0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gördünüz mü inşallah daha da düşer ya Rabbim amin 

21 Cevaplar

+3 oy
(14,428 puan) tarafından
Başkanimiz sağolsun bi konustu pir konuştu
(594 puan) tarafından
Ne konuşması ki canm
(14,428 puan) tarafından
Aksam konusma yaptı haber kanallarinda yayınlandı
tarafından
Şükür böyle cevaplara artı gördüm zam paylaşıldıkça hakaret ediyorlardı bi de
-Reklam-
+1 oy
(1,691 puan) tarafından
ay insallah canim tayyip yeni duzenlemeler yapti dusmeye basladi guzel dustu yarin daha da dusermis insallah mevduatlar duzenlendi 
tarafından
Aynrn canım TV ler de öyle diyor insallah daha da düşer amin
+1 oy
tarafından
Dolar düştü tamam yağ düştümü şeker düştümü ekmek düştümü . Bu saatten sonra dolarda düşse dolar yerlerdede olsa market fiyatları aynı kalır 
tarafından
Tamam kuzu bunu hatrlatcam sana ❤️❤️

Benzine günlük zam geliyo kuzu . 2 güne gene gelir yazarm snaa
(7,208 puan) tarafından
İki güne gelen gelir zaten bir anda güllük gülistanlık olmaz ama bir müddet zaman geçtikten sonra beklerim (◕ᴗ◕✿) inşallah ülkenin selameti için hiç gelmez o mesaj bana ahahahah (≧▽≦)
tarafından
İnş kuzum inş ❤️❤️
(7,208 puan) tarafından
Bacım benzine gelen zam iptal edilmiş hadi hayırlısı yarın öbür gün misli ile çıkmazsa gözümüz aydın bu bir başlangıç olsun aydınlığa doğru...
tarafından
Günaydn canm , inş inş görmedim ben :)
+1 oy
(683 puan) tarafından
Ben inanmıyorum bu oyunlara milleti ateşe atıp sonra da tekrar kurtarmış gbi Bi psikolojiye soktular bizi. Önce kötüyü gösterip sonra konusup düşürmüş gbi. Hiç samimi değil   geldiğimiz hale bak ikiz bebeklerm var haftada bez mama gidiyor fiyatlara yetişilmiyor eşim yetişemeyecek bunalacak die aklım çkıo adam napsn bide otizmli oğlum var onu eğitime spora gönderio ev kira dükkan kira. Asgari ücret arttı millet işçi çıkarmaya başladı 5 kişilik işi 1 kişi yapıyor. Annem eve emekleyerek geliyor yorgunlukdan ama mecbur çalışıo. Artık keyfi almayı geçtik temel yaşam kaynaklarımızı alabilirsek şükrediyoruz.
(683 puan) tarafından
Amin hepimizin canım
(683 puan) tarafından
Amin canım rabbim herkese kolaylık versin borçlulara ödeme kolaylığı versin inşallah ❤️
(594 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun canm sizinde ins. Otizm de bilirim ikiz de benim de ikizlerim var cidden zor bı durum hele ki ev kiraysa.
(683 puan) tarafından
Tabi ki sevindim düşmesine. Fiyatlara da yansır illa ki ama sanki bunlar Bi oyun bizde bir oyuncağz ellerinde gbime geliyor. Ona üzülüyorum.
(683 puan) tarafından
Zor canım ya evet grrçekden otizm eğitimleri çok pahalı 40 dk ders 160 TL spora gidiyor ayda 1000 TL. Devlet sadece 12 saat karşılıyor yetmiyor. İki bebek herşey 2 katı çabuk tükeniyor herşeyde 2şrr almak zorundasın. Canları sağolsun evlatlarımız iyi olsun da
0 oy
tarafından
Evet ya şükür sukur
0 oy
tarafından
Kaç olmuş ki 
tarafından
14,90 tl
tarafından
13 oldu dahada düşer
0 oy
(594 puan) tarafından
Post açmıştım demin Allah sesimi duydu herhal 1 saattir sevinip duruyoruz :D
tarafından
Ay gözümüz aydın kuzum valla altik borcumuz vardi oyle sevinçliyim ki bin şükür Rabbim sana inşallah dahada duser amin amin
(594 puan) tarafından
Amin canim benim senin benim hepimizin gözü aydın olsun :))
(2,750 puan) tarafından
Iyice düşmesini  bekleyin borcunuz varmisya bu aralar dibi görüp  yaza fırlayacak hemen yapın  benim annemde teyzemden ev yaparken  2 cumhuriyet  aldi geçen  yaz 3.500 e bozdurdu simdi altin oldu 5000 bizde düşsün  hemen onlari yapicam artik cok zarar etmeden yapmanin yollarini denicez bi nevi
(594 puan) tarafından
Canm nasıl yapalım ki daha düne kadar da borç istedik milletten. Almak için de para lazm düştüğü için seviniyoruz da alacak para mı var sanki devir öyle devir olmuski kimse kimseye para da borç vermiyor
(2,750 puan) tarafından
Evet kuzum cok zor malesef iste borç  harç  ödenecek  kuzum gerekirse para bulun  oda biraz beklesin ama altinlari yaz gelmeden yapın
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ceyrek kac lira olmus
(1,145 puan) tarafından
1420 lira canım
(6,053 puan) tarafından
Hala dusuk deil cok para☺☺☺
tarafından
Kiz az önce 1670 di alış ta 1700 lerdeydi
(6,053 puan) tarafından
Abooooo☺☺☺
0 oy
(3,398 puan) tarafından
İnş inş valla borç ikiye katlandı
tarafından
Aynen seninde mi altin borcun var bizim gibi:/
(3,398 puan) tarafından
75 gram canım:(
tarafından
Gram olarak bilmiyorum ama bizim 5 tam 3 ceyrek 1 yarim kuzum:'(
(3,398 puan) tarafından
Bizim biraz daha fazla Allah cümlemizin yardımcısı olsun:(
0 oy
(462 puan) tarafından
