0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Mrb 4 yıl önceki hijyenik muhafaza edilen bebek vezı kullanılırmımolfıx

10 Cevaplar

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Kaç aylık bebek 
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Yemek değilki bozulsun kullan canım nolcak
0 oy
tarafından
ben onlari oyuncak bezi yaptim bence kullanilmaz cunku primaydi bndeki bildigin orta kisminin rengi degisti
0 oy
tarafından
Belki çürümeye başlamışsa sızdırabilir yada içindeki minik minik şeyler dağılır. Dene bi
0 oy
tarafından
Bezin de mi son kullanma tarıhı var :)
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Saçma gelmesin ama kenarlarını yırt adet oldugunda kullan bebeğine kullanma bnce 
0 oy
(2,127 puan) tarafından

Kullan nolcak bez fiyatları uçmuş zaten :D

0 oy
tarafından

Belkı ınanmazsınız kardesımden kalan bır paket molfıx bezı vardı 11 sene sonra ogluma kullandım vallahı 11 sene :D ne sızdırma ne topaklanma dagılma hıc bısı yoktu tas gıbı valla bımın bezını kullanıyordum normalde ondan bıle ıyıydı :D

(6,669 puan) tarafından
Maşallah nasıl saklamış annen
tarafından
kuculen çamaşırların arasında canım köyde evımız ıkı katlıydı alt kat kullanılmıyordu orda camarları koydugu karton kutunun orta katından cıktı zamanında koymus demek kı ogluma denedık oldu valla 2 hafta gıtmıstı bıze buyuktu paket
0 oy
tarafından
Valla kardeşimden kalma bezi saklamisti annem 4 yıl falan oluyodu geçeli baktım beze de içindeki şeyler dagiliyodu elleyince elime tozu gelmişti o yüzden kullanmadım zarari olur diye baktım tarihi de geçmişti zaten 
0 oy
(392 puan) tarafından
Bn kullandım bebeğim fena pişik oldu. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 550 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
24 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bahardy (166 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...