0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gel gör ki buranın tadı hiç bir yerde yok ya :D 

X uygulamanın da soru cevap bölümü var ama buranın koligi olmuşum varya hshdhhendjd 

Hepinizi çok seviyorum kizkar ya kendimi yalnız hissetmiyorum ❤️❤️❤️

11 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ya bende cok seviyorum birbirini tanimayan binlerce kadin her turlu sorunda birbirine destek oluyo  bi kahve fotosu paylasiolar onlarca kisi afiyet olsun diye instagramda paylassam tanidiklar yazmaz afiyet olsun diye yada bir soru soruyosun herkes yardimci oluyo:)bencede iyiki var iyiki varsiniz
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Şuan site çöktü:D paylaş Kazan yüzünden 

tarafından
Valla hiç anlamam öyle seylerden ne karimiz oluyo djdj
0 oy
(244 puan) tarafından

Allah razı olsun :D

tarafından
Senden de canım :RD
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Görenler de bana millet sürekli Instagram da Twitter da vakit geçirir sen burda bu kadar ne yapıyorsun, ne buluyorsun diyorlar :D. Çevremde hamile olan herkese bu uygulamayı indirmelerini söylüyorum :) 

tarafından
Ben uygulamayı yükledim yükleyeli instagrami unuttum hahaha :)
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Aynen bende ufacık bir fırsatta buraya giriyorum öyle çok post açmam ama okuyucuyum bende seviyorum ♥️
0 oy
(1,752 puan) tarafından

Ayy dedgnz gbi burası bi baska ya gece bebegm uyanıyo hemn bakıyom buraya:)

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Evet ya ben daha önce hep instagramdaydım şimdi hep burdayım seviyorum hamileyken ulyukledim dedim doğum yapınca silerim ama şimdi daha çok giriyorum :)❣
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bende bitane yükledim burdaki saçma sapan postlardan ve boş boş uyarılardan sonra ama orda dedikodu yok sarmadı geri geldim :D
0 oy
(48,713 puan) tarafından
Bende bununka birlikte baska uygulama daha yuklemistim orada takılıyodum.hep sonra ona sapiklar dadandi sohbet kismi kapandi bu uygulamadada hastane çantası icin gerekli seylere bakarken tesadufen.hamile soru cevap kismini gormustum sonra bu bölüm acildi kaldim burda ☺️
0 oy
tarafından
Ama bak kimseye cevap vermemisin asko bu postta 
tarafından
Teşekkürler normalde her yoruma cevap vermeye çalışıyorum
tarafından
Biliyorumcanim taniyorumda seni sasirdim son postunu gorunce yazdim onada zaten
tarafından
İnanki gör burda okadar saçma konulara onlarca kişi yaziyor düşük puanlı biri birşey payalsinca yada gerçekten bilmedimggim yada emin olmadığım bişey sorunca kimse bilsede yazmiyo  ne bilim yada morelim çok bozuk çok duygusalim zaten güçlü bir insan değilim hemen parliyorum öyle işte doluyum
tarafından
Anladim seni canim bisi diyemeyiz isteyen yaziyo bana demk gelseydin fikrim varsa yazardim bilirsin beni az cok uzme kendini
tarafından
Biliyorum canım teşekkür ederim
0 oy
(119,456 puan) tarafından
post hortlamis      

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 999 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayde (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
28 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Busrabusra0 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 266 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 427 göst.

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...