0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar eltimle konuşuyorduk mesajlasiyorduk yani oğlu hastaydı nasıl oldu diye mesaj attım. Sonra napiyosunuz falan derken. Bize gelin dedim altlı üstlü oturuyoruz. Oda gelemeyiz senin oğlun rahat vermiyor oğluma demiş oğlum 16 aylık onu ki 8 aylık benim oğlum da onun elinden oyuncakları alıyor veriyor onunla oynamak istiyor. Neyse tamam dedim bide yazmış ki siz aşağıdasinizdir diye ben aşağı bile inmiyorum yazmış yani kaynanamlara. Oğlum yüzünden kaynanama diyimmu sizce yoksa boşver mi yapim

12 Cevaplar

+1 oy
(780 puan) tarafından
Bunda bişey yokki canm benim eltimin kızıyla da oğlum anlasamiyo bende onlarla kaynanamlara flan gitmiyorum yada pek gitmiyorum çocuğumun rahat etmediği yere niye gideyim ki oda çocuğu için gelmiyorum demiş ben bişey göremedim 
-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Bence boşver ama mesafeni koy
0 oy
tarafından
Böyle bir kadınla konuşman bile o kadar yanlış ki. Okurken sinir tepeme çıktı laflara gel
0 oy
(244 puan) tarafından
Bence deme ara bozucu olursun laf taşımak iyi bişey değil bide kadın haklı benimde eltimin biri 3 yaşında biri 1 buçuk yaşında kızları var benimde 6 aylık bebeğim var ve geldikleri zaman çocuklar hiç rahat durmuyor ilk doğduğu zaman vuruyorlardı bile bi ellerini tutuyorduk yani böyle olunca gelmeseler daha iyi 
0 oy
tarafından
Ayyy haspam sevsinler sanırsın çocuk değil prens doğurmuş benim oğlumda 7 aylık eltimin ogluda 4 yaşında sırf kıskanmasın anlassinlar diye kaynaştırmak için haftada 2 kere falan yan yana geliyoruz onun ogluda öyle yapıyor benim oğluma elinden alıyor oyuncağı başka oyuncak veriyor falan oynamaya çalışıyor sanırsın prens doğurmuş ne olmuş yani elinden oyuncağı alıp başka oyuncak veriyorsa mesafesi koy kuzum o eltiyle sen 
0 oy
tarafından
Ben olsam derim niye böyle patavatsız kadının dediğini kapatimki
0 oy
tarafından
Boşver demki siz de raht edemiyor uzatma ya gerk yok
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Deme bir şey sonra herkes iyi yine sen kötü olursun. Bir daha gel veya geleyim deme mesafe köy yeter.
0 oy
tarafından
Kaynanana neden diceksen ki konu ikiniz arasında
0 oy
tarafından
Neden soyliceksinki şikayet eder gibi ikinizin arasında olan aranızda kalsin 
0 oy
tarafından
Haassbaaama baakk gıtme muhatap da olma bıda
0 oy
(788 puan) tarafından
Sizden mi rahatsız oluyor kaynanadan mı anlamadım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 730 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 658 göst.
27 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Aaaaaaaaaaaaaaaaaakk (50 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...