0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim temizlik işim bitti oğlumu da uyuttum rahatım henüz yemek yapmadım eşim belki bu akşam da gelmez diye tek başıma da yiyemiyorum atıştırıyorum dolapta ne bulursam sizde durumlar nasıl 

22 Cevaplar

0 oy
(15,922 puan) tarafından
Evi süpürecem sadece. Aksam yemeği icin hazırlık yapıyorsun süpürmek bu saate kaldı 
tarafından
Anladım canım kolay gele
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Yarısı bitti yarısı duruyor yemek yapıcam daha kızımı uyutuyorum bende 
tarafından
Ben yemek işine girmedim daha eşim arıycak haber verecek ona göre hazırlarım artık
0 oy
(1,691 puan) tarafından
valla saat 1 de uyandim esimi 9 da ise gonderdim geri yatmisim 1 de uyanmisim hamilelikten gece uyuyamiyorum gunduzde kalkamiyorum bu saat oldu hic bisey yapamadim kendime gelip :'(
tarafından
Valla bende yemek yapmamıştım ama eşim mesai yok diyince hemen girdim mutfağa fırına tavuk attım pırasalı börek yaptım oğlum uyandı onu doyurdum şimdi pilav koyucam ocağa
0 oy
(4,124 puan) tarafından
Bitmedi bitmiyor bi oyanni bi buyanni debeleniyorum simdi kizimi uyutuyorum sonra yatak odasi kaldi orayi temizleyecem daha sonra yemek Faslı
tarafından
Kolay gelsin canım bende girdim mutfağa yemek yapmak için mesai yokmuş eşim mesaj attı
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ev supurcem daha yemekte yok bilmiyore ne yapcam
(8,581 puan) tarafından
Tembeeelll bu saate süpürge mi kalır  :D
(44,603 puan) tarafından
Valla öğlen çocukları yıkadım oğlanı bı uyuttum evi toparladım nevresimleri yıkadım onları serdim anca kız napim
(8,581 puan) tarafından
Oyle oyle kuzu dünde ben cebelleşiyodum bugün rahatım
0 oy
(434 puan) tarafından
İzinli gunum bugun ve hala temızlık yapıyorum 
tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Dünden herseyi yaptm. Ama mutfakta sürekli bisey yiyip ictigi icin cocuklar orayla ugrastm bitti uzandm 
tarafından
En iyisi bende yeni girdim mutfağa
0 oy
(1,753 puan) tarafından

Kızım uyursa bnde baslıcam ama :)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Dün akşam yemeğinden sonra yaptım temizlik bugün oturdum hoş akşama misafir var karı kkca. Börek vardı dolapta onu çıkartıp pişircem belki bi de kek yaparım oğlan uyursa. Yemek dünden var makarna yapcsm sadece 
0 oy
(2,277 puan) tarafından
İşler güçler çoktan bitti bi yemek yapılacak onuda eşim arkadaşlarinin yanına gidecek akşam ama nolur ne olmaz diye yapicam belki fikri değişir ewe gelir diye 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ben bittim ama iş birmiyoerrrereeeee

0 oy
(202 puan) tarafından
Kahvaltımı yaptım kızımı yıkadım evi temizledim şimdi kızımı uyutmaya çalışıyorum uyusun yemegimi yapicam
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Temizlik yok çok şükür ama yemek hazır değil oğlumu uyuttum inşallah yemeğe koyulucam :-):-)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Pazara gidiyoruz eşimle, balık alıcaz
0 oy
tarafından

Temizlik bitti 

Oğlumu uyuttum 

Bir kahve içmeye ihtiyacım var ama çok yoruldum bide dün covid 3. Doz aşısı vurdurdum kolum ağriyo:ermm:  

Yemeği dışarda yeriz diye düşünüyorum ama hava soğuk bakalım ne olacak:ermm:

0 oy
(310 puan) tarafından

Us bitti bebek uyuyor soba yapiyo fasulye pişiyor ben sobaya karşı uzanmisim:P

0 oy
(416 puan) tarafından
Çocukları yıkadım banyoyu temizledim 3 makina çamaşır yıka ser 1 makinada yıkanacak  bı mutfak koridor oturma odasını supurdum çocuklar evde hafta sonu çok bı iş yapamam yarında ütüleri çamaşırlar katların yerlestiririm ancak  şimdi uzandım 30 haftalık olduk çok zor iş yapıyorum artık hemen yoruluyorum şöyle bı yarım saat şekerleme yapsam fena olmaz ama benimkiler birazdan yemek ister dünden yemeğim var sukur
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oh isim gücum bitti yemekte hazır bi çay molası kar yağiyo izlerken çayyyyy
0 oy
(79 puan) tarafından
Kizceyi  emziriyorum cizgi filim bakıyoruz geri kalan herşey kaldı yapılmadı:)))
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Yemekler hazır evde temizlendi çamaşırlar durulcek  birtek ama onlar bana ben onlara bakıyorum:))

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 273 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 169 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,722 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 531 göst.