0 oy
1,806 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından kapalı
ben bahsetmiştim sevdiğim biri vardı bekar o beni terketti çok kötüyüm sabahtan beri toparlanamıyorum çok sevdim yemin ederim çok sevdim ya çıkarsız sevdim olmaz ben boşandım bırak bizden olmaz çocuklar var dedim sevdirdi kendini girdi yerleşti hayatıma beni benden alıp gitti beni bebek gibi seven bana kıyamayan adam gitti sırf ablası o dul boşanmış çocuklu olmaz diye sözde seve seve gitti sözde unutmayacak beni sözde Allah'a emanetimsin dedi ve gitti babam yaşlı benim yüzümden ölür dedi bunu kabul etmez  dedi dedi ve gitti ben onu çok sevdim çok söz verdik bir aile olacaktık birbirimizi geç bulduk kaybetmek yok dedik sonuna kadar savaşacaktık ilk defa böyle sevdim ilk deva kalbim olduğunu ilk defa kadın olduğumu hatırladım beni sokak ortasında boynunda çocuk gibi taşıyan beni mutluluktan ayaklarımı yerden kesen  en zor anımda yanımda olan adam gitti kabul edemiyorum dayanamıyorum çocuklarım var onları çok seviyorum ama kalbim de onu çok sevdi çok direndim çok ayrıldım yapamadım şimdi ne olacak aramaz mı pişman olmaz mı affet demez mi gel aileleri ikna edelim demez mi uyku girmiyor gözüme ağlıyorum istemsizce elimde değil saat 2 işten çıkıyor bekliyorum arar diye aramaz belkide bilmiyorum canım yanıyor yemin ederim ilk defa sevdim sevildim ben boşanmak istermiydim ben böyle olsun istermiydim bir daha iyi olamayacağım lütfen kimse linç etmesin bende bir insan bir anne bir kadınım duygularıma  engel olamadım ailede kimse beni istemedi direk redd Etiler tanımadan girmeden boşandığım için içim kan ağlıyor  :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

51 Cevaplar

0 oy
(2,560 puan) tarafından
Canım davul bile dengi dengine şimdi çok üzgünsün ama ileride de iyi ki olmamış diyeceksin. Ömür boyu mutsuz olacağına böyle olması daha iyi evlenseniz bile mutlu olamazdınız aile istemiyorsa o evlilikten hayır gelmez bu kadar yıpratma kendini evlatlarına sarıl bu durum geçici ileride daha iyi kapılar açılır Allah'a sığın ve güçlü ol 
-Reklam-
0 oy
(365 puan) tarafından
Seni hatırladım böyle olacağı da belliydi uzun uzun yazmak isterdim sadece iki evladın adına sevindim 
0 oy
(188 puan) tarafından
Kaç yaşındasın? Linçlemek için sormuyorum ama acı bir tecrübe olmuş senin için... Bu kadar kendini koyverme, evlatların var. Onlar için mücadele etmek zorundasın unutma. 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ailesi istemeyecek o çocukta rest çekemeyecek çekse bile senin yanında yüzü gülmeyecek ailesiyle senin yüzünden küstüğünü düşünüp içten içe belki zamanla senden soğuyacak senin ve çocukların sesi bile batacak zamanla sıkılacak bunları yaşamaktansa sakin kafanla otur evinde.ve bence sen yalnızlıktan korkuyorsun çocuklarını babasına ver onda kalsın elin adamına takmışsın kafayı gözün görmez şimdi onları .adam aramış seni açmışsın demekki ayrılmasının ama evlenmeyeceksinizde.bu mu yani iki ucu ..değnek. Adam ailesini bırakamıyo bak.düşün.olgunlaşman için imtihan olmana gerek kalmaz inşallah çünkü aklını sen toplamazsan hayat bu toplatır.ben sana diyim çok yıpranacaksın yıllarca bekleyeceksin belki .
0 oy
(417 puan) tarafından
Ölüp bitmeye değecek olsaydı terketmezdi baştan yanlışmış ilerleyip iş çocuklara sıçramadan bitmesi çocukların yararına olmuş burada size düşen kadınlığınızdan önde anneliğinizi tutmanız 
0 oy
(107 puan) tarafından
Bence şükret evlenip tekrar boşanmaktansa olmadığı iyi olmuş.. Yani bu devirde sevgininde aşkında olduğuna artık inanmıyorum kolay kolay herkes çıkar peşin de Yalandan seviyorum ölüyorum bitiyorum zoru görünce olmuyor vs vs.. Üzüldüğün şey o kadar boş ki değmez sevmiş olabilirsin ama sen bi Annesin başta senin güçlü olman gerek elin oğlu için ölüyorum bitiyorum aşığım vs bunlar çok saçma ve komik.. çocukların senin hayatın artık bir vasıfsız için kendini perişan etmeye değmez. Bu benim doğrum eğer birini tekrar alcak olursan da aşk sevgi 2. Sırada olsun mantık önemli çocuklarının geleceği
0 oy
(219 puan) tarafından
Cocularını ön plana koy.. agır başlı bir bayan ol.. geri gelse dahii sen isteme artık.. herşeyde bir hayįr vardir.
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Ben sana demiştim dene be gülüm bu iş olmaz diye unutacaksın mecbur çocukların için ayakta duracaksın 

Bu arada sen bu adam için mi boşandın 

Bunun cevabını özelden de yazabilirsin 
0 oy
(24 puan) tarafından
İnanki bir erkek için değmez asla ölünmez. Bende senin yaaadıfın gibi bir durum yasadım hatta intihar ettim şimdi düşünüyorum çok salakmıaıam Allah karsıma daha iyisini çıkardı 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Duvar gibi duygularınin sevdiği kişinin arkasinda  durmayan bı adami nabicaksin. Belli ki huzursuz olucaksiniz evlenseniz de şuan yaşadığın anın kıymeti bil ve hayat kısa harcama kendini. Herşey biter mutlaka bitmez denen neler bitmiyor ki.
0 oy
(10,472 puan) tarafından
Ne cabuk çöküp ölüyorsunuz. Annesiniz siz. Kalbiniz evet var duygularınız evet var ama öldüm bittim konumuna sizi hiçbir şeyin getirmesine müsade etmeyin. Siz evlenseniz o aile sizi şu saatten sonra kabul eder içine alır mi sizce? Ailesinin isteği ile iş yapan adam Size ne kadar sahip çıkar sizce? Çocuklarınızı da sonu baştan belli bir gönül macerasının rüzgarı önüne katma hakkınız var mı onu da düşünün. Bence şu an iyi ki olmadı Rabbim bu hali bana gösterdi diye dua Etmelisiniz. Daha 25 yaşındaymışsınız. Önünüzde Allah nasip ederse uzun bir yol var. Bu kadar çabuk tükenmeyin olaylar karşısında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 624 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 299 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,032 cevap

34,987 kullanıcı

...