0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Bayanlar geçim çok zor ve eşim tek başına mücadele vermeye çalışıyor ama yetmiyor evde iş yapan güvenilir yerle çalışan yardımcı olabilecek bayanlar var mı bize de bir yardimci olsanız çok dua ederim çalışmak istiyorum çok bunaldım 

6 Cevaplar

+2 oy
(634 puan) tarafından

Valla bende öyle bir iş arıyorum ama bulamıyorum mantıklı gelmiyor hayat çok pahalı 2023  2023 dediler tutturdular 2023 te ebemizinkini göreceğiz aç sefil kalacağız galiba 

(11 puan) tarafından
Sormayın ya gidişat hiç iyi değil zengin tam zengin oldu fakir de tam fakir yetisemiyoruz artık doğuma 15 gün kaldı napicam bilmiyorum hiç
(634 puan) tarafından
Neredesin acaba hangi şehir bebeğinin cinsiyeti ne
tarafından
Erkek canım postlarında baktım da
(11 puan) tarafından
İstanbul'dayım canım bebeğimin cinsiyeti erkek
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende katılıyorum sana. Surda yerimi alayım. Yardım eden olur insallan
0 oy
tarafından
Eşim tek çalışıyor ama ben de kenara atarım çalışmıyorum.haftalık alıyor parayı ona göre masrafları çıkarır kalanı atarız kenara..tutumluyum biraz..ihtiyaç dışı birşey almıyorum..kiradayım iki çocuğum var biri okullu biri 2.5 yaşında 

Evde iş olsa tabii ben de yaparım ama o da güvenilir değil
(11 puan) tarafından
Aynı durumdayız bende kiraciyim eşim tek çalışıyor kiralar gıda ekmek okul masrafı anlayacağın bizde de ihtiyaç dışı bişey yok ama yetmiyor işte mecbur el atmak durumunda kalıyor insan
0 oy
tarafından
Etamin işleyip satıyorum ben. Ayda 1 2 tane anca ama hiç yoktan iyidir
0 oy
(1,437 puan) tarafından

imageCanim eşim memur benimde petshop um var hem dükkandayim hemde katkı olarak doğum günlerine bunlardan yapiyorum

(1,437 puan) tarafından
Sizde böyle birseyler yapıp indagram sayfasından paylaşımda bulunun gerçekten güzel getirisi var herkes kazansın insallah
(11 puan) tarafından
Yaaa gerçekten teknolojiye uzak kalmışım ben nasıl yapıyorsunuz keşke bilsem ve keşke yapabilsem çok isterim inaninki çok isterim
(11 puan) tarafından
Canım Allah kazancını daha da artırsın inşallah  bana da biraz bilgi verebilir misin acaba insanlara nasıl ulaştığını neler yaptığını bunları nasıl hazırladığını
(1,437 puan) tarafından
Canim benim zaten petshop dükkanım var mamaları toptancıdan ucuza alıyorum başta elimde olan mamalardan tek tek tanıtım amaçlı yaptım ve instagramda petshop un sayfasında yayınladım siparis için kağıtlar içinde  davetiye basan yerle anlaşma yaptık
(11 puan) tarafından
Evet sizin artı avantajınız var sıfırdan bir sayfa değil sizinki yayınlandığında yayilmasi kolay olmuştur Allah kazancınizi artırsın inşallah ben paketleme sayfalarına bakıyorum da kapora falan istiyorlar az da değil 350 400 lira insan guvenemiyor malesef
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim oldum yerde var böyle ek iş ama ben bebeyle yapamam çok iş az para buyuzden iğne oyası yapıp satıyorum bi çok kez sattım da işte oldu kadr artık onuda yapamaz oldum kizcem ayaklandı durmuyor dusucekbisi olck diye tüm gün peşindeyim 
(11 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah cümlemizin
(4,061 puan) tarafından
Amin valla canım ya

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 379 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 404 göst.
0 oy
3 cevap 293 göst.