0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Kizlar cocuk 1 haftadir resmen iykuyu terk etti balgamli balgamli cok derinden oksuruyor uyumuyoe nirmalde uyurdu oynardi kendi halinde suan cok agliyor doktora giturdum sadece sirtini dinledi coger temiz dedi antibiyotik yazdi 3 gundur kullamiyoruz ama oksurugu hic gecmedi ya ne yapmaliyim cok caresjzim cocuk hic durmuyo bronsit flan olabilir mi ya 

8 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Buhara başla canım o yardımcı olur 
(271 puan) tarafından
Nasil buhar
(7,036 puan) tarafından
Kuzum buhar makinen varsa yada bir tanidiginizin varsa onu ver balgamı söktürür nefes almasını kolaylaştırır
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Ah yavrum kıyamam çok geçmiş olsun canım

Zeytinyağının içine limon sıkıp ayaklarının altına sür  çorabı çek gece yap bunu öksürüğü keser Allah'ın izniyle
(271 puan) tarafından
Kuzum sade oksuruk degilki balgqmli balgamli cok oksuruyir
(316 puan) tarafından
Tamam işte rahatlatır en azından
(316 puan) tarafından
Hem balgam atması daha iyi temizleniyor hiç olmazsa
(271 puan) tarafından
Balgami atmasi iyi ama cok korkuyotum beonsit flan da zatureye cevirir diye
(316 puan) tarafından
Allah korusun inşallah öyle bişey olmaz bu aralar baya salgın var herkes bu hastalıklara bulaşıyor çok dikkat etmek lazım bende tekrar bi doktora götür
0 oy
(676 puan) tarafından
Ay bizimde bugün oksuruk hafiften basliyo gibj bize daha önce doktor balgam söktürücü vermişti onu kullancam bide her sabah pekmeze bi kac damla limon sıkıp ver ayrjca bunu denemedim ama sarımsağı zeytibyaginda bekletip ayak altlarina surup uzerine corap giydiriliyomus gece yatarken yaparsan iyi olurmus cok iyi geliyomys oksuruge dene istersen 
(271 puan) tarafından
Yaptim kuzum hic banamisin demedi cocuk pekmez deneyecegim bide
0 oy
(1,100 puan) tarafından
3 aydır öksüren kızıma çareyi pekmezde buldum her sabah aç karnına bir kaşık veriyorum 
(271 puan) tarafından
Balgamli oksurek mi canim
(1,100 puan) tarafından
Hemde nasıl canım göğsünü yumuşattı şuan hiç öksürük yok ama ben vermeye devam ediyorum pekmezi
(271 puan) tarafından
Tamam canim bende bi deneyim insallah ise yarar ya
(1,100 puan) tarafından
1 hafta düzenli ver etkisini göreceksin sonra hep devam et geçmiş olsun canım
(271 puan) tarafından
Tamam canim saol
0 oy
(683 puan) tarafından
Udi hindi yağı güvenilir Bi yerden bul al. Emziriyorsan bol bol sarımsak tüket. Bebeğinin Çorbasına yoğurduna kat. Evini havalandır. Petekler çalıştığı için hava kuru olabilir peteğn üzerine su koy. Başucuna limon kes soğan kes karanfil batır koy. Temiz ve nemli Bi hava ve içten bağışıklığını güçlendirecek doğal yöntemler. Antibiyotk kullanma kesin çözüm değil. Geçmş olsn biz bu şekilde atlattık. 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Allah korusun canım başka bir doktora göster . 
(271 puan) tarafından
Bakiyim gidecegim galiba
0 oy
tarafından
Acile gidin hem dr ilaç verir hemde buharla atar orda bebekler bi öksürük te çıkartamıyorlar bizim gibi balgamlarini 
(271 puan) tarafından
Bakiyim kuzum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Antibiyotik bı haftada etkisini gösterir kaç gün oldu götüreli öksürük kolay kolay geçmiyor benim kızımın iki hafta sürdü goturmedigim doktor kalmadı .öksürük şurubu balgam sökücü vermedi mi .bide pekmeze çok az tereyağı köy ısıt biraz soğusun içir belki işe yarar bronşite dönmesin Allah korusun sen bidaha gotur
(271 puan) tarafından
4 gun oldu kuzum ya
(1,037 puan) tarafından
Antibiyotik hemen etki göstermiyor uzun sürüyor öksürük bı iki gün daha bekle baktın geçmiyor bidaha gotur .bide bal yedir arada ıhlamur yap ılık içir .mamasını bile biraz ılık ver boğazı yumusasin geçmis olsun ya inşallah bian önce iyi olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 84 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dertli ana (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seloos (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Akifinannesii (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mrvcckg (115 puan) tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı

...