0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Ya vallahi artık çıldırmak üzereyim dün akşam hastayım diye erken uyudum kayınpederim iki kere aramış onun haricinde babam ve annem de aramış ama uyuduğum için hiçbirini açıp dönemedim sabah hepsini tek tek aradım en son kayınpederimi aradım doğru düzgün selam verip hal hatır sorarak lafa girdim bir baktım beni azarlamaya başladı karşısında çocuk varmış gibi hakaretvari şekilde konuştu en sonunda ben de dayanamayıp karşılık verdim her aradığında beni azarlıyorsun karşında çocuk yok dedim Yeter artık dedim kendi kızların da telefona cevap vermediğinde  babam babam diye geri dönüyorsun dedim bana gelincemi bağırıp çağırmak geliyo aklına dedim. Ya her seferinde bunu yapıyor eşim yoktu dün nöbetteydi hemen arayıp onada şikayet etmiş karı kılıklı pisl.k yaa vallahi bıktım artık o kadar sınırdayım ki keşke küsselerde hiç aramasalar diyorum artık hiç muhatap olmasam gidip gelmesem keşke yaa

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kayınpeder ile gelin niye bu kadar muhattap olur bende onu anlamam. Ben kayınpederimi hiç aramam o da benı aramaz aramak için bisey olması lazım. Hele ki telefonuna bakmadım diye azarlayacak daha neler ya. Araya mesafe koy yüzyüze iken olabildiğince mesafeli ol. Ne diye aramış valla merak ettim ya. 
(64 puan) tarafından
Ya olması gereken kayınpeder gelin ilişkisi bu zaten. Benimki öyle iğrenç biri ki evime gelip anlattığı şeyleri duysan ben anlatmaya utanıyorum. Artık bıktım ya eşimin bunlardan haberi yoktu ama bugün hepsini anlatıcam
(242 puan) tarafından
Bu kayinpederle alakalı bi durum eger problemli biriyse amennaesqfe olmalı aranmasin ama o iyiyse neden mesafe koyayım ki valla benim kayınpederimi babamdan ayırmam o yüzden günlük hayatta ararim sorarım oda aynı şekilde.
(64 puan) tarafından
Benim öz babam bile belki müsait değildir diye akşamları aramaz öyle düşünceli ama bu adam hep gece arar özellikle çocukların uyku saatinde sürekli uyarmama rağmen bide
-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Keşke öyle bı adet gelse gelin eşin ailesine mecbur birakilmasa içten geliyorsa gidilse gelmiyorsa gidilmese
(64 puan) tarafından
Ya benim onlara yaptığımı kendi kızları yapmadı ama gerçekten nankör insana iyilik yaramaz yetti artık ya
(2,581 puan) tarafından
Benimde millet kaynanadan konuşur ben kayınbaba dan millet gorumceden benim kayinlar yanlış dogmuslar bunlar kadın olacakmis
0 oy
tarafından
Ohhhhh ne güzel demişsin. Yine iyi davranmissin
(64 puan) tarafından
Şimdi müsait değilim sonra konuşuruz dedi bende suratına kapattım ama asla açmam ararsa. Oğlu uğraşsın ya banane
tarafından
Ne haddine telefona cevap almayınca laf söylemek ya. Deliriyorum böylelerineee
(64 puan) tarafından
Kız keşke tek bu olsa keşkeeeee artık yüzünü görmek bile istemiyorum ya iğrenç herif
tarafından
Uzak durabildigin kadar dur. Köle alıyorlar sanki
0 oy
tarafından
Evlı barklı kadını azarlamak hıc kmsenın haddı degıl. Hele kı kayınpedern...
(64 puan) tarafından
Ya öyle iğrenç biri ki artık gerçekten tahammül edemiyorum bunu banane edip küsmek istiyorum yetti artık
tarafından
Esıne soylesene kuzum. Babası kımkı senı acmadıgında azarlama hakkına sahıp oldugunu dusunuyo. Esın konussun anlamıyosa hala sen sert bısekılde soyle
0 oy
tarafından
Az bile söylemişsin valla. Ben hiç tahammül edemem,Allah'ım sabır versin gerçekten 
(64 puan) tarafından
Keşke tek bu olsa. O kadar iğrenç lafları var ki nefret ediyorum tiksiniyorum artık ondan ya
0 oy
(278 puan) tarafından
Valla benim canım isterse giderim isterse gitmem isterse konuşurum istersem konuşmam istersem ararım istemezsem aramam ben hep mesafeliyimdir bu konularda haa saygısızlık asla yapmam eğer bana böyle sana yapıldığı gibi Bi hareket yapılsa yine saygısızlık yapmam ama eşim hadlerini bildirir o yüzden bendeki bu rahatlık.. 
(64 puan) tarafından
