0 oy
311 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Bütün sosyal mecralarda doğmuş ölen bebek doğunca ölen bebek şeyleri paylaşılıyor 56 günüm kaldı çok etkileniyorum hep benim önüme mi çıkıyor bilmiyorum ama gördükçe çok korkuyorum çok ağlıyorum ve çok çok mutsuz gezinip duruyorum unutana kadar rabbim yardımcıları olsun Allah kimseye yaşatmasın inşallah :(

5 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kosa kosa asiya gidilince malum sonuclar.
(1,015 puan) tarafından
Ben asi olmadım çevremde nerdeyse herkes oldu bana diyorlar niye olmasın seni zorla götürecek rsimde sağlık personeli oldu kaç tane gel ol dedi yok dedim sonra deme goturmedin diye dedi bilmiyorum kafam karışık bu konuda cnm
(1,586 puan) tarafından
Aşıyla Ne alaka Aşıdan öncede ölü doğumlar vardı şimdide var siz aşı olmamış olabilirsiniz ama olacak olanlara da engel olmayın herkesin fikride zikride yapacağı da kendine kalsın. ...
(573 puan) tarafından
Tabiki de öyle ben karışmadım yorum yazan, arkadaşta ama şahsen benim eşim istemedi çıkan haberler yüzünden aşı olup yine de hayatını kaybeden, arkadaşlarının eşlerini gördükten sonra takdiri ilahi Allahtan bunlar bahane tabiki rabbim hasta olan herkese şifa versin inşallah
(530 puan) tarafından
Koşa koşa aşıya gidilince çok saçma bir yorum olmuş. Aşı olup sağlıkla bebeğini dünyaya getiren milyonlarca anne var. Ayrıca önemli bir profesöra gidiyorum bende o da mutlaka ama mutlaka olun diyor. Herkesin kendi görüşü aşıya bağlayıp insanları korkutmak hiç doğru değil
(15,944 puan) tarafından
Aşı ne alaka ya. Sanki aşı hayatımıza koronadan sonra gelmiş gibi konuşuyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim bu sosyal mecralardaki yapay zeka uygulamalari o kadar iyi ki senin hamileligin sonlarina yaklastigini ve olu bebek haberi gordugun anda paylasimi acarak bakacagini gayet iyi hesapliyorlar, kimin o donem ilgi alani ne olabilecek ise o dusuyor onune
(701 puan) tarafından
Tobe Bismillah
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım sana şöyle bi şey soylucem karşımıza hep kötü seyler çıkıyo çünkü hayatta normal giden seylerin haberi yapılmıyo pek mesela bir hastanede 1 gün icinde 10 doğum yapilsa ve 1 tanesi ölü doğum olsa tamamen ölü doğum haber olur geriye kalan 9 doğum asla konusulmaz o yüzden sen morelini bozma böyle olmayan bundan fazla insan var hayatta gayet normal yaşayan bebegini büyüten bir sürü insan var  sadece onlardan haberin olmuyo aşı falan diyen arkadasim olmus kac hamile aşı olup da dunyaya sağlıklı bebek getirdi bilmedigimiz gibi ölümü de buna baglayamayiz zaten aşıdan once de boyle şeyler vardi o yüzden aşı muhabbetine de fazla takilma ayrica antikorlu dogan bebeklerde gördük gayet saglikli 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Canım hamile olduğun için özellikle dikkatini çekiyor. Artık bu çağda ne konuşursan hangi habere bakarsan genelde onunla ilgili haberler çıkıyor telefonunda. Benimde hamileliğimde tansiyonum yükseliyordu uygulamada karşıma hep tansiyonu yükseldiği için bebeğini kaybeden fark edemeyenleri okuyordum o kadar korkuyordum ki aniden bebeğime birşey olursa diye 34.haftadan 38 e kadar geldim o stresle en son kadının biri 38 de bebeğini kaybetmişti hiç unutmam o gün bebeğimin hareketleri azdı içime korku düştü eşimle gece 10 da hastaneye gittim doktor bebeğin kalp atışları yavaş herşey olabilir normal doğumu bekleme çatin müsait ama bir bakmışsın bugün belki doğuma kadar dayanır tehlikeye atma dedi 2 saat sonra sırf korktuğum için direk sezeryana girdim. Takipte kal hareketlerini kontrol et içine kötü birşey doğarsa direk hastaneye git varsın iyi desinler boşa gitmiş ol ama git. Evet kötü hikayeler var ama güzelleri de var birsuru kadında sağlıkla kavuşuyor bebeğine öyle düşün sende sağlıkla kucağına al inşallah 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Eğer bitane öyle haber okursan bundan sonra önüne gelecek her haber o türden olacak. Akıllı telefon kullanıyorsun sadece foto çekmek için yok bunlar elimizde. Bu durumun aşıyla falan alakası yok yani

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 432 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazeymen__ (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 635 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
13 cevap 404 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu