0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,274 puan) tarafından
Kizlar lazere gitmeyi düşünüyorum ankarada oturanlar sizler kaç seans kaç tl veriyosunuz 

3 Cevaplar

+1 oy
(31 puan) tarafından
Ben çok araştırdım heryer çok farklı fiyat söylüyor ve istediğim cihazı sadece bazı özel klinikler kullanıyor onlarda çok pahalı 3 bin civarı dedi 
(4,274 puan) tarafından
Nasıl iyi oluyomu acaba o cihaz bende buz lazerine gitmeyi düşünüyorum bakalım ileriki zamanlarda
(31 puan) tarafından
Alex cihazı kesin sonuc veriyor ve ileri ki zamanlarda da çıkmama garantisi veriyor. En iyi cihaz o ama buz lazer falan onlar 5-6 sene sonra tekrarlıyor yani ömür boyu çıkmama garantisi vermiyor illa bı 3-5 senede bir tekrar yaptırman gerekiyor
(4,274 puan) tarafından
Onu bakayım olmadı bende öyle bişey oluyorsa sen şimdi gidiyomusn canim
(31 puan) tarafından
Gitmiyorum ben çok araştırdım gittim kliniklerdeki doktorlarla konuştum bı de güzellik salonlarındaki uzmanlarla konuştum ama güzellik salonları kandırabiliyor lazer cihazlarını iyi bilmen lazım YouTube'dan araştır Alex, diot ve buz lazeri öyle git canım
(4,274 puan) tarafından
Tamam canım sağol araştırayım bakalım bende
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben geçenlerde sordurdum ablama 10 senas 2000 tl demisler bakalim bende yaptırmayı düşünüyorum ama güvenemedim heryerde pahalı orda hesaplı olunca
(4,274 puan) tarafından
Hiç biyer birbirini tutmuyoki bilindik yere gitmesi en iyisi bence
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Kuzenim lazer yapiyor kuzular ankarada isteyene rica ederim fiyatta yardimci olur dusunurseniz
(4,274 puan) tarafından
Hiç duymadim canım orayı ama bi araştırırım ben merkeze yakınim birazdaha
(4,403 puan) tarafından
Bende merkezdeyim tugranin oralardayim mahrada 5 yolun ustunde hemen arastir simdi yeni musteri almiyor vakti kalmadi dolu  dusunursen taksitde yapiyor indirimlide ayarlariz
(4,274 puan) tarafından
Yakınmışsın bana canım ben hemn istiyorumda eşim birazdaha bekle diyo onu ikna edemiyorum:(
(4,403 puan) tarafından
Sen nerdesin tam canim
(4,274 puan) tarafından
Bende yunus emre caddesindeyim canım sr dönerin karşısındayım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
15 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
0 oy
9 cevap 190 göst.
12 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde tugbabirol28 (1,660 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...