0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Bacılar bilen bilir meleğim 3,5 aydır yoğun bakımda doktorumuz bu hafta içi bi aksilik olmazsa cıkarabilme ihtimalinin yüksek dedi acayip mutlu oldum ve mutluluktan aglamamak için zor tutuyorum kendimi babamızda yurt dışında haftaya izne gelicek bugun konustuk ama cıkacagını soylemedim süpriz olsun geldiğinde istiyorum bi yandanda soylesem mi diye düşünüyorum napcagıma bi karar veremedim sizce soylesem mi 

7 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Agla bacim hepmi üzuntüden aglayacağız biraz mutluluktan ağlamaktan bişi olmaz :)

Cok sevindim senin adına

Babasıyla paylaşın mutluluğunuzu kuzum

(1,101 puan) tarafından
Bi yanımda bi aksilik cıkarda cıkamazsa hevesiniz kursagımızda kalır diye de korkuyorum aslında gercekten cok yıprandık bu sürecte
(14,428 puan) tarafından
Evet bunu ben de düşundum ama kendini yalnız hissedersin
Derdi de sevinci de birlikte paylaşın sen bilirsin tabii
(1,101 puan) tarafından
Soyledim ama 2 3 haftayı bulabilirmiş dedim ne olur ne olmaz diye
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım bidaha ayrılmayın. Inşallah 
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Mutlugunu paylaş eşinle bence ♡
(1,101 puan) tarafından
Bi yanım söyle gitsin diyo diğer yanımda sürpriz olsun daha mutlu olur diyo gelip kendi cıkarmak istiyodu çünkü öyle kararsızım ki
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah ❤️ Bekle bence canimmm Allahh korusun bı aksilik olur inşallah olmazsa gözü görmüyor  yurt dışında diyosun çıktığı gün resmini at yada görüntülü ara  ☺️Benim başıma geldi çünkü oğlum 9 gün kaldı kuvezde 3 gün hemşire kıyafetlerini istedi getir yanına verelim diye benim minnosum emmedi hemşire bırakmadı dedi sonra 
(1,101 puan) tarafından
Benimkide premature doğdu 3 ameliyat gecirdi hiç birine gelemedi babası doğumundada gelemedi izni bitmişti o döndü 20 gün sonra doğum yaptım şirket izin vermedi cıkacagını soyledim ama 2 3 haftayı bulabilirmiş dedim birazcıkta kıskanmaua basladom sankimm
(15,823 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabbim şifalar versin inşallah ❤️ Valla çıkınca gör sen aralarındaki aşkını☺️
(1,101 puan) tarafından
Amin canım inşallah ben kızımı kıskanırım vermek istemem ne kadar babası olsada
(15,823 puan) tarafından
Oy oy hele kizlarrr aşık oluyorlar babaya benimde iki kız var baba dedimmi akan sular duruyor babalarida onlara öyle diyorumm oğlumda bana düşkün olur inşallah
(1,101 puan) tarafından
Benimkinin oyle olacagını pek sanmıyorum babamız yurt dışında calısıyo 3 4 ayda 1aylığına geliyo
0 oy
tarafından
Bnce soyle uzun yoldan gelck hüzünlü gelmsn ölüm var kalım var sonuçta bilsin evladının iylestgni
(1,101 puan) tarafından
İyileştiğini soyledim zaten biliyor ama cıkıs tarihini 2 3 hafta sonra cıkıcakmıs dedim bi aksilik cıkar bişey olur cıkamazsa diye
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Söyle kuzum ya babası da sevinsin ay hadi inşallah  ya  rabbim kavuştursun:angel:çok sevindim 

(1,101 puan) tarafından
Havalara uctum resmen bi aksilik cıkar ertelenir diyede söylemek istemiyorum bide geldiğinde süpriz olsun istiyorum beynim yanık suan
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Hadi gözün aydın söyle canım 
(1,101 puan) tarafından
Sagol canım soyledim ama 2 3 hafta sonra cıkıcakmıs dedim bi aksilik falan olur cıkamazsa diye
(1,465 puan) tarafından
Çok iyi yaptın hayırlısıyla eşine ve çocuğuna kavuşursun inşallah
(1,101 puan) tarafından
Amin inşallahh

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 142 göst.
0 oy
1 cevap 26 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu