0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Emzirene kadar canım cikiyor kızlar yaa sağı da zorla tutar oldu. Sol zaten Allah'a emanet , mastit olmuştum bir ara emmedigi için. Hem mama içiyor hem anne sütüydü ama artık beni bırakıyor :-//  daha 68 günlük ne yapacağımı şaşırdım , çok inatçı ağlıyor yine emmiyor. Uyku sersemiyken anca tutuyor. Mamanın ölçeğini az yapıyorum sırf tam doymasin emmek istesin diye bu seferde yıkıyor evi , ne denediysem olmadı. Kafayı yemek üzereyim. :'(

Günaydın bu arada canlar <3

6 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Sütün varsa mamayı kes canım biberondan daha kolay emdiği için memeyi reddediyor çocuklar
tarafından
Bir gün mama vermeyeyim dedim de rezil etti beni , mamayı asla bırakmıyor yaa
(1,837 puan) tarafından
Zorlanirsin evet ama biraktir yoksa emmeyi keser
tarafından
Deneyeceğim canım yaa
-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm göğsünü farklı şekilde emzirmeyi denedin mi peki hiç. Benim kızımda sol göğsümu almazdı sagsam bile çok cnm acirdi en son internette bebek pozisyonlari gördüm böyle bı gogus alıp diğerini almama gibi durumlarda ben kızımı çanta taşır gibi koltuk altıma alıp öyle emzirebilmistim. Belki pozisyon farkedebilir denemek istersen 
tarafından
Sol tarafa karşı bir şeyleri var anlaşılan bebeklerin
(120 puan) tarafından
Cnm çok garip ama oluyor nete bak istersen ben resim yükleyemedim ama koltuk altı emzirme dıe yazıyor emzirme pozisyonları veya ayakta emzirme gibi bı denersin ins faydası olur
0 oy
tarafından
Günaydın kuzum tek bisey diycrm sakın pes etme sen pes edersen sütun kesilir zorlada olsa ver 
tarafından
Pes etmiyorum kuzum ama bir gör kavga gürültü emziriyorum
tarafından
Canım benimde öyleydi tutmak istemiyordu bide sütüm de azdı doymuyordu tutmadı bende manaya geçtim şimdi mama da içmiyor pes etme kuzum
0 oy
(665 puan) tarafından
Sol tarafını pompa yardımı ile iyice boşalt çok geldiği için emmiyorbolabilir birikince acır süt orayı iyice boşalt daha sonra aynı sağ tarafa amzirir gibi yatir sen ters durarark solu ver ben öyle yapıyordum çünkü benimkide emmiyordu...
tarafından
Pompa siparişi verdim haftaici elimde olacak inşallah kuzum yaa
0 oy
(2,066 puan) tarafından

Günaydın :)

Bende aynı derdi kızımda yaşadım sol meme yi tutmazdı nasıl alıyordu anlamıyorum uyku da bile anlıyor du. Ben pes etmedim öyle böyle tuttu tekrar.. Sende pes etme annesi sabırlı ol biraz 

tarafından
Uykuda da anlıyor aynı aynı yaa , pes etmiyorum kuzum. Savaş veriyorum resmen emzirene kadar.
(2,066 puan) tarafından
Ahh ah seni çok iyi anlıyorum. Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(1,691 puan) tarafından
mamayi biberonla verme canim kassikla falan ver o yuzden red eder 
tarafından
Damlalarını kaşıkla verdiğim için kaşığı tutmaz ki :-// aşırı inat öyle böyle değil
(1,691 puan) tarafından
sırıngayla dene canim biberon verdikce sana bidaha donmez
tarafından
Deneyeceğim canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 334 göst.
0 oy
14 cevap 289 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu