0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar gebelikte biraz düşün çıkmaya başladı 9 6 civarı çıkıyor hastanede sabah erken saatlerde oluyor genelde evde ölçüde 12 8 normal. Aşırı halsizlik var tansiyon için neler yapabilirim  nelere dikkat etmeliyim. Birde doğumda sorun yaşayan oldu mu bilgilendirirseniz sevinirim 

9 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Canım senin yine iyi ben 6.8 düşüyordu ebe sürekli çubuk kraker yanında olsun  derdi bide kendini hiç aç brakma canım sürekli olarak birşeyler ağzına at 
(2,423 puan) tarafından
Geçen 6 4 cikti ama makinede sorun var galiba dediler iyiydim çünkü  tuzlu yemiyorum  hiç yemeklerr de atamam bilemedim ondan mi acaba
(7,036 puan) tarafından
Olabilir canım bende öyleyim tuzlu yiyemem hiç
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim hep 8 5 ti tansiyonum bol bol dinleneceksin çok aşırıya kacmadan tuzlu yiyeceksin. Sezeryan oldum sezeryan sırasında düşme oldu yine ama mudahele edildi hemen 
(2,423 puan) tarafından
Müdahale nasıl oluyor kuzum. Bende ondan korkuyorm zaten çarpıntım oluyor heyecandan:(
tarafından
Damar yolun açık zaten serumlar hazır bekliyor hemen serumu açıyorlar korkulacak bi durum değil yani hemen etki ediyor
(2,423 puan) tarafından
Sagolsin kuzum :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Oglumda hic yaşamadım ama kizimda hamileliğin başından beri 8-6 civarıydi arada 7 olurdu ama hiç 9 10 olmadı standart 8 çıkardı açıkçası hiç dikkat etmedim dogumda da bi sorun yaşamadım cok şükür 
(2,423 puan) tarafından
İnşallah bende yaşamam canım:)
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Benimde hep oyleydi. Hala da öyle. Doktorum yuksek olmasindansa düşük olmasi iyi demisti
(2,423 puan) tarafından
Iyi bari kuzum
0 oy
tarafından
Hamilelikte düşük tansiyondan korkma yüksek tansiyon tehlikeli. 3 aylikken tansiyonum düşmeye başladı 7-5 düşmüştü üç kere bayıldım bir evde bir kuaförde bir de hastanede hep düşerdi tansiyonum . Ailem ve eşim yanlız bırakmazdı beni. Doktora sordum dinlenmek gerek yorulma düşükten korkma risk yüksek tansiyonda demişti. Yanında bisküvi taşı aç kalma
(2,423 puan) tarafından
Sağol canım   ..
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Benim standart 9 6 yada 10 7 çıkıyor hep gebelikten öncede öyleydi gebelikte öyle.. Hiç sorun olmadı şuan 35 haftalığız doktorda düşük demiyor... 
(2,423 puan) tarafından
Anladım canım bende korktum doğum ani için
0 oy
tarafından
Kuzum 12 8 en normali benim surekli 8.4 bünyem alisik 12 falan oldumj asil fenalik geciriyorum
(2,423 puan) tarafından
Vücutta alışmış demekki canım
0 oy
tarafından
Malesef gebelik boyu devam ediyo normal doğum yaptım doğum yapma kadar5 tane tansiyon hapı aldım baygınlık gecirdim
(2,423 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya
0 oy
(3,451 puan) tarafından
9-6 olunca ben mutlu oluyordum normal diye, 5-2 görmüş insanım :) . Tuzlu ayran iç
(2,423 puan) tarafından
Ay kıyamam  tmm icicem :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirzaslan (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde mehal (616 puan) tarafından soruldu

379,741 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...