0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Kızlar istanbul da kirada oturanlar hangi semtte ne kadar kira veriyorsunuz. Ben 3+1 de 950 kira veriyordum ocak zam ayı 1100 tl olsun diyor kiraya siz de durumlar nedir 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah canim 
(125 puan) tarafından
Amin amin cümlesine işimiz çok zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bagcilardayim 3+1 ama baya buyuk koridoru bile 12bucuk metre 11 sene once geldim buraya 1.100kiram bu zamda ne olur bilmiyorum 
(125 puan) tarafından
Ev sahipleri herşey zamlandı diye uçuk fiyatlar istiyor Allahtan ev sahibim iyi biri yaa inşallah yüksek zam istemezler
tarafından
Bakalim beklemedeyim zami cok yaparsa mutfak dolaplarimi yenile veriyim okadar zam diyecem
(125 puan) tarafından
Benimde mutfak dolaplarım çooook eski çekmeceleri açılmıyor artık 1 sene olucak buraya geleli değiştirir mi bilmiyorum
tarafından
Valla baya cemkiricem artik banane yaptirsin evin herseyi tam bi mutfak dolabi eski oyle acilmama durumu yok ama yasindigimdan beri kagit kapliyom nasil yag uslemisse cikaramamistim tasindigimda
(125 puan) tarafından
Valla bende şimdi yatak odasında ki 2 buçuk duvarımda ki rutubeti sildim temizledim 3 gün önce misafir odasındaki duvarı sildim heryer rutubet ev sahibine söylüyorum çünkü burayı tutarken ilk sordugun rutubet oluyor mu o zaman oğlum 2 aylıktı yok olmuyor dediler şimdi de çok eşyadan rutubet oluyor diyor soğuk sıcak etkileşiminden oluyor diyor giderler çekmiyor ama hiçbirini kabul etmiyorlar
0 oy
(247 puan) tarafından
Pendik Kurtköy de oturuyorum canim  2+1 kutu gibi  ev toki konutları  1.100 kira 100 aidat veriyorduk düne kadar dün sene zamı geldi şuan kira 1500. Tl aidat 150 tl oldu 
(247 puan) tarafından
Böyle zor durumda kimse kimseyi düşünmüyor canim işte  10 bucuk aylık kızım  var 30 haftalık hamileyim şubatta doğum var kafayı yicem
(125 puan) tarafından
Vallahi çok üzüldüm yaa yavrucak rızkıyla geliyor evet ama artık geçim çok zor herşey çok pahalı ben ne alıp ne yicez diye habire düşünüyorum :(((
(1,453 puan) tarafından
Kurtköy azıtmış zaten bende 2 oda 1 salon 1400
(247 puan) tarafından
Ah canım hiç sorma sezeryan oldum ben ilkinde sprail kayması sonucu gene hamileyim Rabbım nasip etmiş başım gözüm üstüne ama bu durumlar bu sekildeyken nasıl geçim olucak bilemiyorum Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
(247 puan) tarafından
Aynen canim valla Kurtköy azitmis yan tarafım satlık 700 bin tl şok oldum resmen
0 oy
(213 puan) tarafından
İstanbul Tuzla'da oturuyorum 2+1 çokta küçük değil ama buyukde sayılmaz 800 lira zamlı hali
(125 puan) tarafından
800 iyiymiş canım yaa inşallah böyle devam eder
tarafından
Bende tuzladayım canım sen nerde 800 veriyorsun ben bulamıyorum
(213 puan) tarafından
Mimarsinandayim canım şifaya yakın şuan ki durumda ev yok zaten olanda 1500 den aşağı yok ev sahibimiz tanıdık kırmadı bizi
tarafından
Ne güzel canım oralara da baktım dediğin gibi uyguna ev mev yok
(213 puan) tarafından
Aynen ne olck milletin halı bilmiyorum bende evimi pek sevmiyorum çıkmak istiyordum ama bu sene olanları gördükten sonra deli gbi sarildim evime :))
0 oy
(417 puan) tarafından
Büyükçekmece site de oturuyorum 3+1daire 1300 tl kira 370 tl aidat zamsız hali 
(125 puan) tarafından
