0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar şu 1 haftadır büyük abdestimi yaparken aynı adet kanı gibi kan damlıyor makattan doğumdan sonra ağır kabızlık geçirdim sezaryen olmuştum ondan sonra hemoroid midir nedir o oluştu küçük yuvarlak o zamanlar aciyordu şimdi kabız olduğumda aciyor aşırı kan gidiyor ya ne yapabilirim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Doktora gitmelisiniz bence acil. Burdaki önerilecek çözümlerle hareket edilmez.
(320 puan) tarafından
Çok utanıyorum ya gitmeye
(187 puan) tarafından
Utanmamamlısın git ilerlemeden makat catlagı basur mahveder senı bend eöyleydim genel cerraha git
(1,580 puan) tarafından
Bunda utanacak ne var allah korusun daha kötü olur.
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Makat çatlağı da olabilir Genel Cerrahi görüp muayene etmeli.. Ve önerilerine birebir uymalısın..
(320 puan) tarafından
Off çok utanıyorum gitmeye
0 oy
(51 puan) tarafından
Mecbur doktora gidin krem ilaç felan verir o geçirir 
0 oy
tarafından
Canım doktor genelde dinliyor şikayetini ve krem yazıp yolluyor. O yüzden doktora gitmelisin direk. 
(320 puan) tarafından
Utanıyorum gitmeye
tarafından
Şimdi gitmezsen ilerleyecek kuzum o zaman daha çok sıkıntı çıkaracak sana , ameliyata kadar yolu var bu rahatsızlığın. Hazır çok ileri değilken bir krem yazar yollar. Bayan doktor bul ya da sağlık ocağındaki aile hekimine git. Ama muhakkak git bende gittim daha önce ama anlattiklarima bakarak kabızlıktan kanama olmuştur dedi kayısı hoşafıyla falan düzeldi. Ablam yıllardır çekiyor sürekli de doktora gider gelir. Hiç cekinilecek bir şey yok canım sağlık bu.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Basur olmuşsun. Genel cerrahi ye git 
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Hemoroid memeleri olmuş oda doktorun verdiği tedaviyle biraz rahatlatır seni mutlaka git sürekli kanaması iyi değil
0 oy
tarafından
Canım benimde öyle 1 haftadır hata idrarımı yaparken makamdan yine kan geliyor o kan gelince başım dönüyor  midem bulanıyor 
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kuzum utaniyosan gitmeye eltim saglik ocagina gitti ilac krem ne bukduysa yazdirdi onu kullandi gectii bari sende oyle yap

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,139 göst.
0 oy
12 cevap 400 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 396 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,515 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...