0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Arkadaşlar sorum şu farz edinki peygamber efendimiz yanınızda ve tek bisey soyleme hakkiniz var ona ne soylemek isterdiniz yada napardiniź onu görünce 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Müslümanlığı bire bir yaşamadığımız için ondan benim için Allaha dua etmesini isterdim başka ne isteye biliriz ki onu görmeyi hak ediyor muyuz :( Rabbim bizleri onlara komşu eylesin

Rüyamda görmüştüm sadece elini ve saçını hala ağlarım bire bir görsem dilim tutulur titrerim konuşamam :(((
(8,581 puan) tarafından
++ rabbim affetsin bizi inşallah:(
tarafından
İnsan görmediği birine nasıl aşık ola bilir yani nasıl oluyor bu ben rüyamdan uyandığım an kalbim yerinden çıkacaktı sanki yıllardır aşık olmuşum da karşima gelmiş gibi nasıl insanın eli ayağına dolaşır hüngür hüngür ağlar bire bir yaşadım görsem herhelde dilim lal olur yıllarca dua ettim bir kere görmek için tekrar olmadı gelmedi inşallah birdaha gelir birdaha görürüm Rabbim bizleri affetsin inşallah onları görmeyi hak eden insanlardan oluruz....
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Sana gurban olsun canım:'(

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Beni yanına al komşu eyle derdim.. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Direk al beni yanında demek geldi içimden :(

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yüzüne bakmaya yüzümüz olacakmı ki :(
0 oy
(2,203 puan) tarafından

Tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu soru okurken :(Televizyonu mu kapatirdikk ustumuzu mu orterdikk o nur cemale bakmaya yuzumuz varmi ki :((( şefaatinden mahrum bırakma nolur resulumm derdim :(

0 oy
(416 puan) tarafından
Ona layık bir ümmet değiliz maalesef Rabb'im bizleri affetsin inşallah
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Konuşamazdım yutkunurdum titrerdim kalbim yerinden çıkarcasına atardı:(
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Aklıma ilk gelen kokusu oldu....... <3

0 oy
tarafından
Ne cevap yazacagimi şaşırdım valla  
0 oy
(463 puan) tarafından

Sonsuz hayatı seçip neden münafıklarla mücadele etmek yerine hayattaki misyonunu tamamlamayı seçtiğini sorarım. Tek soru sorcaksam akılcı olmam lazım boşa harcayamam :D

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Utanırım yüzüne bakmaya ona layık bir ümmet olamadigim için..

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Sanırım başımı kaldırıp bakmaya dahi yüzüm olmazdi kaldi ki ondan bisey istemek...:(

0 oy
(1,319 puan) tarafından
Şefaat eyle ya Resulullah ❤️ derdim 
0 oy
(482 puan) tarafından
Şefaatine nail olmayı isterdim elini eteğini öpüp gül kokusunu içime işlemeyi isterdim. Ama bunlar hayal tabi:(
0 oy
(37 puan) tarafından
Şefaatine layık olmayı isterdim  aklim basimda kalirsa ah ne guzel bende gorebilsem  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Meryemsena (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 730 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...