Ooo çokmuş kız Allah yardım etsin şimdi çıksan başka yer fiyat olarak pekde farklı sayılmaz
(417 puan) tarafından
Amin amin cümlemize çıkmayı bir kenara koydum ev sahibi fırsattan istifade biran da 900 tl zam yapmak istedi eşim söylediğinde bana şaka yapıyor sandım sonra mesajları gösterdi ki gerçekmiş Allahtan eşim keskin tavırlı %10 dan fazla zam yapamazsın hadi %15 yapıyorum çıkarabilirsiniz çıkar şikayet ederim karım da hamile sem zararlı çıkarsın demiş hemen geri adım atmış
0 oy
tarafından
Kadikoydeyim 2+1    2150 tl kira 
(125 puan) tarafından
Aboo çokmuş kız böyle kira olanları bazen düşünüyorum halime şükretmem lazım bu insanlar ne yiyip ne içicek diye düşünmüyorlar vallahi
(13,047 puan) tarafından
Siz emin evimdeydiniz galiba ne oldu
(1,020 puan) tarafından
Çok nu? Kartalda 3500 e anca oturulacak evler var
tarafından
Evet eminevimdeyiz onada 3 bin ödüyoruz
0 oy
(41 puan) tarafından
2+1 2 sene once 800 lirayla anlastik suan 950 veriyoruz
(125 puan) tarafından
Senin de iyi miş kiran canım piyasa ya göre uygun
(41 puan) tarafından
Evet cok şükür iyi evde cok guzel yeni bina Allah yardimcimiz olsun ne kadar da kira az olsa yine de zor kiraci olmak
0 oy
(204 puan) tarafından
Beylikdüzündeym bende 1400e oturuyorum 2+1 3000 istiyo ser.efsiz
(204 puan) tarafından
Bziim oturduğumuz yerde 6 tane blogu var hepsi aynı kişinin her binada 12 daire var düşün paragöz adam degil yani daha 30 yaşında *** gibi parayla oynuyorlar
(125 puan) tarafından
Ulan ihtiyacı yoktur o adamın 300 az alsa fakir mi olur sanki ben artık insanların iyi niyetini yitirdiğini kaydettiğini düşünmeden edemiyorum yaa üzülüyorum halimize herkes için
(204 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım bende ama malları isteyince de bişey diyemiyoruz işte işine gelmiyorsa çık diyorlar bende mecbur çıkıcam
(125 puan) tarafından
Aynen öyle lafları hazır sen çıkarsan o fiyattan alıcısı hazır derler Allah nasıl bilirse öyle yapsın bence artık hep söylüyorum halkın ayaklanması lazım ya gerek kira olsun gerek gıda ve yaşam şartlarında zamlardan dolayı merak ediyorum bu millet neyi bekliyor parası olana hava hoş peki ya olmayana
(204 puan) tarafından
İşte tek maaşla geçinene zor işte
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Pendik velibaba 2+1 1100 fatura aidat dahil
(1,101 puan) tarafından
Kız bizimki tek fatura normalde 900 kira 200 tlde faturalar için veriyoz evi otel niyetine kullanıyor 4 5 ayda 1 aylıgına yada 25 gunluğune falan eşim yurtdısında calısııyo bende o surecte anamdayım
(125 puan) tarafından
Ev boşken o fatura yuh yaa ben zannetim bütün faturalar ve evdesiniz olarak düşündüm arkadaşım site çok sıkıntı ilk evlendiğimde kiptaşta oturduk 1 yıl bi daha töbe oturmam
(1,101 puan) tarafından
Site degil benim ki canım normal apartman ev sahibine veriyoz ama tüm faturalar içinde ama aidatta 200 TL'nin içinde kiptaşts oturmak istiyorum bende bi ara arkadaslarıma yakın diye suan nerdesin belkide tanıyoruzdur kız birbirimizi :D ama tanımamız mümkün de olamz kiptas bana birazcık uzak
(125 puan) tarafından
Hee şimdi anladim canım ben hadımköy kiptaş taydım ama ben memnun değildim 75 m2 ev balkon yok bişey yok
(1,101 puan) tarafından
Heee bende velibaba kiptaş sandım
0 oy
tarafından
Besiktas' da oturuyorum 2+1 bahce kati 2700 su an kiramiz.
