0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Pazartesi çekilecek çok korkuyorum ya zor geçti mi. 2.5 aylık kızım var bide. Doktor çekimden sonra 3 4 saat emzrime dedi onu nasıl yapıcam bilmiyorum. Siz nasıl yaptınız kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çektir dediler senelerdir erteliyorum :D 
(2,529 puan) tarafından
Ben gece gündüz ağlıyorum ağrısından mecbur kaldım malesef :(
(12,513 puan) tarafından
Bende öyleydim ya sadece sabrettim hem korktum dikis gömülü felan diyince hala da boğazıma kulağıma vuruyor ağrısı suan da yine bebeğim var 4 aylık yine yaptırmam tırsıyorum bilmiyorum böyle nereye kadar ☹️
(2,529 puan) tarafından
Benimde aynı kulağım boğazım basım çok fena ağrıyor dişimin ağrısını unutturuyor oranın ağrıları. Dayanılacak gibi değil o yüzden cektiricem canım. Sürekli bu ağrıyı çekmektense bir kere çekerim daha iyi
(12,513 puan) tarafından
Gömülü mü normal çekim mi:/ kaç aylık bebeğin
-Reklam-
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Valla cektiir kurtul derim bacim. Ben hem emziriyordum hem hamileydim 6 haftalık 3.ye... doktor cekmeyelim ikisini birden zorlar seni dedi. 2 cocukla bir daha gelemem cekin dedim:) evet ağrıdı  biraz ama inan 2. Gün  ilac bile içmedim. Benim oglus buyuktu tabi emen1 bucuk yaşındaydı.  Siz de cekimden once biraz sağın o  4   5 saatlik arada onu verin minnaksa. 
(2,529 puan) tarafından
2.5 aylık canım. Öyle yapayım dedim bende sağayım onu veririm
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben çektirdim canim randevulu çektiremedim gece agirdi eşim işten geldikten kliniğe gittik çektirdim gitmeden önce kızımı emzirmistim dolapta sagdığım süt vardi hemde ben gitmeden sagip buzdolabına koymuştum geldikten sonra da kızıma onlardan verdim..diş çekiminden sonra da hiç ağrım falan olmadı agri kesici kullanmak zorunda bile kalmadım 
0 oy
tarafından
Geçenlerde benimde 20lik dişte çok ağrıdı keyfim kaciyodu halsizdim ağlıyorum 4-5 gün dayanamadım artık eşimle acile gittim cocukalri bıraktım ev sahibine,baktı diş yerine iltihap olmuş dedi antibiyotik verdi ilacı içtikten sonra 3-4 saat emzirme dedi,o günden beri agrimiyor inşallah daha ağrımaz çok kötü oluyoryaa,bide çene tedavisi gördüm ağzımı çok açamıyorum doktorda yine agrirsa ilk önce çene cerrahisije gitmen lazım dedi,bu çene derdi ve 20lik dış beni mahfetti 
(683 puan) tarafından
Antibiyotik kısa süreli rahatlatıyor canm malesef bende antibiyotiğe güvendim ağrımıo geçti dedim. 1 hafta sonra başladı ağrısı.
tarafından
Bende daha bişey yok ama yine olursa hiç beklemeden gidip cektircem cekilcek dert değil valla,bide dikiyolarmis galiba diş çekilen yeri ben ondan daha çok korkuyorum 4 kök diş çektirdim ondna o kadar korkmuyorum ama dikmeleri beni korkutuyor
(683 puan) tarafından
Diş çok zor canm ya bende çekiyorum ne zamandır hayat enerjim tükendi diş yüzünden
tarafından
Valla öyle kizlarimda yaramazlık yapınca ses edince çok sinirleniyorum :(( sese gelemiyorum ağrı olunca :(
(683 puan) tarafından
Aynen canm bian önce kurtuluruz inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 121 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 74 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
0 oy
0 cevap 12 göst.
30 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asya19 (32 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...