0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iki tane eltim var biriyle altli ustlu oturuyoruz diğeri bana uzak dugeriyile aram iyi ama benimle oturan herseyimi istiyor iç çamaşırıa kadar tüm kıyafetlerimi istiyor ayakkabımı giymek istiyor ben sadece ondan üst isterim ama asla iç çamaşırı istemem yada ayakkabı ama o hersryi istiyor biseyi alınca geri de vermiyor ben söyleyene kadar bana lazım olan şeyler var istiyorum gönül koyuyor hemen eşyani istiyorsun diye yanlış mı yapıyorum ama aslında iyi biri çok paylaşımcı ama emanete sahip çıkmıyor 

33 Cevaplar

+7 oy
(961 puan) tarafından
En nefret ettiğim şeydir evli kadınların birbiirine kıyafet vermesi ki bi de iç çamaşırı ya o kıyafeti siz giydiğinizde kocanız yaklasıyor ediyor bi baskasına nasıl razı olunuyor? Çok saçma 
tarafından
Evet çok saçma canım buraya yazmak istedim
(961 puan) tarafından
Valla bozulursa bozulsun verme
tarafından
Vermedim zaten
-Reklam-
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Yuhh iç çamaşır da mı istenir 
tarafından
İstiyor maalesef
(3,693 puan) tarafından
O senin mahrem şeyin verme sende günaha girme istediği kadar da gönül koysun istenilecek şey var istenilmeyecek şey var ha istemenin de bir sınırı var sürekli birşeyler istemekte arsizlik yuzsüzluk bence
tarafından
Canım kaç defa konuşmadım ama yine de istiyor
0 oy
(136 puan) tarafından
Iç çamaşırının istenildiğinu de cidden senden duydum . Eltin bence garip 
tarafından
İstiyor kuzum hatta vermeyince gönül koyuyor
(136 puan) tarafından
Valla ayıp denen bir şey var ya . Elbise felan neyse ne ama iç çamaşırı mahremiyettir şahsen benim için. Ki bir de bunun hijyen açısı var. O daha da ayrı bir boyut. Gönül koyarsa da koysun canım . Bu konuda hassas olduğunu belirtmelisin bence
0 oy
tarafından
Ic camasiri degil normal kiyafet de istenmez ya. Ben giymem de vermem de o zaman ben de cimriyim
tarafından
Yani ben bazen diyorum acaba hata mı yapıyorum o paylaşımcı ben vermiyorum
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Başkasının iççamasırını giymek günah derler valla ben kimseye birsey vermiyorum almıyorum da vermiyorsa ihtiyaçsa isteyeceksin tabiki de senin o elin malını istemiyorsun ki
tarafından
Ama o gönül koyuyor hemen istiyorsun diyor ama bana lazım oluyor
(1,079 puan) tarafından
Sende bir kaç kere yok de anlasın hersey istenmez yoksa alsın yani gönül koymasınada gerek yokbence asıl ben mi cimriyim ne :))
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yuh ya iç çamaşırı  nedir hastalık bulaşır iç çamaşırından ben asla vermem düğün falan olursa abiye belki alırım yada veririm ayakkabı ve iç çamaşırı riskli 
tarafından
Evet bende ondan istemiyorum ama bir zamanlar istiyordu vermedim
(1,068 puan) tarafından
Verme üstesinden gelemiyorsan  mantar çıktı vücudumda doktor eşinle bile aynı havluyu kullanma dedi de veremem de birdaha istemez
tarafından
Kuzum istemişti verdim bidaha ondan almadım zaten
0 oy
tarafından
Peki veriyomusun sen iç çamaşırını 
tarafından
Vermedim kuzum versem bidaha onu giymem zaten
tarafından
Verme cnm günah zaten önceden de vermezdim ben bu Corona da iyice sogudum
tarafından
Aynen öyle ben verince bidaha istemem birkaç tane verdim bidaha istemesin diye
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Anam 3   5 dene alda ver bari

Kurban olauyum donlarımi rahat bırak 

O ne yaaa
tarafından
:) valla öyle kuzum
0 oy
(387 puan) tarafından
O kadar da paylasimci olmak iyi degil bence yaa ben herseyimi paylasamam mesela 
tarafından
Bende öyle değilim ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kiz iç camasiri paylaşılır mi tövbe daha neler ben ipe asarken bile en arkaya asarım kimse görmesin diye 
tarafından
Hiç sorma kuzum bir aralar öyleydi ama artık vermedim anladı ama diğer şeyleri de istiyor
(2,039 puan) tarafından
O kadarda yüzsüz olunmaz yani herkesin de bir özeli var ayrıca nasıl midesi var pes ben başkasının iç çamaşırını giymeyi bırak dokunamam bile
0 oy
(190 puan) tarafından
İç çamaşırı çok saçma İlk defa duydum.bitrk kız kardedlerimle beraber giydimimiz oluyor.daha dogrusu Ablam bütün kıyafetlerini Bir iki giyinip bana yıllar hoşuma gidenleri zevkle giyerim bende aynı şekilde.baska kimseden almam eşimin yeğenleri ben kıyafet ayakkabı eşarp alırlar hiç sorun yapmam.
tarafından
Canım ben kardeşimle bile aynı çamaşıri giymeme eltim istedi birkaç kez verdim iki tane bir daha da onları geri almadım
(190 puan) tarafından
Giyindirim derken kıyafet i kast etmiştim
tarafından
Pardon kuzum yanlış okumuşum
0 oy
tarafından
İç camasirinizimi paylasiyorsunuz 

2 k8z8m var yaşları yakin onlarin bile ic camasirlari ayri ayridir 
tarafından
Paylaşmıyorum canım istedi ben ona verdim bidaha da onları almadım
0 oy
(763 puan) tarafından
Hadi kiyafeti anlarim da iç çamaşiri istemek nedir yaa. Ne başkasina veririm,nede başkasinin çamaşirini giyerim..
(763 puan) tarafından
Öyle bi insanla arana mesafe koyman şart,yoksa zarar görürsün
tarafından
Canım bir kızım bir ekrke bebeğim var kızım olduğu zaman bana laf atıyordu hep kızlar değersiz işte insanın erkek çocuğu olması iyi diye ama yine de sineye çektim eşim bana dedi iyi anlas hep aynı yerde olacaksınız felan
(763 puan) tarafından
Ne alaka yaa. Ee eşin sana olan kiskançliğinin farkinda değilmi de bòyle rahat konuşabiliyor
tarafından
Farkında ama diyor iyi anlasin cansınız sıkılmasın
(763 puan) tarafından
Öyle olmuyor işte ona göre söylemesi kolay
0 oy
(5,559 puan) tarafından
En nefret ettiğim şey birinin eşyamı istemesi madem alıyorsun getir . Hiç sevmem kimseye de biseyimi vermem 
tarafından
Emin ol bende öyleydim ama sahip de çıkmıyor götürüp oralara atıyor
(5,559 puan) tarafından
O ayrı dert zaten . Sinir olur insan
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Nasil da midesi alıyor giymeye insan ic camasirina kadar istemeye utanır Birde gönül.mu koyuyor ne kadar garip insan 18 yaşına felab mi
tarafından
Evet çok çocuksu görsen herseye darilan bir insan bir ara evime geldi çocuklarımız ufak bir tartıştı bebeğini aldı gitti hemen
(13,102 puan) tarafından
Belli zaten aman isin zor valla
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Senin giydiğini o mu giyiyor iç çamaşırı sonra ondan alıp sen mi giyiyorsun anamm daha neler duycak bu kulaklar
tarafından
Yok kız ben almıyorum birdshs
(3,419 puan) tarafından
Ayy gülüm sakın verme valla en kötüsü 15 den aşağı değil malına sahip cik
0 oy
tarafından
Asla vermem aslaaa
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ondan bende komşu versiyonu var canım giden 2 aydan önce gelmiyor mutfak bezi istedi geçen sen düşün 
(7,036 puan) tarafından
Kız internetinin şifresini verdi donumuza kadar aldı diyin sen anla yok diyince surat aşıyor dünyanın lafını ediyor arkamdan
tarafından
Ay yemin ederim buda öyle
(7,036 puan) tarafından
Öbür komşumun eşi kebapçı kadına ne laflar ediyor görsen niye bize kebap getirmiyor diye :D mecburmus gibi
tarafından
Öyle insanlar şaka gibi
(7,036 puan) tarafından
Aynen vala bende artık samimiyetini kestim öbür komsumda kesti bakalım ne olcak
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy ben hiç öyle değil m kimseden birşey istemem ablamkardesim diisnda iç xamasiri ne ya yanlış anlama da canim kimsenin iç çamaşırı ni giyemm yani o naisl istiyor
0 oy
(1,192 puan) tarafından

Bana pembe külotunu ver yada kirmizi  tangani  ver mi diyor nasıl istiyor kız tövbeler olsun:Dsenin şeyine değiyor  nasıl giyiyor onu

İlgili bir soru bulunamadı

381,148 soru

11,410,584 cevap

34,950 kullanıcı

...