İnan benim öyle bi lüksüm yoktu mecburen gidiyordum mecburen arayıp, onlar aradığında cevap veriyorum ama hep şikayet hep memnuniyetsizlik o kadar kadir kıymet bilmeme rağmen bir kere doğru düzgün muamele göremedim bu gerizekalılar vallahi hayatımı çürüttü şimdi de engelledim her yerden oğlu uğraşsın bu saatten sonra ya adamın gücü bana yetiyo
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne salakkkk ya bide azarliyo iyi demissin valla malmi ne
(64 puan) tarafından
Her zaman böyle hep bi şikayet hep bi azar. Tabi açmam insan olsa niye açmayalım
(22,070 puan) tarafından
Hic sevmem böylesi insanları bida hic muhattap olma bnce canım ne aradığında ac nede konus
0 oy
tarafından
düzenlendi
Silindi gitti bitti 
(64 puan) tarafından
Benim eşimde bıktı vallahi bende şimdi engelledim eşime de mesaj attım bir sürü yazdım bıktım ailenden diye bi daha gitmem aramam dedim bunu bahane edip küsmek istiyorum artık. Benim ailem eşim tek damat olmasına rağmen asla üstüne gitmezler öyle saygı duyarlar ki kendi oğullarından daha üstün tutarlar ama ben onca fedakarlık yaptığım halde kendi ailesi bana hayva.n muamelesi yapıyor ya
tarafından
Boşver bunlar hep böyle en iyisi uzak durmak tavrını koy yoksa tepene çıkarlar
Çocuk var mı
(64 puan) tarafından
İki tane var canim
0 oy
tarafından
Suç kocanda ailecil mi acaba sen muhatap olma o olursa olsun zorla aileme gideceksin konuşacaksin mi diyor 
(64 puan) tarafından
Yani biraz düşkün ailesine biz önceden karşılıklı otururduk onların iğrençliği yüzünden ben baba evine döndüm eşime dedim ordan taşınmadan dönmem diye sonra kabul etti baya uzağa taşındım binlerce şükür olsun. Şimdide ben bir hafta sonu annemde kalıyorsam diğer hafta sonu da benim annemde kalicaz diye mecbur bırakıyor ama şu son bir aydır gitmiyorum doğru düzgün. Yaptıklarından gına geldi çünkü eşimde gördüğü için ısrar etmiyor artık
tarafından
Görüyorsa ne güzel bazı erkekler ailesi kötü olsada kadını sürükleye sürükleye götürürler .. kendi ailene git kocan gitmek zorunda değil kendi ailesine de kocan gitsin sadece .. eşinde bir şey demiyorsa hiç açma oğlunu arasın seni arayıp napacakmis sanki kaynatan oğluyla halletsin işini karısı nasıl dayanıyor acaba yazık kaynanana üzüldüm birde bu adamla aynı evde yaşaması var şikayet edince kocana kocan ne dedi acaba iyi seninle kavga etmedi babam babam diye
0 oy
(59 puan) tarafından
Benim kayinbabam çok.mesafelidir bilmiyorum hep iyle
(64 puan) tarafından
En güzeli canım kimsenin başı ağrımaz mesafe her zaman iyidir vallahi
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Fırsat bu fırsat engelle gitsin iste
(64 puan) tarafından
Bastım valla engeli. Kocama da şikayet ettim aradıklarında o söyler artık hep onlar mı şikayet edecek
0 oy
(85 puan) tarafından
Terbiyesiz adam aramak için gerekcesi neydi acaba bu kadar önemli 
(64 puan) tarafından
Boş boş konuşmak için arıyor işte
(85 puan) tarafından
Eğer eşin seni anlıyorsa konus bu bahaneyle uzaklaş bence güzel demissin kayinbabana ama bir etki edeceğini düşünmüyorum huylu huyundan vazgeçmiyor
0 oy
(774 puan) tarafından

Haline dua et benim gibi ikisinden çekmiyorsun bari :ermm:

0 oy
(350 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de melek gibi kayın babam kaynanalik yapardı son zaman küstük kurtuldum :D gönül ister ki böyle olmasaydı ama kendi babamdan görmediğim halı taviri eşimin babasından çekemem hakkı yok çünkü 
(64 puan) tarafından
Aynen öyle benim babam tartışırken bile sırf beni kırmamak için tamam kızım haklısın der asla ama asla sesini yükseltip bağırmaz. O kim oluyor da bu hakkı kendinde buluyor anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 853 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 516 göst.
4 Mart 2019 Diğer kategorisinde Nurtylan (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 463 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 554 göst.