0 oy
244 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,621 puan) tarafından
Kizlar dolap uygulamasından nevresim takımı sattım takımın kendi kutusu var ilgi çekici güzel görünsün istiyorum şimdi pek yok ama ürün ekledikçe kolay satilsin istiyorum aklımda olan güzel bi not la tek porsiyon kahvelerden koymak ama hediye paketine falan koysam abes mı görünür streç e mı sarsam nasi yapıyım sizce size nasi gelse hoşuna gider de takip ederdiniz yeni ne koyuyor diye

6 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani kullanılmamışsa kutusunda güzelce sar bi karton kutuya daha koy gönder ne yapacaksın 
(1,621 puan) tarafından
Öyle ürünler koymaya devam etcem değerlendirme güzel olsun ilgi çeksin istiyorum sonuçta ben alırken değerlendirmesine bakıyorum sen aldığında özenli bi paket olsa daha çok hoşuna gitmez mi alacağın zaman tekrar ona bakmaz misin
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Dolapta belirli bir ücret kesiliyor demi. Bende hiç giyilmeyen elbiseler hatta etiketiyle duran takımlar vs var satmayı düşünüyorum ama yine boşver kim alacakki diyorum
(1,621 puan) tarafından
Aman bende öyle diyodum kız ama o kadar çok var ki ben de ev eşyası çok 3 gün önce koydum satılmaz diyodum bugün satıldı kullanilmamissa etiketliyse satilir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim için  önemli  olan  hediye  değil  aldığım  ürünün  anlatıldığı  gibi olması  o yeterli  
(1,621 puan) tarafından
Tabi oda önemli de işte ne bilim daha öyle ürünler koymaya devam etcem ilgi çeksin değerlendirme güzel olsun tekrar alacağı zaman aklına gelsin istiyorum
(5,949 puan) tarafından
Ewet  güzel düşünce  canım  bende  satıp alıyorum hediyerin devamı gelecekse yap  ama  birine  hediye gondermeyip  başkasına göndermezsen olmaz
(1,621 puan) tarafından
Zaten gonderecegim tekli kahveler den ve güzel günlerde kullan diye bi not zaten su an yeni yapıyorum fazla da yok ürünüm ama cogaltsam  da o şekilde devam ederim
(5,949 puan) tarafından
Güzel  canım  bence
0 oy
(4,972 puan) tarafından
Adın ne canim bende nevresim almayı düşünüyorum bir bakayım urunlerine
(1,621 puan) tarafından
Bi tane vardi sattim yeni canım bi saten eklicem yarin ama kutulu değil oda @dolap8922574
(4,972 puan) tarafından
Saten degil canim.normal istiyorum ben bakayım bi
0 oy
(461 puan) tarafından
Benide takip et miranasaf ismim
(1,621 puan) tarafından
Edeyim canim
0 oy
tarafından
Biz gecen gun ogluma kumandali araba aldik kadin ayakkabi kutusuna koymus bizim icin sorun olmadi yani ürün saglam mi anlatıldığı gibi mi ona baktik 
tarafından
Tabi orasi oyle paketlemeye 3 yildiz verdik zaten kadin hatta laf etti neye gore 3 yildiz verdiniz diye ve hic kullanilmamis dedi tekerlekler pislik icindeydi ama oglum sevdigi icin iade etmedik
(1,621 puan) tarafından
Işte böyle olmaması için özen göstermek istiyorum ben o satıcıya denk gelip yorumunu görsem alıp almamakta tereddüt ederim
tarafından
Evet canm dogru diyosun o zaman guzel bi kutuya koy evde varsa ama para verip de alma hediye paketi de yap gonder gitsin cok begenir alici kisi keske herkes senin gibi ince dusunse
(1,621 puan) tarafından
Kendi kutusu var dediğin gibi bi hediye paketine koyuyum içine bi kahve yle bi not koyarım beni uğraştıracak veya maddi acıdan zora sokacak bisey değil ama hem alan insanın gönlü olur hemde bana katkısı olur
tarafından
Ne guzel düşünmüşsün canm super olur ❤

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
4 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
0 oy
2 cevap 117 göst.
1 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...