(125 puan) tarafından
Beşiktaş da her yer çok pahalı insanın maaşının asgarinin  çok üstünde olması lazım
tarafından
Allaha sukur gecinebiliyoruz gelirimiz ona gore, ama evet cok pahali, esimin dukkani burda kizimin okulu vs derken kaldik burda kipirdayamiyoruz
(1,020 puan) tarafından
Uygun muş Beşiktaş a göre kartalda 3500 den aşağı düzgün ev yok
tarafından
Kuzum bahce kati ondan :) bizde kopek var baya buyuk, o yuzden hep bahce katinda oturuyoruz mecbur, normal kata ciksak 3500-4000 walla evet
0 oy
(2,896 puan) tarafından
Esenler'de oturuyorum,3+1,on yıllık var yok bina, ebeveyn banyolu,ama giriş kat ,1600 kiramiz iyi semtimize göre,senin de kiran iyiymiş nerde oturuyorsun
(226 puan) tarafından
Hemen oradayım bende zaten
(125 puan) tarafından
Yakınmışız baya  :) ne zamandır arnavutköydesin
(226 puan) tarafından
3 yıl oldu ama 1 yılımız kaldı burda :) :(
(125 puan) tarafından
Neden canım
(226 puan) tarafından
Eşimin tayini çıkcak doğuya:(
0 oy
tarafından
Kuzum iyi oturuyosn gene sen , avcılarda 2500 3000 olmuş kiralar allahnyardmcınız olsn 
(125 puan) tarafından
Evet bencede iyi ev sahibinde dedi ayşe piyasayı bilir o ne düşünüyor zam için diyince bişey diyemedim
0 oy
tarafından
Pendik kurtköyde site içinde 2+1 asansörlü çöp alınıyor 3.kattayım temizlik güvenlik bakkal park var eski bir site ama idare eder..ulaşımı da iyi otobüsler 5 dkda bir geçer..aidat 135 tl kirada 1.000 tl
(1,453 puan) tarafından
He duydum cumhuriyet sitesini . Ahahaha gel gel ama hava buzz
tarafından
Küçük çocuğum olmasa gelirdim yağıyor bir de..büyük kızım da okula gidiyor erol türker okuluna..o okuldayken gelirdim bırakacak kimse de yok maalesef
(1,453 puan) tarafından
Kız benim hemen arka sokak kapıdan çıkıyorum pazar önümde ama hem gebeyim hem 3 yaşında oğlum.var hava soğuk diye cikamiyorum ki
tarafından
Baharda kavuşuruz :)) bir an önce bahar gelsin istiyorum
(1,453 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Esenyurt'ta yok bende 800 veriyorum zamla 950 olacak 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
1+1 1150 veriyorum Kâğıthane gültepede oturuyorum sen çok uygun ödüyorsun hangi semt orası 
(125 puan) tarafından
Arnavutköy deyim canım ama ev sahibim iyi sağolsun karşımda ki binada 2 +1 daireyi 1750 kiradan kiraya verdiler balkonu bile yok
0 oy
tarafından

Bahcesehir 3800 ₺ aidat 400₺ 3+1,5 :)) 

Şuan bizim sitede 6500 aşağı kiralık yok.
Mal sahipleri iyice ucmus durumdalar millet aç gözlüler yalanda 1 ise 5 diyorlar oda hak değil tabi ki 
(125 puan) tarafından
Çok fazla yaaa
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Hangi semt 3 oda 950 kız .  Ben kurtköydeyim 1200du 1400 yaptı ev sahibi 2 oda 1 salon
(125 puan) tarafından
Arnavutköy deyim canım evim de 2 balkon var iyi çok şükür ev sahibim üst katta oturur titizler merdivenler halı döşeli fln yani :) 1100 oldu şimdi kiram çok fazla artık kiralar canım
0 oy
tarafından
Tuzla da oturuyorum canım 1100 ama evden çıkartmak istiyor şe.refsiz evi sattı
0 oy
(44 puan) tarafından
Avcılar 2+1 4300 TL veriyoruz
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Pendik de oturuyorum 1050 lira veriyorum 2+1

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 427 göst.