0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Eşim yarın sabahtan il dışına gidecekti bende ablama hediye ve pasta alıp onunla kutlucaktim annemgilde toplanacaktık eşim varken gidemem çünkü eniştem ve eşim hiç anlasamazlar ve aynı ortamda bulunmak istemezler o yüzden eşimin bu gidişi çok iyi olacaktı 4 gün ablamla doya doya vakit gecircektik çünkü ablam il disinddan geliyor her zaman görüşemiyorduk:'(ablama nasıl soylicem bilmiyorum onlarda benim için geliyorlar 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esin gitmesinsart mi sen git yine
(3,739 puan) tarafından
Rahat vermez bana hemen gel hadi gel diye diye
tarafından
Desin sende gelme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ne sacmalık enısten ıle esın anlasamıyor dıye yanı elın ogulları anlasamıyor dıye öpöz ablanla neden gorusmeyesın 
(3,739 puan) tarafından
Giderim de rahat vermez bana hadi gel hemen gel acıktım der sinir eder beni
(3,739 puan) tarafından
Her yemek hazır olsada tabağına ısıtıp koymaz illa ben olacam çok kötü bu huyu
tarafından
Alıştırma kndıne yazık edersın sehır dısından ablan gelecek gıdıp annende kalamayacaksın oyle bı sacmalık olamaz ya
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Sen git karışamaz ya 
(3,739 puan) tarafından
Karışmasından değil işte canım giderim ama rahat vermez ikide bir mesaj atar gel hadi nerde kaldın çabuk ol diye
0 oy
tarafından
Demek istemem ama el oğulları yüzünden iki kardeş nasıl görüşmez ya. Onlar anlaşamazsa anlasamasin
(3,739 puan) tarafından
Kuzum giderim ama eşim yokken daha rahat annemlerde kalacaktım birde eşim rahat vermez hadi gel nerde kaldın diye
tarafından
Eşin çok garip kuzum ya senin kendine ozgur bir kaç günün olmayacak mı. Sanki disko disko gezeceksin onda da ailenle olacaksın. Çok bencilce
(3,739 puan) tarafından
Hemde nasıl bencilce
0 oy
(612 puan) tarafından
Ablana niye söylüyorsun ki asıl konuşman gereken eşin. Kadınların çoğu da kaynanasiyka görümcesiyle anlaşamıyor ama eşinin hatrina ya da evliliği için sabrediyir. Eşin de biraz fedakarlık yapsın. Koca adamlar anlasamayip ne yapıyor olabilir ki, kavga mi ediyolar. İki üç gün dayansın eşin. Ablan senin için geliyormuş il dışından ne diyeceksin abla eşim eşinle anlasamiuo o yüzden gelmeyin mi diyeceksin
(3,739 puan) tarafından
Siyaset konusu eşimle zitlar o konuda ne zaman ortama girsek bu yüzden tartışırlar işte :( ne kadar açma desemde eşime açar inadına sevmiyorum der
(612 puan) tarafından
O zaman sorun eşinde. Herkes aynı görüşte olmak zorunda değil. Niye bunu bilerek konuyu açıp tartışma çıkarıyor ki. Yani sen bilirsin tabi ama bu kişi arkadaşın değil ablan, eşin bir şekilde idare etmeli. Ne zamana kadar böyle ayarlamalar yapmaya çalışacaksın ki. Hiç mi ailecek gorusmeyeceksiniz
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşin gitmiyor mu yani onu yazmsmışsın
(3,739 puan) tarafından
Evet canım gitmiyor :( yazmayı unutmusum
0 oy
tarafından
Eşin bencillik ediyor bence sen onların akrabasindan birini sevmesen ayni anlayışı o sana gösterirmiydi acaba mesela sen eltinle yada görümcenle anlaşamasan oda bu fikrine saygı gosterirmiydi??
(3,739 puan) tarafından
Görümcemle konuşmuyorum aynı ortamda bulunmuyorum oda saygı gösteriyo buna
tarafından
Anladim o zaman eşin evde olsa bile sen çık git annengile :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
eşinle eniştenin arasında ki anlaşmazlıktan ablanla senin ne ilgin var ki canım şöyle düşün eltin var mı bilmiyorum ama sen eltinle anlaşamasan konuşmasan eşin abisi şehir dışından gelince görüşmez mi görüşür görüşmeli de kardeşler arasına girmesin ablanla değil eşinle konuş güzel bir dille anlat
(3,739 puan) tarafından
Canım eşim yokken daha rahat ediyoruz her şeyi konuşabiliyoruz eşimlde o ortamda olunca herşeyi konuşamıyoruz rahat olamıyoruz çünkü çok sinir bozucu hareketler yapıyor
(2,593 puan) tarafından
gelmesin eşin canım gelmek zorunda da değil ki madem sevmiyor istemiyor kendi tercihi o istemiyor diye de ablanla mı görüşmeyeceksin
0 oy
(13,003 puan) tarafından
Sen git yine de
(3,739 puan) tarafından
Ne güzel 4 gün rahat rahat kalacaktım annemde
0 oy
tarafından
Esjn gitmek zorunda degil sen tek git
(3,739 puan) tarafından
Konuşacam bakalim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kendin gi canim ne karışıyormuş

(3,739 puan) tarafından
Tekde giderim ama çok huzursuz eder beni aynı çocuk gibi hadi gel hadi gel der sürekli
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşin gitmesin sen git ne olacak  4 günden  canım  ben 1 aylığına  gidicem memleketime kızımla 
(3,739 puan) tarafından
Annem bana 10 dakikalık mesafede oturuyor anlamda il dışından gelecek eşim gitseydi ben 4 gün boyunca ablamla gece gündüz rahat takılacaktım şimdi gitsemde anca saatliğine giderim :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 245 göst.
0 oy
12 cevap 637 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 792 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı