluyormus bana ve gorumcemde ona aynen söyle diyor -ne yapayım söylemesem de anlamıyor, bende sinir oluyordum ama baktım söylesemde anlamıyor sinir olmuyorum artık gibi bişey dedi.  Ki ben gercekten kendisini severdim. İyi anlaştıgımızı düşünürdüm. Aldatılmıs gibi hissediyorum kendimi resmen ben ve cocuklrım istenmeyen kişilermişiz. Eşime anlattım o  bile üzüldü ne alaka sizin için neden böyle düşünüyor diye. Gidip kendisinün yüzüne vurmak istiyorum bunu sizce konusmalıyım yoksa konusmadan direkt soguk yapıp iletişimimi kesmeliyi miyim? 2-3 gündür düşünmekten basım agrıyor

14 Cevaplar

+2 oy
(1,206 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende ilk zamanlar ne kadar iyi bir görümcem var onu çok seviyorum oda beni diye ortalıkta mal gibi geziniyorum megersem beni kullabildigi için asıl yüzünü saklamış sinsi yılan. Hepsi aynı işte illa biryerlerinde sinsilik hormonu saklı. Bende görünce olucam kesin ben de de vardır ;) 
(2 puan) tarafından
İnan gelin olarak kendimde de arıyorum bir yanlısım var mı napıyorum acaba ben diye.  Bende görümce olacagım buyuk konusmayımda sevmesem yüzüne gülücükler saçmam yani, mesafemi korurum. Benim görümce bana canımm cicim sürekli. Ama arkadan masallahı varmış
tarafından
Ayy bende de vardır diyor birde ilahi kız :D
(1,206 puan) tarafından
Canım banada aynıydı ama işini gördü içinmiş şu an da aynı qma artık anladığmi biliyor. Ben gebeyken demedigini bırakmadı hemde dedikodumu yaptığı insanlar küçücük çocuk ya artık ne kadar dert olduysam
(1,206 puan) tarafından
Valla canım en iyi olanlar bile biz çok iyi anlaşıyoruz diyenlerde bile bir tık ainsilik oluyor çünkü. Biz çok iyiyiz diyenlere inanmıyorum artık illaki bir yerde patlak veriyor bir sorun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tabikide soylemelisin ve benimle konuşmak istemiyosan bunu direk söyleyebilirdin yüzsüz bı insan değilim de
(2 puan) tarafından
Çok zoruma gitti gercekten. Konusmak bana da en mantıklısı gibi geliyor yoksa kendi kendimi yiyeceğim.
0 oy
(9,630 puan) tarafından
Canını neden sıkıyorsun görümce  örümcek  işte sinsiler bunlar ben olmaz kaynanama daha çok gider daha çok yakın olurdum kudursun kafaya takmaya değmez
(2 puan) tarafından
Benim kimsem yok , annem vefat etti babam uzakta onları öz ailem gördüm. Görümceme de her zaman koştum ne zaman işi düşse ne zaman bişey istese, kendimi aldatılmış gibi hissettim şok oldum konusmanın detayları var daha hepsini yazmadım ama buyuk ihtimal o da annesinden kıskandı beni . Sağlık olsun herkese allah gönlüne göre versin.
(9,630 puan) tarafından
Aynen kıskanmıştır seni sen sakın kötü olma dediğim gibi daha çok yakın ol onlarla kıskansın yani
 Benim görümcemde öyle gittiğimde kıskanır  kaynanam kızıma bişry alsa kıskanır o kadar eşya hediye vs aldım  çocuklarına oyuncak  bi teşekkür bile etmez benimle hiç sohbet etmez benim de hiç arkadaşım yok gurbetteyim ailem uzak  onunyakın gördüm haketmedi
0 oy
(913 puan) tarafından
Bence direk söylemelisin ben olsam öyle yapardım. Mesajlarımı nie okudun avazı yaparsa hangimizin yaptığı daha ayıp bi düşün dersin
(2 puan) tarafından
Okumadım zaten bana dolaylı bir sekilde geldi. Direkt bana gönderildi zaten benim sucum insan yerine koymak oldu sanırım
(913 puan) tarafından
İnanki söylemessen içini şişirirsin. Kendine dert edersin. Sana dert olacağına iç yüzü açıldığı için o düşünsün dursun
0 oy
tarafından
Konuş tabii ki söyleyeceğini söyle sonra da irtibatı kesersin. En azından içinde kalmamış olur 
0 oy
(417 puan) tarafından
Bu tür durumlarda yüzleşmek en sağlıklısı hem nedeni neymiş öğrenmiş olursun
(2 puan) tarafından
Evet neden diye sormak istiyorum zaten. Sana ne yaptım veya ne yanlısımı gördün neden yani demek istiyorum .
(417 puan) tarafından
Hakkın zaten bunları sormak cevaplasın bakalım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bence sole yüzüne direk sonra iletişimi kes
0 oy
tarafından
Yüzüne pat pat vur sakin içinde tutma. Bundan bir kaç ay sonra söylemen hiiiiiic birşeyi değiştirmez. Yemegi bile sıcak yiyoruz olayı sıcağı sıcağına hallet. Nefret ediyorum böyle hadsiz insanlardan
0 oy
tarafından

Yüzüne söyle ve iletişimini kes

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Sinir bozan bisey ama ne diye takiliyon kız boşversene ya hiç tinma bile sende onu sevme şuna bak dengesiz iki yuzluymus hiç kendini de üzme onun için kocanla iyi ol gerisini de boşver gitsin anca öyle mutlu olursun emin ol 
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ne güzel kurtulmuşsun iste hiç sesini çıkarma görümceden dost olmaz 
0 oy
tarafından
Kocan da meseleyi biliyorsa git söyle benim için böyle düşündüğünü bilmiyordum yanlış samimiyet kurduğum için üzgünüm bundan sonra daha mesafeli olabiliriz de. 
0 oy
(800 puan) tarafından
Konuş ki bildiğini bilsin

Sonra kesersin ilişkini
0 oy
(13,079 puan) tarafından
Bende senin gibi hissederdim 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,166 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 662 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 439 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 528 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu

380,609 soru

11,395,662 cevap

34,913 kullanıcı