0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Kızlar D-Smart kullanıyoruz İnternet olarak eşimi dün Digitürk ten aramışlar demişler işte ikisi bir arada kullanılıyor televizyondan kanal falan açılacakmış doğrumu bu biilgisi olan varmı kabul etmiş birde bugun geleceklermiş kuruma

6 Cevaplar

0 oy
(2,374 puan) tarafından
Biz aldık pişman olduk geri iade ettik hele netfilixin filan varsa eşinde maç izlemiyorsa hiç gerek  yok
(863 puan) tarafından
Netflix var ve tam bir maç hastası sinir oluyorum iyice bide bana sormadan yapmış  kabul etmiş şimdi kurulumu yaptırmazsam cayma bedeli ödermiyim
(863 puan) tarafından
Bide canım faturaları ayrı ayrımı bunların
(2,374 puan) tarafından
Cayma bedeli ödüyorsun canım vazgecersen eğer
-Reklam-
0 oy
tarafından
tam anlamadim ama ayrı canim bizimki nette d-smartta geciktirip ödeyememiştik dsmarti kapattilardi öteki kanallar duruyordu sadece dsamart kanalları yoktu
(863 puan) tarafından
Canım dsmart ve Digitürk birleşiyor demiş arayan kişi bende diyorum olmaz öyle ayrı marka onlar
tarafından
Alma eve kabil etme imza falan atma
0 oy
tarafından
kuzun dolandırıcı onlar benı de aradılar ıkna etmek ıcın kendılerını yırttılar ınternetı yenı baglattınız demı sız serefsız bunlar ya yemın ederım
(863 puan) tarafından
Yok kuzum ya 3 sendedir kullanıyoruz
tarafından
taahhüt falan mı yenıledınız
tarafından
Bak bu atacagım msjı esıne at benzer seyler demısler ıse eve gelseler bıle sakın baglatma hıcbıseye ımza atma dolandırıcılar bunlar

aradı dedı kı ınternet baglatmıssınız bu ınternete suan 100 tl fatura odeyeceksınız ama
bu aldıgınız ınternet ikili paket kapsamında ve ekıbımız gelıp tv ye dekoder baglayacak kabur ederseniz aylık 35-55 gıbı bı fark eklenecek faturanız 155 vs olacak ama yok kabul etmezde sözde ikili paketi bozarsanız faturanız dırek 190 lara cıkacak dedıler bır nevı akıl oyunu daha yuksegınu oyle de boyle de odeyeceksın hıc degılse tv de sıfrelı kanallar acılsın vs dıyr konusup ıkna etmeye calısıyolar benı defalarca aradılar en sın agzıma gelenı saydım defettım basımdan aynı sekılde komsumı kardesımı kardesımın bır arkadasını da aramıslar dolandırıcı bunlar sövünce dırek kapatıyorlar oyle bı uygulama falan yok ıkılı paket yok kanmayın eve almayın
(863 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(276 puan) tarafından
Sakın bişey imzalama eve de alma hemen ara iptal et dolandırıcı bunlar bizi de arayıp türktelekomla birleştik mecbur alacaksınız dediler inandık 3 ay boyunca iptal etmek için uğraştım içine giren çıkamıyor kaç tane iptal dilekçesi verdim kabul etmediler sakın inanma hemen ara iptal et sonra iptal edince 200 500 tl iptal bedeli istiyorlar ben mahkemeye verdim diye benden para almadılar ama çok uzun sürdü işlem hiç bulaşma 
(863 puan) tarafından
İnternetten anlaşma yapmış eşim şimdi kabul etmezsem fesh olurmu
(276 puan) tarafından
Onu tam olarak bilmiyorum ama arayıp iptal edicem de bişey imzalamadın inşallah
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Dolandırıcı onlar bende 1 ay önce İnternet aldım dsmart dan hemen peşinden bı numara aradı TV paketi de almak gerekiyor dedı açmazsanız bıle evde dursun dedı kuruluma gelelim dedı ben hemen kapattım dsmart müşteri hizmetlerini aradım dolandırıcı onlar itibar etmeyin sakın eve almayın dedıler. Çünkü ben en başından TV paketini kabul etmedıgjmi söylemiştim bayiye 
(863 puan) tarafından
Şükür iptal ettirdik saolun valla
0 oy
(463 puan) tarafından
Valla keşke bulaşmasaydınız ben bein connecti (digitürk) kapattırana kadar anam ağladı 21. Yüzyıldayız adamlar fax istiyo pisliğine
(863 puan) tarafından
Off napacaz bılmıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Deu (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde bbsradrkk (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hayatbanadaguldu1 (30 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...