0 oy
186 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (935 puan) tarafından
Arkadaşlar nasl oluyr lütfen biri bana yardımcı olsun burda nasl paylaşıyoruz burdaki arkadaşları nasl kaydediyoruz koleksiyonu kampanya günü mü yapıyoruz ve takipide

6 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar ufaktanda olsa yardımcı olun ya 
(5,391 puan) tarafından
Sepete nye ekleniyor ki ben sadece favorime ekledim linki herkese attım herkesı takıp ettim 50 tl yatı
tarafından
Bn öyle yaptım cnm bn pek bilmiyorum
(5,391 puan) tarafından
Gerek yok sepete ekle tekrar sil ilkez duydum oyoe bşey favorilerine ekleyip koleksiyon yap linki herkese at herkesi takıp et bukadr :) bnde yenı anladım bnda 50 yattı
tarafından
Bana yatmadı çok takip eden Olmadı o yüzden
(5,391 puan) tarafından
Cnm bnnm bunseferki 87 kişi falan takıp etmişti sen herkse at bazıları kaydtmıyor 25 kişiye tek atma bnde bugun bakacam baya kişiye linki atacam bazıları takıp edyor çıkaryrı yalandan takıp ettim dyro
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Trendyolda ürün beğrniyorsun 25 tane falan..favorilemiş oluyorsun..sonra koleksiyon kısmı var artı  işaretine bas koleksiyon oluştur oraya da favorilerdekileri ekle..paylaş de link veriyor onu buraya paylaş..gece 12den sonra başlıyor en 25 kişi kaydetmeli
(2,501 puan) tarafından
En iyisi gece yarın oluşturayim paylasayim
(7,778 puan) tarafından
Şimdi oluşturduğumuz koleksiyon olmaz mı
tarafından
Favorilerinizi şimdiden yapın ama koleksiyon oluşturmayı 12den sonra yapın paylaşın ben bu şekil yapıyorum hep yatıyor
(7,778 puan) tarafından
Ay kız benim bir sürü koleksiyonum vardı yapmıştım yani onlar geçerli olmaz mı gece
tarafından
Olmaz cnm güncel gerekiyor
0 oy
tarafından

image

bi mağazanın ismini arama yerine yaz mağazanın sitesine gir takip et mağazayı paylaş butonu var oraya tikla kopyala de buradaki en üst posta yoruma yapıştır belirli kişi takip etmesi lazım sonra
tarafından
Bnde tam bilmiyorum 1 kez yaptım cnm çok takip eden olmadı para yatmadı
0 oy
(285 puan) tarafından
Trendyol olcak li yine 
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Cnm nasıl olcak blyormusun bak ben ilk hiç anlamıyordum yapamadım baya post açtım trendyol uygulaması indir üye ol 25 miş bu seferlik 25 sevdin ürün beğen favorilere gryro zateb orda koleksiyon oluştur yazyor zaten 3 nokta var burda herkese yollayacaksın ama bazıları takıp etmiyor yalan dan kaydetım dyorlar sen daha falza insanalra yolla snra zamanı gelınce yatyro tabu sana gelen link leri sende kabul et snra kuponu almak için cüzdanında 1 tl de olsa olması gerek kargo karşılamıyor kupon 
(2,387 puan) tarafından
Bizbaşkalarınkini nasıl kayıt ediceğiz
(5,391 puan) tarafından
Hani sen link atyon yaaa onlarda sana atacak admın payalaşck yaa herkes bisürü lilnk atacak kaydedin dye tıkladıgdna ürünü kaydet takıp et yazyor kaydetip takıp edcn cnm
(778 puan) tarafından
Trendyol paylaş kazan hakkında bilgi verdim cnm benim profilimde var
0 oy
(778 puan) tarafından
Benim profilimde Trendyol ilgili açıklama yaptım cnm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,391 puan) tarafından soruldu