0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (238 puan) tarafından

Hanımlar merhaba, doğum sonrası için korse alacağım fakat 2 model arasında kaldım. Sizce hangisi daha kullanışlı olur? 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben alttakinden aldım

Üstteki bir tık iyi. Çünkü yukarıdaki askılar katlanmasını engeller
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ikinci Sadece göbeğini topluyor galiba birincisi popo destekli gibi duruyor
0 oy
(13,103 puan) tarafından
Doğuma bağlı kız sezeryan olunca bunu takmana izin verir mi doktor orası da var
tarafından
Bende mesela sezaryen sonrası takmadım aklıma gelmedi o zaman hiç ama şimdi alt göbeğim öylece duruyor çok kötü ne yapacağım bilemedim korse alsam işe yarar mı ki 3.5 ay oldu
(13,103 puan) tarafından
Yarar kız çok bı zaman geçmemiş al kullan hemen dikişlerin düzelmiştir herhalde Leslie veya karın kaslarını güçlendirecek evde spor yap daha çabuk gider göbeğin
(3,823 puan) tarafından
Doktor öneriyor canım korseyi yara kapandıktan sonra bana 7 günlüktü yakabilirsin demişti
tarafından
Sağolun kızlar teşekkür ederim. Bı öyle yaparım hem alayım da. Valla alt karın öyle kötü ki olduğu gibi kaldı öyle. Sağolunn..
(13,103 puan) tarafından
Ne demek canım
0 oy
(9,022 puan) tarafından
İlk doğumda alttakinden kullandım güzel toparladı ama sürekli katlandı 2. Ye hamileyim alttakinin çelik balenli olanları var onlar katlanma yapmıyor diyolar. Sezeryan doğum yaptım doğumun ertesi günu kullanmaya başladım
0 oy
tarafından

Bnde alttaki var kuzu ama takmadm daraldm :)

0 oy
(238 puan) tarafından
Üsttekini aldım bakalım doğumdan sonra kullanabilirsin kullanırım. İnşallah bir sorun çıkmaz da kullanırım işe yarar.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 498 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...