0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar  ben bu dengesiz esimden yoruldum bıktım usandım daha önce beni aldatti yakaladim kac sefer  hep yazışma  sürekli  sohbet derdinde iki cocuk varr kaçarak evlendim Allah beni bildigi gibi yapsin ne yazıkki bi şekilde affettim dün yine gördüm bunun samimi bi arkadasi var instagramdan birbirlerine hep o yari çıplak hatta tamamen çıplak kadinlarin videolarini atmışlar hep kızdım soyledim yalanndan gözüm senden başkasını görmüyor diyo telefonu da hep sifreli bugün yine degismis yine çözdüm yabanci kadina ingiizce merhaba falan yazmis Allah nasil biliyorsa oyle yapsin nu adami ben napim kızlar  yarin bu evi terk et dedim ne halin varsa gör bana cocuklara bi faydasi yok iskele babasi sadece bide belki görmüşsünüzdür benim biraz fazla kilom var vermeye çalışıyorum bu da soyluyodu çok sismansin diye sırf o beğensin diye ac kalldim ne bilim ugrastim kafama tüküreyim annemler beni geri kabul etmezler off kafayi yicem

5 Cevaplar

+2 oy
(306 puan) tarafından
Hay abaza ya. Hayır zayıf olanda.ayni şey var. Eşi.bise istese yapmaz millet için İngilizce merhaba yazmaya uğraşmış bide komik adam. Tam dayklik valla Allah sabır versin sana canm 
(1,243 puan) tarafından
Aynen öylee cocuga bakmaz istediklerimi takmaz amin  canım Allah razi olsun
-Reklam-
+1 oy
(5 puan) tarafından
Rabbım kolaylık versin inşallah çok zor durumlar en iyisi aileye sığınmak aslında neden almazlar 
(1,243 puan) tarafından
Amin canım kaçtığım için malesef kendin geldin kendin yedin bu halti diyo annem
(5 puan) tarafından
Rabbım sabır versin siz de kendiniz için güzelleşir eminim çok güzelsinizdir ama daha çok bakın kendinize en güzeli bu
(1,243 puan) tarafından
Aminn canim Allah razi olsun guzel düşüncen için  iki cocuktan evden pek kafayi kaldıramıyorum haklsin
+1 oy
tarafından
Sıkma canını sen bir yere gitme o sıktır olup gitsin sakın kendini de üzme değmiyor kilo vermek istersende kendin için ver onun için verme 
tarafından
Sende takma onu onun inadına zayıflan bakımını boyanı yap hiçte takma onu bak nasıl peşinde gelir pişman olur kaç kilosun canım
(1,243 puan) tarafından
Umrumda değil inanki kuzum o asla pişman olmaz oyle serefisz olmus boyum 167 77 kiloyum canim iki doğum yapinca pespese göbek falan aşırı büyüdü
tarafından
Kilon  o kadar değil ki kuzum ben dedim her halde 100 lekesini gayet güzel kılan boyun takma o sana çamur atmaya çalışıyor ama zayıflamak istersen aktarda  bombax var çok iyi zayıflayiyor dene
(1,243 puan) tarafından
Sagol canim güzel düşüncen  yeter bi sorayim canim   denerim ama sırf kendim icin  çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım tabi kendin için dene
+1 oy
(695 puan) tarafından
Seni aldatmasa bile şismansn diyerek gururnu zaten incitmiş boyle dusuncesiz ruhsz adamdan ne beklenirki zamaninda bir hata yapmsn ama ailen keske yaninda dursa ki esinde bunu bildigi icin rahat bence
(1,243 puan) tarafından
Sorma çok kotuyum zaten o konuda yok kuzum cocuklarda  var asla kabul etmezler şimdi gelip gidiyolar cocuklari cok seviyolar iyiler ama bosanirsak oyle olmazlar
(695 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşinide ıslah etsin
(1,243 puan) tarafından
Aminnn Allah razi olsun kuzum
+1 oy
tarafından
Sen güzelsin çirkinsin zayifsin kilolusun bunlar hep bahane karakter olmadimi bir insanda ne olursan ol aldatilirsin en basit örnek Hülya Avşar gibi güzel güçlü bir kadını o çelimsiz sevimsiz Kocası aldattı 
(1,243 puan) tarafından
Haklisin canim hep bahane
tarafından
Aynn öyle bahane o yüzden Kendinde kusur arayıp kendini yıpratma

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 402 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,123 göst.
18 Şubat 2019 Aile kategorisinde Hande'nin Annesi ❤ (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...