0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim gitti malatyaya çalışmaya. Yeni evimde ilk kez tek kalıyorum 1 yaşında kızım var o da uyuyor şuan canım sıkılıyor ya. Eşimin gitmesini hiç istemiyordum ama ekmek parası borç var diye mecburen gitti. İçimde bir daralma var ama niyeyse bilmiyorum keyfim hiç yok :-(((

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dua et şükret kuran oku
tarafından
Her halimize şükürler olsun zaten. Sağsalim varsaydı da malatyaya içimdeki darlık geçseydi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sıkma canını ilk günüdür o yüzden böyle bir kaç güne alışırsın benimde eşim 4 aydır yok hangi şehirdısın canım
tarafından
Keşke vanda olsaydın yanına gelirdim yada sen gelirdin benimde öyle oluyor 4 aydır eşim yok ama 2 gündür böyle nefes alamıyorum  kendimi çok yanlız  his ediyorum
tarafından
Keşke :-( ekmek parası için gidiyorlar keyiflerinden de gitmiyorlar. Senin eşinin mesleği ne
tarafından
Tabi orasına öyle gemi de çalışiyor
tarafından
Allah helal lokma yemeyi nasip etsin hepimize. Haram lokma evimize girmez inşallah
tarafından
Amin canım  amin
0 oy
(50 puan) tarafından
Yalnız kaldığn içindir içindeki sıkıntı canım. Alşınca geçer emin ol kendini oyalayacak güzel şeyler bul
tarafından
İnşallah
0 oy
(515 puan) tarafından

Canım seni çok iyi anlıyorum benim eşimde çalışmaya başka memlekete gitti 8 yaşında bir kızım var ve benim eşim ikinci bebeğimiz oldu 20 günlüktü gittiğinde alışırsın insalah zor ama ekmek parası işte ;)

tarafından
Normal de ben zaten alışkınım da önceki yorumlar da dediğim gibi ilk kez içimde darlık oldu. Özledim de sanki biraz :-(
(515 puan) tarafından
:) Canım benim çok zor valla bende öyle zorlanıyorum ki bu sene bebek oldu aniden gitti zaten benim memleketim e gitti benim eşim kızımın okulu olduğu için kaldık ve minigimiz yeni doğmuştu seneye bende tasinacam inşallah gölgesi yeter derler ya işte.
tarafından
Öyle valla
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Seni cok iyi anlyorum canm benm eşim de sürekli gider gelir yalnz kalrm ilk bir kac gün zor gecyor sonra alşyor insan ekmk parası için mecbur ne yapalm ben anneme yakn taşındm geceleri yine yalnz yatyorum ama gündüz en azndan annemle gdp gelyoruz günler gecyor öyle 
tarafından
Keşke bende anneme yakın olsaydım en azından böyle yalnızlık hissi çekmezdim annem elazığ da ben Samsun dayım
(2,794 puan) tarafından
Kaynvaliden falan kimsen yok mu orda
tarafından
Kayınvalidem var görümcem de var ama dışarısı soğuk kar var bir de edemiyorum oraya gideyim gitsem bile orda bana iğne batıyormuş gibi geliyor. Evimde saçım başım açık pijamalıyım orda ise öyle değilim mecburiyetten o yüzden de pek fazla gitmiyorum kış ayında
(2,794 puan) tarafından
Haklsn canm insan kendi evinde daha rahat oluyor
tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Bizde konusmiyiruz şuan evde yüzyüze bakmıyoruz ahaha
tarafından
En azından yanında eşin:-)
tarafından
Yanımda olmasın .. ağzın ageleni söyledikten sonra olmayiversin .karı gibi sırtını dönen adam yanimd aolsa ne olmasa ne ..
tarafından
Aranız düzelir inşallah
tarafından
Kuzu ara  düzelir düzelmez değil ama gönül işte .. gönlün kurulduktan sonra orası zor düzelir
tarafından
Öyledir. Dil de kemik yok ama en çok o insanın canını acıtır. Anlıyorum seni

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 459 göst.
0 oy
21 cevap 273 göst.
0 oy
22 cevap 551 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.