0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,342 puan) tarafından
Kizlar slm 23 aylık oğlum var malesef emmiyor ilk üç ay emdirebildim birazda cahillikten sütüm kesildi:( fazla yemek yemiyor mama iciriyorum kilo almasına katkı sağlayacak mama yada başka birşey varmı bu arada 10 haftalık ta hamileyim yemedikce strese giriyorum tecrübeli anneler yardımmmmmm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç kilo oğlun ki 

Ek gıda yemiyor mu 
(7,342 puan) tarafından
Ek gıda yiyor yemek filan ama günde bikere oda zorla 10,11 kilo
tarafından
Canım doktora gidip iştah açıcı şurup alsana argivit kullanioduk biz bir ara ama düzenli kullanmadım
-Reklam-
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Benimde oğlum 26 aylık 10.5 kilo zorla yediriyorum.Yemegi görünce yüzünü eksitiyor.vitamin falan kullanmasam hiç yemez.
(7,342 puan) tarafından
Benimkide öyle vala vitamin kullandı daha bir iki ay oldu bırakalı doktor devam etmesine gerek yok dedi ama yemiyo arkadaş kaciyo bende elimde yemek onun peşinde koştur koştur :)
(2,137 puan) tarafından
Valla benim oğlumu anlatmışsın.Yapacak bı şey yok canlari sağ olsun yedikleri kadar artık
(7,342 puan) tarafından
Orası öylede çevre çok karisiyo bide yok zatif şunun oğlan seninkinde daha kilolu vs vs sinir bozuyolar ister istemez takıyo insan
(2,137 puan) tarafından
İnsanı yıpratan da o zaten.Kime ne yani ne diye yorum yapiyolar.?Sırf bu yüzden toplumdan uzak duruyorum.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Farklı tarzlarda pişirip verebilirsiniz mesela oğlum havucu sevmez haşlama yemeklerde felan ama sabah havucu rendeleyip biraz yağda soteliyorum üstüne yumurta kırıyorum o şekilde yiyor.Sende o şekilde verebilirsin. Ayrıca doktora bi götür istersen kan değerleri nasil düşük mü ona göre vitamin verir 
(7,342 puan) tarafından
Günde iki tane yumurta yiyor tamam bide çok hareketli değerleri iyi gayet ilaçları yeni bıraktık zaten
(1,946 puan) tarafından
Benimkide çok hareketleri oturduğu yerde bile ayakları durmuyor 16 aylık ilk zamanlar çok güzel yemek yerdi nazar degdirdim resmen yiyor diye şimdi fazla yemez ama bazen değişik şeyler olunca 2 3 kaşıkta olsa yer
(7,342 puan) tarafından
Ah ah  bide bana sor ordan oraya bide huysuzzz kavga ediyo benle arada küçücük şey
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Benim kızımda hiç yemiyor çözüm olarak koyuyorum yemeği önüne döke saça istediği  gibi yiyor. İki lokmada kardır diyorum
(7,342 puan) tarafından
Sofra hariç her yerde yiyo dimi aynı benim oğlan gelip bizle yemez en son herkes kalkınca yiyo
(1,169 puan) tarafından
Benim kız sofrada yemez ama yere dökülmüş bir parça bulsa hemen atar ağzına
(7,342 puan) tarafından
Aynı biz sonra kovalamaca evin içinde :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Mamayi kes bi kac gün ister ama unutur kuzum

Yemegini guzel yer o zaman
(7,342 puan) tarafından
Erken olmazmi gecede yiyo onun ekmeği gibi deyilmi mama
(14,428 puan) tarafından
Canim sadece gece mi veriyosun yoksa gun içinde de yiyomu
Biraksin bence mama zaten fos kilo yapar
Yemek yemesi daha iyi eskiden mama mi vardı tarhana corbasiyla buyuyomuş cocuklar dipcik gibi oluyolarmiş valla
Ben de cocuklarimi tarhana corbasiyla buyuttum bi ara kavanoz mamasi verdim meyvelilerden kisa bi şure o da heves işte hic mama vermedim
0 oy
(463 puan) tarafından

Akşamları kaşık maması yapın içine meyve koyun tatlı niyetine yedirin şişsin :D 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan ada (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...