0 oy
712 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından

Kızlar perşembe gün görümcemi istemeye geliceklermis ama ben gitmek istemiyorum çünkü daha önce geldiklerinde annem lavaboya girmek için kaynanamin kapısını çaldığında görümcem annemi kovmuştu eşim neden yaptığını sorduğunda onları istemiyorum benimle ilgili şeylerde demişti bağırarak şimdi bende hiçbişey olmamış gibi gitmek istemiyorum ama kaynanam eşimi doldurup aramızı bozar ben gitmeyince gene de asla gitmek istemiyorum kaynanamda gel diycek bir sürü sorun cıkartıcak gene sizce de gitmemekte haklı değil miyim sonuçta o abisinin hatrı için deyip susmadı ben niye gidiyim ki onun bunun hatrı diyip de

14 Cevaplar

+1 oy
(55 puan) tarafından

Bence git bı koseye otur oradan da kalkma hiç en azından tavrını koymuş olursun, herkes kendi işini kendi görsün yardım bile etme

-Reklam-
0 oy
tarafından

Gitmek umursamadigini gosterir bence yinede sen bilirsin

(24 puan) tarafından
Ama ailemi evden kovan birine saygı duyup da gitmek gelmiyo içimden yine de saol yorumun için
tarafından
Bu benim fikrim sen oraya goorumcen icin degil esin  icin gidiyorsun
0 oy
tarafından

Ben olsam esim icin giderdim ama tavrimi da belli ederdim muhatap olmazdim kaldi ki benim esim sorup sadece sormakla kalmaz agzinin payini verirdi istemiyorum da ne demekmis istemez sevmez ama saygi duymak zorunda herseyden once senin annen onun buyugu aile terbiyesi gormemis edepsiz 

0 oy
tarafından

Canim git git esin icin kendi evinin huzuru icin git ayni duruma benzer bende yasdm yasiyrm git derim sogutma kendini esinden bosver ayip onlarin ayibi utnarlar bwlki gitt bise kaybetmessinnn

0 oy
(57 puan) tarafından

GİTME CANİM ANNE HERSYDN ÖNEMLİ O ANNENİN TİRNAGİ ETMEZ 

0 oy
tarafından

Bence git eşinle aran bozulmasın. Bi kenarda otur hic bseyede yardim etme. Biraz oturduktan sonra rahatsizim deyip kalk onlar da bsey diyemez esinlede aran bozulmamis olur. Bi de çok konusma onlarla hosgeldin hosbulduk 

0 oy
tarafından

Evlilik böyle bir şey... Eşinin hatrına huzurunun hatrına git. Hamilesin hizmet etme... Sürekli gülümse mutluluğunu gözlerine sok... 

0 oy
(330 puan) tarafından

Biz de böyle bi şey olsaydı eşim sormakla kalmaz tavrını koyardı ve annesi ne derse desin beni gitmek için zorlamazdı bende gitmezdim zaten. Ama şöyle bi seçenekte var giderdim oturur kalkmazdım belki yaptıklarından utanırlar. 

0 oy
tarafından

Eşine  de ki daha önce yaşanan olayları yaşamak istemiyorum illa gidelim derse git gorumcenin kaynananın olduğu yerde de de ki daha önce ki gibi yapacaksanız ben hiç gelmeyeyim bak bakalım tepkileri nasıl olacak gerekirse kaynanani ara konuş durumu

0 oy
(545 puan) tarafından

Ben olsam gitmem he ama illa gitceksem hic kimsenin degil esimin burnundan getiririm cunku arayi bulacak kisi o sen hop diye disardan dusuosun iclerine aile yapilarini bilemezsinki arayi dengeyk kurmasi gereken kisi esindi canim annene bole davranmalarina izin vermemeliydi. Yinede sen bilirsin icinden gelmeyen hicbiseyi yapma derim.ben.

(24 puan) tarafından
Ben asla gitmek istemiyorum zaten eşimle de anlaşmıştık saygı duymuştu kararıma ama annesi ben gelmiyorsam onu dinlemiyorsam evden çıkmamızı söylemiş eşime altlı üstlü oturuyoruz biz evi terkedin diyo resmen tehdit ediyo kadın eşime gidelim dedim ama nasıl gecinicez diyo duyan da annesi bakıyo bize sanır yani nolucak işin sonu bilmiyorum
(545 puan) tarafından
Ne bicim annesi varmis esinin allah yardimcin olsun canim bu sozu soledikten sonra gitsen onun ustunlugunu kabul etmis gibi olursun buda kadinin daha fazla havaya girmesine sebep olur ki buda hic hos degil e konusmadinmi esinle zaten o bakmio.bize gecinir gideriz die ama tabi bide bunun ev almaai yerlestirmesi vs. bisileri var her turlu zkr yani
(24 puan) tarafından
Böyle tehdit ederek ne yapabilir her istediğini bizi tehdit ederek yaptirabilecegini sanıyo ve eşim buna ses çıkarmayıp boyun eğiyo ona da fırsat vermiş oluyo benim kardeşim yok babamın evi 2 tane gelebilirsiniz diyo bana da eşime de kapısı açık ama o burda tehditlerle yasamayı tercih ediyo zaten bu saatten sonra gideceksem de gitmem tehdit etmek nedir ya en kötü ihtimalle ayrılırız zaten bu kadının da derdi bu sanırım
(545 puan) tarafından
Ayrilmakta kadinin dedigini yapmakla es olur canim.bence esinle adam akilli konusup dogru yolu bulmalisiniz
0 oy
tarafından

Seni dldurmus gbi olmayim canm ama o kacadan bosanrim yine gtmem ne demek ya benm annemi kovucak asla gtmem gtdinmi bilmiyorm ama gtmemssindir InsaAllah 

0 oy
(18 puan) tarafından

gitmemek.ona firsat vermektir canim.oda bunu istio gelmez isde diye ama firsat verme derim yinede sen bilirsin

0 oy
(18 puan) tarafından

sana birsey diyimmi esim icin gider muhatap olmazdim sana hizmet edmek zorunda ve sen biseye karisma yuzune bile bakma birak ayagina o gelsin ve sen muhatap.olma gidipte muhatap.olmamak daha cok ders vermis oluyosun bnce.bende ole yapiyorum cunku ayni durum bnde de var

0 oy
(137 puan) tarafından

Ben olsam gitmezdim cnm sen gidince huzuru bozulsun mutlu ol diyorlarda anne bu anne bnm anneme yapacak ayağımın altına alırım hicbiseyinede gitmem ne anlarsa öyle anlasın umrumda olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymir (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,340 göst.
+1 oy
8 cevap 179 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniktirtil (1,115 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,975 cevap

34,694 kullanıcı

...