0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Biz hesapladik esimle 7.500 tl giderimiz oluyor her ay...kiralar faturalar gida borc vs... hepsi dahil..baya fazlaymis bukdr beklemiyorduk 

30 Cevaplar

+1 oy
(2,052 puan) tarafından
Kiz siz ne kadar aylık alıyorsunuz, benm eşim 4. 500 filan alıyor mesailerle beraber elimizde para kalmadı arabanın borcu kira elektrik su malzemelre filan derken
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim de maalesef
0 oy
tarafından
Bizimki daha fazla bu kadar zamlara ne yetsin
(383 puan) tarafından
Allah yardimcimmz olsun ins ya :(
tarafından
Hepimizin insallah
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Aylık gelirin baya üstünde giderlermiz var :))hesaplamadık ama yetmeyince anliyoruz:))
0 oy
(1,014 puan) tarafından
En az 6 bın gıdıyor. 
0 oy
tarafından
Geliride gidenide bilmiyorum eşim hic söylemez bana. Marketi pazarı faturaları hep o yapar ve öder. Ev bizim şükür bu devirde kira da olmak çok zor
0 oy
tarafından
Bizim de bez mama ile birlikte altı bin TL falan.
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Her ay değişiyor sabit bir gelirimiz yok para işleri eşimde ben harcama kismindayim :D
0 oy
tarafından
Kirada değiliz ama ucu ucuna gidiyo kredi kartı da ben kulnmak istemiyorum 
0 oy
(1,438 puan) tarafından
9.000bin gibi gider bizim ev şükür kira diyil
(6,681 puan) tarafından
1200 manatliq her ay ne alirsan baci?)
(1,438 puan) tarafından
900m edmir menim praqram 900m gosderir. Qaz pulu isiq pulu evin bazarlığı uşağ bazarlığı geyim falan çıxır indi hər şey bahadi elə ev bazarlığı 500m çox cixir
0 oy
(961 puan) tarafından
10 15 bini buluyor bi de simdi bebek hazırlıkları hergün bir masraf çıkıyor 
0 oy
tarafından
Borç olmsa 3 Bin yetr 3 de kenra koruz ama borç olunca mecbur ay sonu zor geliyor
0 oy
tarafından
Biz ek karti kullaniyoruz ekstra eve asgari ucret giriyor yetmyor herseyin fiyati hergun degisiyor anlamiyorum bir tavuk 50 lira olmus nerdeyse yani tavuklardami yurtdusindan dolarla geliyor anlamadimki  hep bu marketbsahiplerinin acgozlugu fiyatlari yukseltiyolar  bim hele resmen sacmaliyo musterileri sayesinde buyuyyolar  destek olacagina fiyat yukseltiyolar Allah gozlerii doyursun Allaha  havale ettim onlari esnaf halkini soyuyor resmen ne sacmalik ya biz olmasak batarlar
(1,148 puan) tarafından
Esnaflarda ev geçindiriyor fatıra kira ödüyor onlarında faturasına kirasına zam geliyor . Onalrda malı aldıkları yerden daha zamlı alıyor. onlarında gelirlerini arttırmaları lazım birşekilde. Yoksa onalrda batar yani
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Bizmde hemen hemen 6 bin halen dde yetmiyor ordan burdan borç alıp borxj borçla kapatıyoruz 
0 oy
(392 puan) tarafından
Valla ne kadar bilmiyorum gelir gider, alışveriş hep eşimde. Ama yetmiyor arkadaş her ay eksiye düşüyoruz. Şimdiden 15 bin tl kredi borcu oldu. Rabbim sonumuzu hayr etsin. 
0 oy
(440 puan) tarafından
Bizde de 7-8 arası gidiyor ikimize.(kendi evimiz) Bebek geldikten sonra masraflar da artıcak. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Insallah gelirinizde oyledir yada ustudur. Yoksa tersini dusunemiyorum. Asgari ucret 4250 ise gerisini nasil karsiliyorsubuz ki :(
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bizim de 10500 tuttu, birkaç gün önce aklımıza geldi hesapladık.
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Bizim de 10500 tuttu, birkaç gün önce aklımıza geldi hesapladık, bu gidişle daha da artacak 2022'de.
0 oy
tarafından
Valla benim kira degil ama bi bebek var  aylik 5000   falan gidiyo bide kredi karti borcu dahil degil 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 390 göst.
4 Şubat 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu

380,200 soru

11,382,803 cevap

34,882 kullanıcı

...