Erdoğan faizleri yükselince dustu
(1,691 puan) tarafından
hayir faiz yukseldi bugun o ara dovit altin firladi mevduatlar duzenlendigi icin dusuyir
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ay ben de şok nasıl düştü yüzde yedi düştü
tarafından
İnşallah daha sa düşer canim benim(:
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Coh ıyı oldu coh da gözel oldu :D
tarafından
Aynn öyle kuzum :))
0 oy
tarafından
Öyle deme  kız bir kere yükselsin ondan sonra temeli düşsün inş
tarafından
O ne demek ya çıktığı kadar çıktı o zaman bozdursaydınız kâr için ülke batıyor sen diyorsun çıksın sonra düşsün
tarafından
Çiçekçi haklı kuzum benimde az biraz birikmişim var ama umurumda degil ettiğim zarar inşallah daha da düşer
tarafından
Bu kadar tepki vermenize gerek yoktu şakasına sösyedim ben
tarafından
Ha oyleyse hakkını helal et canim benim ben de ciddi anladjm sonunda emoji fela yok ya ksuura bakma olur mu:(
tarafından
Helal olsun:)ben koydum sandım ama koymamışım. Yok ne kusuru cnm
0 oy
(1,494 puan) tarafından
İnsalah diğer ürünler fln da düşer ya bidaha yükselmez
tarafından
Amin amin insallah canim benim
0 oy
tarafından
Bugün altın kolye sattım bikac sâat sonra altın düştü şuan çok mutluyum
tarafından
Yarın çok üzgün olmazsın inş :)))
tarafından
Niye öyle dedin ki kuzum:))
tarafından
Birden yükselmesin yani ben öyle düşünyorm piyasaya para saldı sanrm inş düşer ama hiç umudum yok
tarafından
Cnm çok ihtiyacim vardı satmak zorundaydım o yüzden yükselse de bnm için sıkıntı olmaz bugün saymasam yarın mecbur satacaktim
tarafından
Allah yardımcınz olsun
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Gavur ekonomiyle oynuyor millet sağlam durmalı yoksa sorunumuz hüsran olur 
tarafından
Aynrn öyle kuzum Erdoğan açıklama yapmış ondan  düşmüş  daha da düşecek diyor TV let inşallah da düşer amin
(4,998 puan) tarafından
Aynen canım Başkanımızın yanına olmamız lazım evet hataları var kimse yok diyemez ama ugrasiyor bir şeyler yapmaya çalışıyor bu adamı yalnız bırakmak bizim sonumuz olur
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ya 1 saat önce 950 ye bozacaktık bileziği şimdi 780 oldu şuan çok sinir oldum yaa ay inanmıyorum
tarafından
Gecmis olsun kuzum:((
(4,998 puan) tarafından
Oyle deme canim Mevla hersey de bir hayır yaratmıştır hayra yor sen bunu nasibini alirsin
(1,169 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum da evimizin 2. Katını yapmak için bozduracaktık yarın bozdurur malzeme alırız dedik şimdi bozdurmayacaz hayr olsun napalım
0 oy
tarafından
Cok sukur seviniyoz icimiz rahatladi 
tarafından
Çok şükür kuzum inşallah daim olur daha da düşecek diyir TV ler
tarafından
Dussun artik bi yandan sevinc bi yandan sabit gida zamlari onlar da dusse
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Daim olsun çok şükür 
tarafından
Altın borcumuz var çok sıkışmıştik inşallah dahada duser hemde Tl nine değer kaybetmesi çok zoruma gidiyordu o Bulgarlar hep gelip saman pazarı gibi yagmaliyordu ülkemizi inşallah bu an önce duzeliriz
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle çok üzülüyorum bende. Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ay inşallah yağ gıda gübre mazot fiyatları da düşer ya gecen yıl 7 bin liraya aldığımız gübre 13 milyar oldu birden çiftçilik yapan birisi olarak resmen üzüntü içindeydik
tarafından
Oyle mi aslında sizi başımızın üstünde taşımaliyiz çiftçileri Rabbim sizinle olsun canım ben herweyin en iyisini çiftçilerin hakkettiğine inanıyorum
tarafından
Valla kuzum köyde yaşıyoruz bu sene toplam.73 bin tohum gübre ve mazot parası verdik hiç bir kazanç elde etmeden gerisini sen düşün 190 bin zrar ettik çünkü beklediğimiz gibi olmadı hem kurak geçti hem zamlandi

Çekirdek şeker pancarı mısır patates buğday lahana hersey ekiyoruz binlerce araziyi

Bu sene mesela kurak geçti çekirdek düzgün olmadığı için yağ fiyatları uçtu

Buğday düzgün hasat olmadı un fiyatları makarna bulgur fiyatları uçtu:( çünkü çiftçi de istediği verimi alamadı bu yıl % de 80 her yerdeki çiftçi zarar etti

Aaa kuzum öyle deme çiftçilik koy hayatı da ne tarlada sürünemem diyen çok:) öyle diyip bütün gıdayı yiyolar sanki onlar binalarda yetişiyor vallaha hepsi köylerde çiftçiler tarafından yetişiyor ☺

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 328 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 321 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 287 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Arzu__ (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,151 soru

11,410,595 cevap

34,950 kullanıcı

...