+1 oy
1,063 göst.
Aile kategorisinde (1,990 puan) tarafından

Tartışma esnasında Maalesef benim ki vuruyor da:( 

72 Cevaplar

0 oy
tarafından
5 yıllık evliligimde cooook buyuk kavgalarimizda oldu cok şükür hic öyle birsey yasamadik Rabbim hic bir kadina yasatmasin insallah baska odaya ceker gider ben uzerine gidersemde kalbini cok kötü kırarım hic istemediğim şeylere mecbur biramma beni konusma der bende çıkar giderim baska odaya sakinlesmesi günler sürer malesef yani küs kalır sakinleyincede konusuruz 
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Hayır asla vurmadı bugüne kadar çok sinirlendi mi ben susarım başka odaya giderim oda başka odada sakinlesince oturup konuşuruz 
0 oy
tarafından
Asla kendi kafasnni kırar bna el kaldrmz 
0 oy
tarafından

Isırıyor bende ona kedinin pati attığı gibi pati atıyorum :ermm: vurursa bayılma numarası filan yap gözünü korkut şimdi vurmanın da derecesi var morartma şeklinde mi canını yakıyor mu yoksa böyle hafif bı şekilde mi şimdi ben linc etmesinlerdee şiddetini derecesi mi olur diye yani demek istediğim hani şakasına böyle sinir atmak için ısırır ne bilim ittirir filan o anlamda ben mesela eşime sinirlenince ısırıyorum bazen de bacak kıllarını yolluyorum ayağımla :D

0 oy
(202 puan) tarafından
Hiç vurmadı vurursada kendisini kapının önünde bulur bir kere küfür etti de özür dileye dileye perişan oldu
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Peki bunun bir şiddet olduğunun farkindamisin 
0 oy
(616 puan) tarafından
Asla öyle bir şey yapmaz yapamaz 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Biz sorunları sakince konuşarak cozumledigimiz için sinirlenmeye fırsat kalmıyor. Kalsa bile vurmak ne demek ? Vurmayı geçtim en ufak bir hakaret dahi edemez keza bende aynı şekilde. İkimiz için de saygı sevgiden önce geliyor .
0 oy
(388 puan) tarafından
Hayir! Asla kabul etmiyecegim bisey
0 oy
(581 puan) tarafından
Eğer çok aşırı sinirlenirse söylenir küfür de etmez vurmazda evden gidiyor  sakinlesince geliyor 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
13yıllık evliyim  hiç bir şiddet görmedim siz buna neden müsade ediyorsunuz bir kere yapan  sürekli yapar böyle evlilik olmaz korkuyla sindirerek hayatlarınızın  kör karanlığa sürüklenmesine müsade etmeyin 
0 oy
(570 puan) tarafından
Çok aşırı bağırır bende çok üzerine gidersem vurur bitane sonra çok pişman olur ama sadece bir defa oldu bidaha olmadı çok şükür
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Hic o kadar sinirlenmedi ama sinirlense de vurmaz en çok korktuğu şey o hatayı yapmak ama cok şükür bi fiske bile vurmadı 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hayır vurmaz çok aşırı sinirlenirse en fazlası benim bulunduğum odadan çıkar gider zaten bunu birkez yaparsa arkası gelir düşüncesindeyim Allah yaşatmasın senin içinde uzuldum kuzum umarım bu davranışından vazgeçer 
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım sakin olduğu zamanlarda  otur bu meseleyi bir konuş tatlı dille  sinirlenince  eşyalardan çıkarsın sınırını gerekirse
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Vurmaz bende onun agzina vururum yaparsa
0 oy
tarafından
3 buçuk yıllık eşimin bir kere bile ben el kaldırdığını görmedim Allah razı olsun ondan şiddet uygulayanlarida Allah ıslah etsin inşallah 
0 oy
(417 puan) tarafından
O ne demek ya kum torbası mıyım ben ya da stres topu mu ? Adamın burnundan getiririm hem hukuken hem de diğer konularda
0 oy
tarafından

Vurma yok daha çok ben zarar veriyorum ona veya eşyalara :cheerful:

0 oy
(2 puan) tarafından
Benimde eşim evde eşya cam hicbisey bırakmadı.sonra kalkıp kendi temizliyor üstelik..sadece bir kere tokat attı şimdide onun utanciyla yüzüme bakmıyo.suan hamileyim öyle tokat attı die çekip gidilmiyor malesef ne olursa olsun bende çenemi tutabilen bir insan değilim.o benim söylediğim lafların onda birini söylemez mesela.yinede yaptığı doğru değil bu ilk ve son şansiydi ve bunun bilincinde.ileride gorucez rabbim yasatmasin 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 643 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 469 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,828 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,397 soru

11,857,340 cevap