0 oy
1,801 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından kapalı
ben bahsetmiştim sevdiğim biri vardı bekar o beni terketti çok kötüyüm sabahtan beri toparlanamıyorum çok sevdim yemin ederim çok sevdim ya çıkarsız sevdim olmaz ben boşandım bırak bizden olmaz çocuklar var dedim sevdirdi kendini girdi yerleşti hayatıma beni benden alıp gitti beni bebek gibi seven bana kıyamayan adam gitti sırf ablası o dul boşanmış çocuklu olmaz diye sözde seve seve gitti sözde unutmayacak beni sözde Allah'a emanetimsin dedi ve gitti babam yaşlı benim yüzümden ölür dedi bunu kabul etmez  dedi dedi ve gitti ben onu çok sevdim çok söz verdik bir aile olacaktık birbirimizi geç bulduk kaybetmek yok dedik sonuna kadar savaşacaktık ilk defa böyle sevdim ilk deva kalbim olduğunu ilk defa kadın olduğumu hatırladım beni sokak ortasında boynunda çocuk gibi taşıyan beni mutluluktan ayaklarımı yerden kesen  en zor anımda yanımda olan adam gitti kabul edemiyorum dayanamıyorum çocuklarım var onları çok seviyorum ama kalbim de onu çok sevdi çok direndim çok ayrıldım yapamadım şimdi ne olacak aramaz mı pişman olmaz mı affet demez mi gel aileleri ikna edelim demez mi uyku girmiyor gözüme ağlıyorum istemsizce elimde değil saat 2 işten çıkıyor bekliyorum arar diye aramaz belkide bilmiyorum canım yanıyor yemin ederim ilk defa sevdim sevildim ben boşanmak istermiydim ben böyle olsun istermiydim bir daha iyi olamayacağım lütfen kimse linç etmesin bende bir insan bir anne bir kadınım duygularıma  engel olamadım ailede kimse beni istemedi direk redd Etiler tanımadan girmeden boşandığım için içim kan ağlıyor  :(
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

51 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından

En İyi Cevap
saçma sapan konuşmayın bazılarınız boşandım  ben takıntılı kocam beni senelerdir boşamadı resmi olarak ayrı yaşıyordum bilip bilmeden yazmayın öyle elbette çocuklarım benim için önemli önemli olmasa babasına verirdim ama istemezdim ki ben böyle olsun red ettim defalarca 5 kez 10 kez ama sevdim yenik düştüm duygularıma 
(173 puan) tarafından
Guzel kardesım bir erkek için inanki değmeeeezzz değmezzzz hepsi aynı b*kun soyu inan bana ... hepsi bencil hepsi düşüncesiz takmışlar bir at gözlüğünü düpe düz gidiyorlar bu hayatta değmez kardesım değmezzz aglama bırak sevdıysen sevdin evlatların var sıkıca sarıl onlara bosandıysanda bosandım kırtuldun oh de bak hayatına allah askına yapmayın böyle ölüp bitmeyin şu erkek milletine nolur ya biz kadınız kadınnn herseyı üstesinden geliriz . Gelmeliyiz . Yenilmeyelim şunlara kaldırmayalıö popolarını nolur ya . Üzülme bacım sende kendine yapıosun sevseydı oda çekip gitmezdi bahanelerle ...
-Reklam-
+16 oy
tarafından
Keşke ahiretinize böyle ölüp bitsenjz sizin için en hayırlısı o halbuki gelip geçici heves bitinceye kdr olan durumlar için kendinizi bu hale getirmesenjz Allah yardımcınz olsun 
(2,202 puan) tarafından
Artı gercekten bir erkek ugruna bir anneeeee nasıl ölürrr evlatdan büyük aşk mi var ya rabbim dogru yol gostersin insallah
(13 puan) tarafından
nerden biliyorsunuz ahireti düşünmüyorum bu neyin kafası benim duygularım yok mu benmi istedim böyle olsun benmi istiyorum acı çekmek
(2,202 puan) tarafından
Duygularin tabiki var. Sevebilirsin de elbette ama bukadar kör kutük olup yikilamazsin evlatlarin var onlari kokla rabbime dua et onlarn cani sagg olsun hersey gelip gecici diye. Bosverrr ayrica balik bastan kokar burda herkes seni uyardii hatirla
+6 oy
tarafından
Canım çocukların yok mu. Onlara sarıl nasıl hemen ölüp bitiyorsun. Lütfen linç olarak algılama ama ilk postunda herkes sana söyledi. 

Ve bizler normal bir ilişkide bile kocalarımızı evlattan sonra sayarken sen sadece sevgilin için çocukların varken öldüm diyemezsin
tarafından
Valla kusura bakma canım belki arkadaşlar bilir açtığım postu çok sevdim 5 yilimi verdim meslegimden vazgeçtim evlendik ama yürümedi kızım var şuan hala dava aşaması çok yandı canım ama ağlamadım doluyum ama ağlamıyorum yavrum hisetmesin diye kendine gel kim için ne için köşemde ağlıyorsun seni istemeyeni sen niye istiyorsun kadınsın sen bir erkeğe ihtiyacın yok herşeyi kendin yapabilirsin kadın isteyince herşey çok güzel olur yeterki işte bu bir linç değil sana arkadaş tavsiyesi
tarafından
Deepblack gel alnından öpeyim. Anlamıyorum anlam veremiyorum linç için de söylemiyorum herkes kendi hayatından sorumlu fakat eşlerimizle tartışınca aman çocuk hisseder diyerek duygudan hemen üzüntüden hemen kaçmaya çalışan bizler . Ve daha boşanmadan biri ile sevgili olduğunda ayrılık için ağlayan o. Terazi eşit değil. Ve bence oda ne yaptığının farkında değil
tarafından
Gel kizzz. Op ama kahvede getir :D
Sevgi açlığını başkasını yarabandi olarak kulanamaz buna hakkı yok Allah in adaleti büyük şaşmaz göstermiş bak çocuklarını babasına emanet ederken diken üzerinde duruyoruz insanlar gözü kapalı nasıl güveniyor ve boşanma aşaması o kadar yipraticiki Rabbim dusmanima vermesin nasıl olurda başkasına bakabilir bilemedim sevgi açlığını sadece evlat doldurur kızım olmasaydi çok kafamı duvarlarda parçalanmıştım ağlamamak için dilimi isiriyorum ama geçiyordu bir ara dedim olecem bu acı beni öldürecek ama baktimki kimse hele hiç kimse evladimin tırnağı etmez bende 2 kişilik bir dünya kurdum kızım ve ben bazen hidetleniyorum yapılana ama bir erkek için kahirda olamam o benim için kahir olsun
tarafından
Herkes anne oluyor ama herkes ana olmuyor kuzum . Yer gök bir olsa tek bir kural vardır " BİR ANNE İCİN ÖNCE EVLATTTTT "
tarafından
Aynen öyle bacim su Rabbim bizlere bagislasin
+2 oy
tarafından
Geçen gün herkes aynısını yazdı bacım bide doğulu dedin herkes doğu da dul kadın kabul edilmez pek dendi yol yakınken bitmiş bu devirde öz babalar bile çocuğuna neler yapıyor
tarafından
Evet söyledik bende doğudayım burada kabul  etmezler dedik. Hiç şaşırmadım beklediğimiz bişeydi zaten
Allah yardımcısı olsun hakkında hayırlısı buymus
+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Nasibin değilmiş.  Nedir bu kadar kendini üzmen.  Hayırlısı olsun 
(13 puan) tarafından
elime değil ben üzülmek istermiydim
+1 oy
tarafından
Bir annenin ilki her zamn çocukları olmalı nedir bu nefse kölelik 
+1 oy
tarafından
Canm boşandığın erkk neyse buda odur hepsi aynı sonucta abrtma bu kadar neyine dayanmiyosn gecen köye tanismya gidcz ne giysem diye msn sen doğulular açık giysem olurmu falan yazmsti o sensn galiba
(13 puan) tarafından
evet benim o bendim istemediler  kocamı severek evlenmedim ilk defa aşık oldum
tarafından
Kaç yaşındasın
(13 puan) tarafından
25 yaş
tarafından
Daha gencsn boşver yoluna bak
tarafından
Daha boşanmadi kuzum sorunda orada. Adam ailesine söyleyemez ki
0 oy
tarafından
Iyi olmus yol yakinden dönmüşsün onun bunun lafına bakan adam evlenince daha beter olurdu 
(62 puan) tarafından
Valla çok doğru dedin bacım gerçekten sevseydi hiç kimse yi konusturmazdi
(13 puan) tarafından
evet çok sevdim acı çekiyorum geçmiyor
0 oy
(643 puan) tarafından
Ah be kuzum naptın kendine çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun
(13 puan) tarafından
aşık oldum yanlış hayat yanlış kişi yanlış zamanda :(
0 oy
tarafından
Ahhhh canım benim Allah yardımcın olsun inşallah 
(13 puan) tarafından
Allah razı olsun
tarafından
Kızzzz gözün kör olmasın burada da üzülmüş :D
tarafından
Kız sonradan jetonum düştü bacım kör oldum :-))
tarafından
:D :D :D
tarafından
Hahahaaa sus kız sus
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Sonunuzun böyle olacağı belliydi.Evlensenizde size rahat vermiceklerdi.Simdiden bitmesi daha iyi oldu.Bir süre sonra unutursun 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yanlis anlamazsan canim benm aranzda birsey gectimi.yani acaba seni uzmek istememde oyle mi yaklastiki sana.
(13 puan) tarafından
cinsellik olmadı hayır
(3,101 puan) tarafından
Aman olmasn bacim.ve bir kere vazgecen yine gecer kendini kullandirtma
0 oy
tarafından
Yanlis anlama ama aranizda birsey gectimi ? 
(13 puan) tarafından
yok cinsellik yaşamadık oda beni zorlamadı
0 oy
(961 puan) tarafından
Sen daha resmi bosanmadan bu adamla görüşüp, sevgili olanmıydın? 
tarafından
Evet canım o
(961 puan) tarafından
Linçte değil ama daha bosanmadan hem sevgili ol hem görüş bi de çocukları var en basında belliydi olmayacağı allah kolaylık versin
tarafından
Buna güvenip bosandi işte
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ben anlamadım çocukların babası o değil mıydı. Birde ablasının lafıyla mı terketti seni. 
tarafından
Bnde kinamiyorum ama eşi ile boşanma asamsnda olsa bile başkasi ile görüşmesi yanlış
(2,529 puan) tarafından
Ben olayları bilmediğim için soruyorum kınayan yok.
Ha bu adamı seviyorum diye kocasını boşadıysa da kimsenin ahı kimsede kalmaz derim yani. Bizi ilgilendiren bişey yok
(3,101 puan) tarafından
Bencede yanlis sahsen ben esim bu adami tutmus olablr diye bile dusunurdum
(2,529 puan) tarafından
Aynen o bile olabilir. Bu devirde herkes herşeyi yapar yani
tarafından
Kubra ugur size degildi o yorumum aslinda konuyu eski postlrna bakrsn anlrsnz
0 oy
tarafından
Seni gerçekten çok sevseydi ailesine kabul ettirirdi canım kendini üzme boş yere çocuklarını düşün 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Aslında önce ki postlarında herkes sana bunu anlatmaya çalıştı. Kendin yol yakınken görmen daha iyi olmuş. 

Bir musibet bin nasihatten iyidir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güvenilmeyecegini ne zman anlaiyacaksiniz?

Duygusal bi bosluktayken olmuş tamam ama yanliş bisey 
0 oy
(695 puan) tarafından
Seni ailesyle tanstrcakti en son we burda sana cok soylendi yapma die nese artik belliki baya kapilmjşsn ama karsi tarf icin uzulmeye degmz cnku seni kabul etmiceklerini en basindan biliyordur insan ailesini tanir.
0 oy
tarafından
Adaminki bahane böyle bi adam icin gram üzülmem sevgisine sahip cikmayan ailesinin agzina bakip benden vazgecen adamla isim olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 153 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 621 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 298 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,856 cevap

34,882 kullanıcı

...