0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

İyi günler herkese hamile olduğumu öğrendiğimden beri sürekli bebek görüyorum şuan 8 haftalik gebelikte  istisnasız her gece kız bebeğim olduğunu görüyorum aynı şekilde dün eşimle aynı rüyayı görmüşüz o da kızımız olduğunu görmüş bende aynı şekilde gördüm bu sefer kızım daha büyüktü 8 9 aylık kadardı hamileyken böyle rüyalar görüp cinsiyeti doğru çıkan var mi ben erkek hissediyorum nedense :D

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hep erkek bebek görüyordum prensesim oldu☺❤
(6 puan) tarafından
Ne guzell Allah bağışlasın
tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben ikisinde de rüyamdaki bebişlet doğru çıktı hatta kızımın yüzü aynı rüyamdaki bebeğe benziyordu doğunca 
(6 puan) tarafından
Allah bağışlasın :)
0 oy
tarafından

Canım ben ilk erek bebek gordum büyük haliydi çok güzeldi sonra ilk gorduhum bebeğin aynısı şuan karşımda benim ki çok benziyo <3

(6 puan) tarafından
Allah bağışlasın darısı başıma inşallah
0 oy
(425 puan) tarafından
Merhaba ruyada genelde kiz cocugu oldugunu gormek oglan cocugu dogurmaya erkek cocuk gormek kiz cicugu dogurmaya isaretir bu ruya yorumu bende cikti gercekten kizimda hamileyken oglum oldugunu ruyada gordum kizim oldu oglumdada hamileyken kizim oldugunu gordum oglum oldu
(6 puan) tarafından
Nasipse 1 ay sonra öğrenicem sağlıklı olsun gerisi önemli değil tabiki. Allah bağışlasın
(425 puan) tarafından
Insallah oncelikle saglikli olsun canim ama netede arastir yorumu gercekten bende tutu
(425 puan) tarafından
Merhaba canm ogrendinmi cinsiyeti
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben hep kiz bebek gördüm eşim de kız bebek görmüş aynı sana benziyo demişti amaaa cinsiyetimiz erkek :)) 
(6 puan) tarafından
Eşim de kız hissediyor ama ben erkek hissediyorum bakalim 3. Ayda gösterirse önümüzdeki ay ogrenicez:)
(41 puan) tarafından
Hadi bakalim inşallah sağlıklı olsun da yeter ki :) hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Allahim
0 oy
(566 puan) tarafından
Kızın olacak bende gördüm erkek hissettim sonradan kız olacağını hissettim hayırlı evlat olsun kız çocuğuda çok tatlı olur ya 
(6 puan) tarafından
Katılıyorum  kız olsa da sevinicem erkek olsa da sevinicem her türlü benim evladım sonuçta
0 oy
tarafından
Bebeğin erkek olacak kuzum 

Rüya tabirlerinde de öyle yazıyor kız gören erkek oluyor cinsiyeti öğrenin ce bana yaz hatta gör bak erkek olacak
(4,584 puan) tarafından
Ben kız görmüştüm hamileyken kız oldu belli olmuyor ki :)
tarafından
Aynen kuzum ama bazen istisnalar oluyor hahaha
Genelde hep öyle oluyor ben oğlum da kız görüyordum kızım da da oğlan
(6 puan) tarafından
Valla bende erkek olacak gibi hissediyorum batıl inançlara göre de erkek diyor çin takvimi kesenin şekli falan :D sağlıkla gelsin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ben kız gördüm, kız hissettim ve kızım oldu. :)
(6 puan) tarafından
Allah bağışlasın hisleriniz kuvvetliymis
(4,584 puan) tarafından
Amin. Belli olmuyor ki :) Genelde ne hissedersen o olur diyorlar, hayırlısı olsun :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 137 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ayseee_nur (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Papatya 5821 (6 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 186 göst.
+1 oy
27 cevap 261 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu