0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kizlar mutfak dolaplarimi icli disli temizliycem. Hic memnun değilim bu dolaplarin meteryallerinden hemen iz oluyo neyle temizlemem lazim iz kalmamasi icin

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Guzel kurula iz kalmaz canim benimde aynisi
tarafından
Sen suyun içine ne koyuyosun canim
tarafından
Herseyle cif domostos aspirin sildikden sonra kuruluyorum orayida ayriyeten cam sili sık guzelce kurula iz kalmiyo
tarafından
Dur bakiyim bi deniyim canim tesekkur ettim
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben cif ile siliyorum sonra da çok ıslak olmayan nemli bezle duruluyorum. Islakla silince de su izi kalıyor bunlarda.
tarafından
Ay evet ya nefret ediyorum bu dolaplardan seneye değistircem insallah
(1,580 puan) tarafından
:)) her gün silmek gerekiyor dolapları ama ben haftada 1 anca valla
tarafından
Evet her yemekten sonra üstten aliyorum ama 1 saat sonra gene parmak izi el izi oluyo biktim artik 8 aylik bebeyle cok zorluyo beni
(1,580 puan) tarafından
Hayatta her yemek sonrası alamam ya kendinizi yormayın bu kadar bebeğiniz de var hem.
0 oy
tarafından

spark bez al mıs gıbı oluyor gecen annemın mutfak dolaplarında denedım sınuc harıka :D

tarafından
Nerden bulabilirim o bezi bide suyun icine neler koyuyosun
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Öncelikle dolap askılarını değiştirebilirsin silmeye gelince kurulaman lazım bunları sadece neyle silersen sil cif çizer ama
0 oy
(695 puan) tarafından
Asperox mawi güc kullanlrblrsn dusa kabindeki su lekesi kirec armatürlerde ayni sekilde kullanablrsn
0 oy
(216 puan) tarafından
Canm benimde aynı şekilde iz yapiyo 1 tane bulaşık tabletini sicak suda erit üzerine biraz da soğuk su ekle mikrofiber bezle sil sonrada kurula gerçekten asla iz kalmıyor parıl parıl oluyo denendi onaylandı:)
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Ben ıslak mendille siliyorum iz kalmıyor  :D
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Cif ile silip kurula canim 

0 oy
tarafından
Suya beyaz sirke koyup sil kurula 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm.bir bulasik tableti uzerine karbonat snra kaynar suyu dok.erisin onnla temizle.yag falan kalmiyor
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Benim böyleydi sırf bu dolaplar ve balkon olmadığı için sattık orayı çok berbat olyrdu dokunmak dai istemiyorum
0 oy
(104 puan) tarafından
Sildikten sonra güzelce kurula canım iz kalmaz
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Ay arkadaşımdan da var bundan püf noktası dokunamamak ellememek ;) şaka bir yana bunu neyle istersem sil önemli olan cam sil sıkıp cam siker gibi kurulamak canım 
0 oy
tarafından
Bulasik makine parlaticisi güzel yapiyo
0 oy
tarafından
Bize gelen abla bulaşık deterjanı çok az saç kremi mi şampuan mı ne atıyor bi de sirke iz görünmüyor ama bezini bimden 3 lü olanlardan istiyor havlu gibi renkli. Ben sirkelim sıkıyorum siliyorum iz oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...