0 oy
92 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ya tiktokda falan görüyorum hep millet gösteriyor yok 1 yaşına kadar süt yardımı yok yeni doğan paketi bilmem ne diye şükür çok aşırı ihtiyacım yok ama bez yardımı alan bile varmış bende almak istiyorum eşimin sigortası yok kayinpederimle bir duruyoruz diye hiç bı yardım çıkmadı sizlerden yardım alan varmı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok bacım gıda yardımına başvuralı 1.5 sene oldu daha haber yok. Acımızdan ölsekte haberleri olmıycak. 
tarafından
Ya bu veren belediyeler nasıl veriyor ben anlamıyorum yakınımda bı kadın 7 ton findik topluyor kadın gıda giyim kömür elektrik bütün yardımları tam alıyor benim hiç bı gelirim yok sigorta bile yok hiç bişey alamıyorum sebep de ne inanır mısın kayinpederimle oturuyormuşun o yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hükumet konağı değil de kaymakamlık bizim buraya gıda yardımı yapıyor bazen canim
tarafından
Nasıl yardım aliyosun Allah aşkına,ilçede hükümet konağı diye geçiyor diye öyle dedim bacım
tarafından
Kız biz köydeyiz buraya bazen getiriyorlar bütün köye dağıtıyorlar bacım bilmiyorum
tarafından
Yok ya vallaha adamlar utanmasa benden yardım isticekler o derece yani
tarafından
Canım kaymakamliga başvursan acaba olmaz mi
tarafından
Vallaha hiç sanmıyorum
0 oy
(99 puan) tarafından
Nerde bacı altında evin araban sigortan olacak ki öyle alacan kaç kere başvurdum yok
tarafından
Vallaha kız bendede yok alamıyorum bir türlü

İlgili bir soru bulunamadı

384,947 soru

11,513,511 cevap

35,174 kullanıcı

...