0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Oğlum 13.5 aylık hala yürümüyor sıralıyor 3 buçuk 4 aydır ama çok korkuyor sanırım yürümüyor 1 2 3 adım atıp düşüyor doktor kilosu fazla dedi kendini hazır hissettiğinde yürücek dedi bugün annemin yanına okula gittim hizmetli okulda tenefüs de 1 genç erkek öğretmen hala yürümüyor mü ya kaç aylık niye yürümüyor diyor çok sinir oldum kendimi çok zor tuttum okuyup öğretmen olmuşsunuz ama cahillik okuyup öğretmen olmakla geçmiyor diye annem sorun yaşar diye demedim normalde takmıyorum ama bazı kendini bilmezler böyle söyleyince çok üzülüyorum ben

12 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kahyasımıymış delimi ne
(125 puan) tarafından
Yaa yürümeyede bilir Allah'ın takdiri ilahisi derim ama bu insanlar herşeyi profesyonelce konusuyor da deli oluyorum yaa üzmekten başka birşeye yaramıyorlar
(14,428 puan) tarafından
Evet cok biliyolar canim takmaya degmez bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben izin vermiyorum deseydin tövbe her çocuğun gelişimi bir olmaz boşver bakma insanların sözüne 
(125 puan) tarafından
Cahillik gerçekten okumakla alakası yok kendini geliştirememiş insanlar yaa bunların çocuklarımıza vereceği eğitimden şüphe ediyorum:(
0 oy
tarafından
Sen 7 yaşındaki çocuğa anında okuma yazma öğretebiliyor musun,bana bak kapa çeneni deseydin..
(125 puan) tarafından
Yaa çok şey demek istedim de annem arada kalır diye diyemedim ama içim içimi yiyor :(
tarafından
O sana söylüyor da sen niye susuyorsun canım. Ay ben duramam tutamam kendimi valla,o bana saygısızlık yapıyorsa ohooooo ben ona  alasını yaparım
(125 puan) tarafından
Annemin kucagındaydı oğlum bide kalabalıktı biraz ya ne bilim bişey diyemedim yaa normalde çatır çatır konuşurum ama diyemedim işte
0 oy
tarafından
Bence takmışsınız siz bu olaya biraz , öğretmende kötü bişey dememiş yürümüyormu demiş . 
tarafından
Ama kimsenin haddi değil ki. Patavatsizliktan başka bişey değil. Ben valla göbeği olan birini görsem mesela asla sormam hamile mısın diye,çünkü belki hamile değildir kilodur o ve ben bunu diyince üzülür.
(125 puan) tarafından
Neden takayım ki oğlumda bir sıkıntı olup yürümeye de bilir Allah'tan gelen canı sağ olsun derim yaa bi öğretmen olarak topluma çok karışıp çocuk eğiten bir eğitmen olarak her çocuk gelişiminin bir olmayacağını öğrenememiş ayrıca sürekli aynı şeyi söylemesi kadar saçma bir soru yok herkes sorabilir bunu ama yürür ya zamanı gelince demek farklı kaç aylık yeğenlerim erken yürüdü demek ayrı
tarafından
Kuzum bnde seni eleştirmek için demedim yalnış anlama beni , annen orda çalışıyomuş belliki daha önce görmüş sizi bebeğin büyükte gösteriyo sanırım anneni tanıdığı için sormuş olabilir
tarafından
Siz olayın bu boyutunu buraya yazmamışsınız bende ermiş değilim sonradan ne söyledi bilemem öyle değilmi
(125 puan) tarafından
Evet giderim sürekli oğlum annemin kucağında mama içiyordu görmedim hiç bazılarını tanırım ben zaten hep söylerim oğlumun yürümeye hiiç mi hiç niyeti yok diye tembel tavuk diye şakalasıyorum bile söylerken annenin üzüleceğini düşünmüyorlar diğer öğretmenlerde soruyor ama bunun gibi değil bu çok farklıydı
0 oy
(695 puan) tarafından
Maratona hazirlaniyor deseydin hc canini skma bizde ayni sekildeydik surwkli kiyaslama ws ws 10 ayda siraladi ama 14 de yürüdü
(125 puan) tarafından
Yaa annem de baktı kü üzüldüm yürür zamanı gelince dedi ama işte üzülüyorum kendim için değil oğlum için
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Kız benimki 14 15 di yürüdü takma kafana elbet yürüyecek 
(13,087 puan) tarafından
Kız belki saçma gelir sana bilmiyorum bende inanmam da şehir dışına aileme gittik halam ayak bağını kesti bende birşey demedim sende mi bı denesen ki ☺️☺️☺️
(125 puan) tarafından
O nasıl oluyor kız
(13,087 puan) tarafından
Ya büyüklerin felan varsa onlara sor. Bebeğin ayağına ip dolarlar sonra makasla kesiyorlar bu kadar ☺️
(125 puan) tarafından
Bizimkiler bilmezler böyle şeyler duymadım hiç sen anlatsana merak ettim denemekten bişey çıkmaz
(13,087 puan) tarafından
Kız iki ayağını yan yana koyup bagliyorsun sonra da makasla kesiyorsun bu kadar
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Benim oğlum da 14 aylık yürüdü biri çok geç yürümüş dedi hayır yani doğar doğmaz yürümesini mi bekliyorlar :) daha zamanı var demek ki canım Allahtan izin geldiği zaman yürür
(125 puan) tarafından
Erkek kardeşimin oğlu 12 aylık yürüdü yavrucum maşallah oğlumdan 3 ay büyük ama bende dedim hepsinin gelişimi çok farklı benim oğlum ne bulsa yer her şeyi 10 dışı var ama onunda 6 dışı gelinimiz der abla daha 6 dişi var diye onada derim çıkar çıkar geç çıkması daha iyi hepsi bir olmaz diye kötü bile olsa üzülmesin isterim bi anne olarak
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Bence öğretmen sana hiçbir şey dememiş eğitimciler mükemmeliyetçidir belki bu yüzden tavrı sana sert gelmiştir benim kızım 15 aylıkken yürüdü bana neler neler dediler hala derler bunun bacağı ince güçsüz diye ..

Boşver insanlari onlara göre biz hiç çabalamiyoruz bakmiyoruz aç bırakıyoruz.

Kısaca hic umursama.Allah hesabını sorsun .Allaha havale et! sende boşver.
(125 puan) tarafından
Amin amin anlayissiz insanlar
(3,895 puan) tarafından
Kız benim kız 4 yaşında hala eltimler diyorlar ayaklari ince güçsüz.Ne olsun yani toraman mi olsun cocuk yani kız cocugu zarif olmali bence birak yaa konuşsunlar dursunlar.
0 oy
(350 puan) tarafından

Adım atıyorsa yürür kuzum geç olsun da güç olmasın daha zamanı var hem yuruyemese bile elden ne gelir benim 4 yaşında kızım yürümüyor üstelik bir teşhiste yok çokta geriledi bende çok üzülmüştum ama Allah'tan gelene ne yapabilirsin endislenmek için çok erken adım atıp düşüyorsa yürür kuzum bunun için üzme kendini <3

(125 puan) tarafından
Rabbim evladına şifa caan sağlığı versin bende öyle söylüyorum yürüyemeyede bilir takdiri ilahi ne yapabilirim
(350 puan) tarafından
Amin bitanem seninki daha çok erken yürür inşallah
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Valla ne diyim ister istemez takiyoruz ama her çocuk bir değil asla kıyaslama yapıp kendini yıpratma elinde sonunda yürüyecek ha şimdi ha 2 ay sonra 
0 oy
(603 puan) tarafından
İçinizde tutacağınıza salıverin kendinizi. Sen sorasın diye çok okumuş deseydin. Kızım 13 aylık yürüdü. Her bebek bir değil yürüdü derken ilk adımını attı. Çoook sonra yürüdü. 
0 oy
tarafından
Hiç bitmez dedikleri benim oğlum da 15 aylıkken yürüdü 2 yaşın da pek konusmuyodu baskıları bitmedi o kadar taktım ki kafaya delirmek üzereydim bunalıma girdim resmen eşim bizi köye yolladi orda çocuğumun gözü gönlü açıldı şükür konuşuyo şimdi herşeyin bı zamani vardır üzülme uzuldukce kendine yaparsın onlar hiç susmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 526 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nk6517& (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Belzey (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 337 göst.
30 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hayalimbumu (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,489 göst.