0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (2,624 puan) tarafından

image

2 yaşından sonra uzadı keltos doğmuştu oğlum şimdi sefasını sürüyoruz aklı erene kadar 

13 Cevaplar

+8 oy
tarafından

Erkek çocuğuna böyle ya kısa olucak ya amerıkan kesim olucak uzun saçı hıc yakıştıramıyorum ben nedense :(

(3,156 puan) tarafından
Bende yaa
(454 puan) tarafından
BNdee :(
-Reklam-
+3 oy
(2,698 puan) tarafından

Yok yaa ben nedense erkek çocuğuna uzun saç yakıştıramıyorum aslında peygamber efendimizin saçları uzunmuş da işde ben her yaz sıfıra vuruyorum daha iyi oluyo çok terliyolar

tarafından
Canim +++ evet erkek cocukda bende saçı sevmiyorum.
Kuzum şimdikiler eski zamandaki gibi sünnete uygun uzatmiyorlar Kİ PEYGAR EFENDIMIZ ona bile dikkat edermiş.
Şimdikiler moda bebesi :()
(2,698 puan) tarafından
Evet maalesef hep moda olarak kullanıyorlar tabikide aslaa sözüm yok uzatana falan kesinlikle kimseye karışma gibi bir hakkım yok benim görüşüm bu
tarafından
Tabi ki herkesin kendi zevk meselesi:))
tarafından
Aynen Rahime ben de yakıştırmıyorum özellikle cinsiyet kimliği oluştuğu dönemlerde uzun saçı hiç yakıştırmıyorum ama aynen zevk meselesi
+3 oy
(1,556 puan) tarafından
Renkler ve zevkler tartışılmaz canım ama bende böyle toplu saçı sevemiyorum bı türlü
+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Maşallah kız niye somurtuyo çocuk acıttinmı saclarini :P

(2,624 puan) tarafından
Duştan çıkmıştı kardeşi saçını yoluyordu tarakla
(14,428 puan) tarafından
Hee azıcık o da görünüyo kiz sanırım
(2,624 puan) tarafından
Evet canım kızım
+1 oy
tarafından
Valla benim oğlum saçlı doğdu baya baya saçlı doğdu ilk tras yaptım sıfıra vurdum tekrar saçları geldi dedesi senin oğlunu NKÜ gibi tras yaptı yanlar sıfır üstler var. Bedne bağlıyom 10 aylık bende çok istiyorum boyle
+1 oy
(1,494 puan) tarafından

Ahaha içim yanar böyle saç görünce bizimde vardı bababsi kestirdi :-|

image

(1,494 puan) tarafından
Sonuncu bu :-)
(14,428 puan) tarafından
Allah bağıslasin canım,tekne kazintısi ha :-)))
(1,494 puan) tarafından
O nasıl oluyo kız tekne kazintisi diye
(14,428 puan) tarafından
Son cocuğa öyle derler kız
Son değilse bilemem bi tane daha istiyosan :-))))) belki kızin olur
(1,494 puan) tarafından
Suanlik istemiyom ilerde rabbim nasip ederse bir kız olmasını isterim hayırlısıyla bizdede son tohum derler :-):-)
+1 oy
(58 puan) tarafından
Öncelikle Allah bağışlasın canım ama bu tip modeller erkekler olmaz erkek modelide kizlara olmaz.böyle basit şeyler maalesef ilerde önune gecemiceginiz şeylere neden olur herşey annne babada . bnmm oğlum iki buçuk yaşında az uzadimi saçlarımi kesin diye ağlıyor bn kız değilim ki diyor erkekleri erkek gibi yetstrin .yoksa gelecek zatam lbgt olayına gidiyor. Sadece Tavsiyee
(293 puan) tarafından
+++++
Bencede
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Maşallah pasaya benim oğlumun da 7 yaşına kadar kuyruğu vardı arkada bi tutam bi gün okulda çocuğun biri kuyruklu fare diye dalga gecince canim saclari kesti ay nasi uzulduydum:D

(2,624 puan) tarafından
Bizimde halamiz kızıyor erkek cocuk saçları bağlanmaz diye bende diyorum aklı erene kadar böyle olacak aklı erince kendi nasıl isterse dedim
(1,621 puan) tarafından
Iyi yapmissin bende çok seviyorum erkek çocukların da böyle saçları çok tatlı oluyorlar zaten okula başlayınca kendi istemez :D
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Oyy masallah çok tatlı olmuş yaa
0 oy
tarafından
Pekte somurtganiz maşallah 
0 oy
tarafından

Maaşallah kuzuya da saçınada :) 

0 oy
tarafından

Kız nasıl uğraşıyorsun uzun saçla ben kendi saçımı zor tarıyorum:D

0 oy
tarafından
Bu kadar uzun değilde oğlum olsaydı bende böyle yaptiracaktim hayalimdi ismide METEHAN olacaktı :) kızım oldu (bin sukurrrrr) ve kel :D çok tatlis olmuş bacım ❤️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 485 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,599 soru

11,423,758 cevap

34,981 kullanıcı