0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (1,019 puan) tarafından
Kizlar benim ağabeyim emlakçı aynı zamanda araba alım-satımı yapıyor 3 ay önce araba almaya karar verdik biz, bize bekleyin fiyatlar düşecek dedi 2 ay bekledik düşmedi gittikçe yükseldi daha sonra uygun bir araba bulup aldık Arabayı aldıktan sonra hatta almadan önce gösterdik bunu alacağız diye yarım ağız siz bilirsiniz dedi Neyse biz arabayı aldık annemlere gittik annemle abim yan yana oturuyorlar yan binada Yani mesaj attim abi arabayı aldık Gel bak istersen dedim Hayırlı olsun Güle güle kullanın diye cevap verdi gelip bakmadı O günden sonra benimle konuşmadı. 

Birkaç defa mesaj attım hiç suçum olmamasına rağmen özür diledim bana hiç cevap vermedi daha sonra numaramı silmiş. Anneme Anlattım olayı o da şaşırdı ve üzüldü. Bugün de yengem ile konuştum Bir şey olmaz o senin abin Gel bize bir kahvemizi için ve elini öp Barış'ın dedi ama benim içimden bunu yapmak gelmiyor Çünkü bir hatam Bir kusurum yok iken numaramı silecek kadar nefret etmiş benden siz söyleyin şimdi ben ne yapayım? 

16 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Tovbeee ne hata etmisinde ozurdileyip el opesinnn seni umursamiyani sende umursamayacaksinnn bu kadar basit......
(1,019 puan) tarafından
Bazen işten gelirken yagmur yağıyor arabamı yolluyorum kardeşim alsin yurumesin diye arabama bile binmiyor.
(15,823 puan) tarafından
Boşuna peşinden koşma canimmm bırak ne hali varsa görsün sizi bekleteen oo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç bişey yapma . 2 ay sizi oyalamis simdi de trip mi atıyor çocuk gibi
(1,019 puan) tarafından
Ya herseyi geçtim numara silmek ne ya 7 kat el gibi.
tarafından
7 kat el olsa anca yapar dediğin gibi . Abin olacak bı de .
(1,019 puan) tarafından
Valla çok zoruma gitti ya
tarafından
Sıkma canını .
0 oy
tarafından
Araba alım satım yapıyor ve siz baskasindan mi aldiniz arabayı abin biraz haklı kuzum ... 
tarafından
Haaaa ne biliyim dedim belki araba alım satımı yapıyor siz ondan habersiz başka yerde almışsınız ona kizmistir ...
E neye kızmış peki .arabayı o bulsaydi size iki ay beklemissimiz herkes kendi cebini düşünmek zorunda daha bekleyecek olsan araba daha da uçacak her geçen gün fiyatı artıyor üstelik araba bu üç beş binlik bişey değil ki
(1,019 puan) tarafından
Aynen oyle kizlar valla.  Ne bileyim valla şaşırdım kaldım.
tarafından
Evet baya artan bişey . Abisini bekleyene kadar arabadan da olacaklar alamicaklsr o durumda .
tarafından
Gene de abindir kuzum kardeş kardeşe küser mi hiç git konuş abindir kizsa da sesini etme .. abi il üç aydır seni bekliyoruz senden ses çıkmadı belki ilgilenmek istemedin diye seni rahatsız etmek istemedik falan de büyümesin abı candır abinin yeri her zaman farklıdır arkamdaki dağdır abi ne dese sesini çıkarma
(1,019 puan) tarafından
Aynen işte bekledikçe begendigimiz araba dan da olduk.  Neyse dedik aldık bitane..
Sihirlibayan-doğru söylüyorsun canim.
0 oy
tarafından
Acaba arabayı ondan almadınız diye mi küstü kendi yanında????
(1,019 puan) tarafından
Kendi elinde araba yokki kuzum kalmamıştı o dönem.
tarafından
O zaman niye  kusuyor ki tuhaf
(1,019 puan) tarafından
Ayağına arabayi götürmedim diye. Alt tarafı yan bina da oturuyor gel bak abi dedim.
tarafından
Bence küsme ama çocukça davranış ya...
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Senin onu dinlemedini düşünüp numarani silmiş demek ki sana deger veriyor başkası olsa amaan der bnce sebep cok saçma ama uzatmadan el öpüp barışın belli ki abinin kalbi kirilmiş..  :(
(1,019 puan) tarafından
Bende çok kırıldım ama ölümlü dünya bosver diyip öpücem elini.
(3,895 puan) tarafından
Aynen cnm.Hiç takma sen elini öp kazanan sen olursun.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy aynısı başımıza geldi hiç takmadım küstüğunde sonra unutuldu kısa sürede sende takma bence gereksiz şeyler 
(1,019 puan) tarafından
Bide çok kırdı beni ya annemlere gidip gelince oda orda oluyor yüzüme bile bakmıyor.
(3,230 puan) tarafından
Erkek egosu bizimde arabamız satılacakti bekledik o kadar alıcı bulamadı biz bulunca sattık keyfini bekleyecek değilsin ya mal senin para senin gereksiz kırmış seni hiç usteleme
0 oy
tarafından
kendisinden almadığın için tribe girmiştir. 
(1,019 puan) tarafından
Kuzum o dönem elinde araba yoktu hala da yok kalmadı.
tarafından
o zaman abin küsmeye yer aramış. peşinden koşma...
0 oy
tarafından
Elindeki arabalardan size satıp kar edecekti sanirim sizde başkasından alınca ona bozulmuş olabilir ama abartmış baya 
(1,019 puan) tarafından
Kesinlikle öyle olacaktı ama o dönem elinde araba yoktu keşke olsaydı da alsaydık.
0 oy
(316 puan) tarafından
Tamamda ne yaptın ki elini öpüp özür diliyorsun ki anlattığın kadarıyla bişey yapmamışsın hem sen artık evli barklısın yaptığın şeyleri onunla değil eşinle kararlaştıracaksın o herşeyi sana anlatıyor mu yada sen ne dersen onu mu yapıyor ,bence çocukluk yapıyor ben olsam gitmemde bi daha aramam da 
(1,019 puan) tarafından
Vallahi çok doğru ama aile işte küslük olmuyor illa yuz yüze geliyoruz
(316 puan) tarafından
Ya tamam da ortada bişey yokken neden küsüyor
Sen sormuşsun beklemişsin o kadar ekonomi malum zaten insan anca kendini düşünüyor hayır bekleyin bulurum bakıyorum da dememiş hani olacakta size haber verecek ölme eşeğim hesabı
(1,019 puan) tarafından
Aynen valla canim.
0 oy
tarafından
Evine gider kahvesini icerim ama elini öpmeye değil hesap sormaya giderim. Hatam neyse söyleyecek öyle tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok 
(1,019 puan) tarafından
Öyle valla. Kız öyle kinlenmis ki evine gitsem evden çıkar gider.
tarafından
Tuhaf ya benimde abim var yani ben böyle yaparım ama abim çıkıp gitmez yani :D önünü kesersin sende çıkıp gitmeye kalkarsa
0 oy
(695 puan) tarafından
Kardeslik arasına bir araba girdiyse orda bir sknti war demktr. Abin seni degil kendini dusunms bekledikce sizden cikacak mewla artiyor bu durumda sizi skntiya sokablr we araba almak icin beklenmez şu dewirde 
(1,019 puan) tarafından
Kesinlikle cnm.. bide bu zamanda nasil alalim.
(695 puan) tarafından
Ainen öle skma canini kendisi bilir sen aileni bütceni düşünmek zorundasn
0 oy
tarafından
Benim abim de araba al sat yapıyor ama eşim ve babası kendi kafasına göre gidip araba almışlar benim de sonradan haberim oldu. Abim asla karışmaz hatta sevindi çok iyi almışsınız diye. Sadece annem dedi, abine sorsaydın diye. Ben de eşimle babası halletmiş dedim. Yani abin burda sonuna kadar haksız. Menfaati için kardeşini siliyorsa, demek ki sevgisi çıkarları kadar. Ben senin yerinde olsam o pişman olup gelene kadar adım atmazdım. 
(1,019 puan) tarafından
Valla mantigim öyle diyor kuzum.
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Öz abiniz numaranızı mı silmiş ? Kaç yaşında kendisi ergen galiba. 

Siz elinizden geleni yapmışsınız bence artık onun adım atması gerek.
(1,019 puan) tarafından
Evet öz abim. 3 çocuk babası 32 yasinda..
0 oy
(676 puan) tarafından
Boş ver yaa abin diye mecbur değilsin ona kıyak yapmaya 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kendisi özür dilemeliymiş
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bir yaşıma daha girdim :D araba aldınız diye neden tripleniyor ve niye özür diliyorsumln. Hemde abin çocuk gibi trip atıyor ne acayip anlamış değilim..
(1,019 puan) tarafından
Valla aynen bende anlamadım asiri saçma geliyor. Ama bu kadar saçma birsey içinde küs kalmak istemiyorm 1 tane abim var :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 500 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 909 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra Yagmur (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.