0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 numara kullaniyodm bacaklarinda poposunda lastik izi oluyodu bi de cisini falan yaptiginda bez cok asagiya dusuyodu poposu gorunuyodu ben de kucuk geldigini dusunerek 6 numara aldim ama bu da sanki cok buyuk gibi oldu ya cisini yapinca tam oluyo ama ilk bezledigimde genis oluyo 5 numaraya geri mi gecsem 6 dan da baya var

7 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Kızım 2 bucuk yaşnda 5 numara yetiyor cnm.  Fikrim yok
tarafından
Ben lastik izi yapmaya baslayinca numara degistiriyorum digerlerinde bu kadar fark olmuyodu ama 5 le 6 arasinda cok fark var
-Reklam-
0 oy
(743 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğim aynı sorunu bende yaşamaya başladım 
tarafından
Yok canm ayni marka molfix pure soft kullaniyorum daha once 6 numarasi yoktu yeni cikti deneyim dedim de baya buyuk
(743 puan) tarafından
Anladım canım Molfix de 5+ yokmuydu onu dene istersen olmadı 6 olsun bir şey olmaz :)
tarafından
Baktim ama bulamadm canm aldik artik zaten mecbur kullancm :)
(743 puan) tarafından
Güle güle kirletin canım :)
tarafından
Sagol canm :)
0 oy
(244 puan) tarafından
Kaç aylık kaç kilo zaten bezlerin üstünde yazıyor canım kaç kilo bi bebeğin takması gerektiği belki bez iyi değildir 
tarafından
Yok canm dogdugundan beri ayni bezi kullaniyorum memnunum da ayina kilosuna takilmadan lastik izi yapinca bir buyuk bedene geciyodm hic sorun yasamadm ama 5 le 6 arasinda cok fark var sanki
0 oy
tarafından
6 numarada kal bebegim :D oğluma 8 numara icaat etseler süper olacak :D 
tarafından
Cok buyuk yapmislar deroş bana olur nerdeyse :D
tarafından
Buyuklugune bakma tak 6 yı
tarafından
Oyle yapcm artik 5 numara asagiya dustugu icin ustu islaniyodu bi de poposu acikta kaliyodu :))
tarafından
Yerimmmm o popoyu
tarafından
Oyyy☺❤
0 oy
(4,507 puan) tarafından
Iz yapmaya basladi ben gectim 11 aylik oglum yaklasik 2 aydir da 6 numara kullaniyoruz
tarafından
Benimki de 9,5 aylik aya takilmiyorum ben ne zaman iz yapsa hep bir buyugunu kullandim da 5 le 6 arasinda cok fark var sanki digerlerinde boyle sorun yasamamistim
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende iz yapmaya başlayınca bi buyum numaraya geçtim büyük olması daha iyi bence geceleri sızdırmaz:)
tarafından
Evet o yonden rahatim zaten ya digeri asagiya dustugu icin ustu islaniyodu :)
0 oy
(427 puan) tarafından
Bebegim 1 yasinda 12 kiloydu o zaman 6 numara geçtim 5 numara da bez doluyordu kakasi dışına çıkıyordu 
tarafından
Benimki de oyle iste suan sirtina cikiyodu poposu disarda kaliyodu 6 aldim ama sanki o da buyuk gibi geldi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 12345678 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 182 göst.
20 Ekim 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,425 puan) tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...