0 oy
865 göst.
Aile kategorisinde (3,149 puan) tarafından
Gözüme gözüme sokar gibi sürekli ailesi evimde ya kızlar gerçekten artık dayanamıyorum sürekli yemek hazırla bulaşık topla yatak ser topla canımdan bezdim hani birbirimizi sevsek amenna ama inadına geliyorlar düşünün ki ben 4 senedir onların evine gitmiyorum cagrilmiyorum eve gelip ahir gibi kullanıyorlar temizleyip dışarı çıkıyorum eve bi geliyorum resmen s.......

Kaynana gece bizde yattı akşam gene gelmiş biliyorsunuz büyük oğlum ilk okula başladı ister istemez çocuk ders yapmak istemiyor anasınıfında oyuna alıştığı için bunları görünce beni hiç dinlemiyor birde akıl fikir veriyorlar şöyle yap böyle yap diye sanki bizimi görüyorda çocuk şımarıyor diyorlar bende dedim ki hergun burdasınız yetmez mi oğlum 3 4 liralık bir şey almış onu gördü ben dükkanda olayımda almasın diyor kayinbaba

Eşim olacak öküze aileni bu kadar gözüme sokma benim ailem senede bi kez ya geliyorlar yâda gelmiyorlar senin aileni hergun görmekten biktim babanın her lafı para nereye götürecek bu paraları sen geçim ne bileceksin 6 tane evi var azcik tok gözlü olsun da para yetsin aglamsin 8 sene oldu benim tlfnuma bi kontör mu yükledin ama sen onların evine internet al kontör yükle harçlıkları bitince para ver sonrada benim neyim var herşey babamin sayesinde de aileni gördükçe kusacağım artık yeter dedim daha evime salon takımı alamadım ama onlar yeniden eşya diziyorlar oğlu okula başlıyor diye bilgisayar alıyorlar eve kese bir diye şunu alalım deyince para yok çıldıracağım artık ya 

9 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yuh ya hangi devirde yaşıyoruz 
(3,149 puan) tarafından
Bilmiyorum artık hirsimdan catliycam valla
(1,948 puan) tarafından
Çok haklısın ama suc eşinde
(3,149 puan) tarafından
Aynen evlendik evleneli aynı değişmiyor değişmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hizli ve ofkelii
(3,149 puan) tarafından
????????????????
tarafından
Kiz postunun okadar hizli okudum ki walla ya cok temiz yazmisin yada ben acele okudum
(3,149 puan) tarafından
Ay bilemiyorum valla öfkeyle yazdım birkerede
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Rabbim şu yuva bozmak isteyen kaynanalara ve kocalarina firsat vermesin hep pislik bu erkeklern ailesindrn ckyor aynisi başımda..
(3,149 puan) tarafından
Ah ne kadar haklisin canım yaa
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ve esin bu çifte standarti görmüyor..  Allah akıl fikir versin inşallah kese birse  seninde evlatlarininda hakki  var o gelirlerden
(3,149 puan) tarafından
Aa olur mu canım ya babası bakıyormuş bize öküz 16 senedir çalışıyor evlendikten sonra 4 tane ev aldilar babası bi.maaasla almış sanki
(9,651 puan) tarafından
Peki işler falan mı ortak neden böyle?  Esin aldi gi maaşı parayı direk ellerine mi veriyor
(3,149 puan) tarafından
Babası devlette çalışıyor bizimkinin dükkanı var babası annesi yardıma geliyor diye onlara ölüp bitiyor biz onlardan habersiz 1 kuruş harcaamıyoruz
(9,651 puan) tarafından
Sende yardıma git ozaman senin içinde olup bitsin nasıl şeydir bu böyle ya ev kurmuş 2 çocuk yapmış hala ailenin reisi değil babasının evladı modunda.. bi artık büyüsün bence..
(3,149 puan) tarafından
Güya 3o yaşında ama anne baba lafindan çıkmıyor
0 oy
tarafından
Allahim aklim.fikrim almiyor ya herşeyi bi kenara birak herseyi siz bir ailesiniz artık sürekli o evde isleri ne gerçektenn yanliz kalmaya ihtiyaciniz var dertlesmeye ihtiyaciniz var ne dusuncesiz insalar Rabbim goruyor canim sen elini ac ona dua et :((
(3,149 puan) tarafından
Ya canım sabahın köründe kalkıp ev işi yemek çocuklarla uğraşıyom tam dinleneyim biraz diyorum biri çıkıp geliyo
tarafından
Canım eşinin buna dur demesi gerekiyor ama onunda ailesi sonuçta belkide yanlış anlarlar flan diye birsey diyemiyordur Allah o anasina babasina akıl fikir versin
(3,149 puan) tarafından
Herşey benim inadima yapılıyor ve onun dur diyecek onlara karşı gelecek bi karakteri yok
tarafından
Sen tavrini koy saygisizlik yapmadan anlamazlar mi
(3,149 puan) tarafından
Yok ya nerde canım onların benim tarafimdan saygı görmeye zerre hakları yok
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım bu kadarda gercekten olmaz destek olacaklarına köstek oluyorlar
(3,149 puan) tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah başka birşey demiyorum
(1,353 puan) tarafından
Çokta sıkma canını tatlım degmez be senin tatlı canından kimse kiymetli değil
(3,149 puan) tarafından
Sağol kuzum.
0 oy
tarafından
eee eşin ne dedi peki. sen laf sayinca
(3,149 puan) tarafından
Benim ailemi eleştirme
0 oy
tarafından
Eşimin babası da verdi bize ev ama eşimden para almaya çalıştı sürekli eşimde vermedi düşün 300 tl istiyodu her ay kira alır gibi eşinde bitiyo iş canım Allah kolaylık versin sana kuzum 
(3,149 puan) tarafından
Bizden istemiyor belki ama her çocuğuna ev alıyor sen ölmeyeceksin sanki şimdiden 2 çocuğuna ev aldı ne evliler ne başka birşey bi başına yapabilseydi 8 sene önce yapardı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 303 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,705 göst.
26 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.