0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Saf zeytinyağı sabah akşam 1 fincan olmak üzere kullanılırmış

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hic hazetmiyrm o kadından
tarafından
Valla bilmiyorum takipde etmiyom onu haberlere cikinca bakım dedim
(1,146 puan) tarafından
Benim hamile kalmak için gittiğim profesör doktor vardı o hep diyordu ki o kadını neden  sevmiyorlar biliyor musunuz çünkü tıpta üstü ortulen şeyleri açığa çıkarıp gerçekleri söylediği için kimse hazetmiyor  diyordu bir sürü örneklerle anlattı herseyi  bize haklı yani çoğu  şeyde misal  zeytin  yağı Kabiz olunca iciliyor ya bağırsaklar yumusasin  die bu bir gerçek yararlı bakterileri devreye sokup zararlı bakterileri atıyor vücut oyüzden
tarafından
Çerkez kızı
Kesinlikle katılıyorum. Üstü örtülen gerçekleri açığa çıkardığı için sevilmiyor
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Zeytin yağı sağlıklı ama zayiflatacagini sanmiyorum
tarafından
Damıtma 300 ile 1000 tl arası dedi bi kadın sormuştum en son ama şimdi kimbilir ne kadar oldu
(771 puan) tarafından
Yalan olmasın eşim 5 kilosuna 450  vermisti
tarafından
Evet işde pahalı :))
(771 puan) tarafından
Aynen öle valla o 5 kiloda baya gider bize     ama    çocuk için mecbur
(1,353 puan) tarafından
Zeytinyagina mi verdin kız 450 lira ne aliyonuz siz niz balikesirin köyünden alıyoruz köylüler kendı yapıyor 2 tekerlek gibi taş  var arasinda sıkıyorlar kilosu 20 liraydı
0 oy
tarafından
Ortada circir bocegi gibi gezdirecek milleti canan karatay
tarafından
Bende hic sevmem kokusunuda
tarafından
En güzeli sıvı yağı kg yapmasa keşke dimi
tarafından
Walla kilo yapan her sey cok guzel maleseff
tarafından
Hahayy dimi ama allah dan kg li değilim hamileyim emmeee kgli degilemm
tarafından
Ne guzel yaaa bende degilimde yemeyi cok seviyorumm bu gidisle alacagim
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Bende o haberi gördüm şimdi kız belki de zayıflatıyor bağırsakları çalıştırdığı için olabilir kuzum 
tarafından
Canım belki yararı olur dedim ben hiç kullanmadım gerçi su içsem bile midem bulanıyo onu hayatta içemem
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım vallahi mideyi bulandırıyor
0 oy
(1,219 puan) tarafından
O kadını sevmiyorum ve dediklerine inanmıyorum cnm onu yeme bunu yeme hepsini yedim 10 ayda 20 kilo verdim yiyerek verenlerden kervanına girdim kuzum oyuzden nekadar beyazdan uzak durun desede yedim büyük çay bardağına 4 tane küp şeker atarak içiyorum ekmek azalttım yemiyorum demiyorum yiyorum çünkü kızartma yağlı yemekler hiç birini dinlemedim kendi taktiklerimle verdim bun şükür bi 5 kilo daha versem yeter 
tarafından
Ben faydali olur diye paylaşayım dedim canım ne güzel kg vermissin
(12,856 puan) tarafından
6 ayda 20 kilo verdim bende her şeyi de yedim valla hiç de dikkat etmedim
(1,219 puan) tarafından
Irade de cnm aslında yaptığım tek şey hamileyken büyüyen porsiyonları küçültmek biraz zor ama çabuk alışıyor vücut 3 öğün olarak iki ara öğün olarak yedim ara öğünlerde meyve yedim sabah kahvaltıda 2 dilim ekmek akşamları 1 dilim ekstra makarna ve pilav turu illa oluyordu oda iki yemek kaşığı kadar tükettim gerçekten doyurucu oluyor ilk başlarda zor ama sonra kolay tatlıya gelince en sınırsızım oldu porsiyon falan hiç düşünmedim canım ne kadar isterse yedim :D
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Hadi be çırpı gibi olmam lazimdi o zamn :D siviyag hic kullanmayiz zorda kalmadikca tenekeyle yillik zeytin yagi aliriz kullanrz

tarafından
Hahayyy bilmiyom cano ben canan hocanın yalancisiyim:))
0 oy
(2,104 puan) tarafından

Evet hatta turpun üstüne tereyağı sürüp yiyecekmisiz:woot:

tarafından
Olabilirrr bence :)
(2,104 puan) tarafından
Denemek lazım:D
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Kız valla sevmiyorum kadını seda sayana bak çıtı pıtı bide canan karataya bak bağırıyo resmen konuşurken8
0 oy
tarafından

Mübarek canan karatayin da demediği şey yok. Bence dediklerini yapmayın derim :))))

image

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Iyyy zabaaaan körüne içersen tabi Bi sye yiyemen zayiflarsin 
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Ulen o lahmacun yediği foto dan sonra bana diyet o bu zararlı demesin :D

0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ya aslında doğruluk payı olabilir söylediklerinin bilemicem ama kadın  ne desr tersini yapasım var benim:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 184 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kastamonuluyuz37 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 451 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu

379,945 soru

11,373,963 cevap

34,856 kullanıcı

...