0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Bugün saticaktik araba alacaktik 40 bin düştü araba hayal oldu esimi tam ikna etmsiken düştü 775 e

22 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Keşke satsaydin cnm ya ben sevindm düşmesine açıkçası ama bayadir yüksekti niye satmadnz ya
(823 puan) tarafından
Ne biliyim araba bulamdik  yılbaşına kadar da millet  çıkar dedi satmadık
(2,671 puan) tarafından
Valla sende hakliisn araba fiyatları dusucek aslında bozsaydiniz bekleseydnz canım ama altın çıkar mı bilemem a şuan lik dusustu sakın satmayon bekletin yazıktır hani sahada düşür umuduyla bence satmayın bekleyin
-Reklam-
0 oy
(2,262 puan) tarafından
Yine çıkar merak etme canım hayırlısı olsun
(823 puan) tarafından
Amin canım hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Şans işte benim kocada gündüz doları bozdurdu düşecek demişler uzmanlar gerçekten düştü bin TL kar etti bende bozdursaydım kar edecektim eşimi dinlemedim
(823 puan) tarafından
Ya bizde bugün bozacaktık nasip değilmiş
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Bekle canım geri fırlayacak... Elinde varsa suan tam ltın alma zamanı. 
(823 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,510 puan) tarafından
Kismetten ötesi yenemz bacım dün bozdum akşam dolar düştü haberimiz bile yoktu 
0 oy
tarafından
Vardır herşeyde bir hayır cnm 
0 oy
(4,642 puan) tarafından
Nasip canım yapacak bir şey yok her şeyin hayırlısı
0 oy
tarafından
Gün sattım cnm düşmeden bikac saat önce şansıma altın düştü
0 oy
(179 puan) tarafından
Ahhh ahhh bizde tam bugün  satıp ev alacaktık ama düştü altın ev hayal oldu 
0 oy
(340 puan) tarafından
Offf hiç sorma ya bizimde 2burmali vardı yılbaşında dahada yükselecek dediler oyuzden yılbaşını bekledik düşeceğini bilseydik satardık baya düştü 
0 oy
(463 puan) tarafından

Çıkar yine. Para basıyolar. Başka bi açıklaması yok bu düşüşün. Pandemide de aynısını yaptılar gördük ebemizi :D

0 oy
(471 puan) tarafından
Canım jerseyde vardır bir hayr belki tekrar yükselecek 10 gün  içinde 
0 oy
(5,956 puan) tarafından
1 ay sürmeyecek bu düşüş dahada yükseliş görecek milleti galeyana getirtip sattırıyolar şuan asıl dövizcilerin hepsi düşükten toplamaya başlayınca parayı piyasada oluşan TL fazlalığı enflasyona yansıyacak.. Yani bekle biraz ha ne oldu hepimiz zamları yediğimizle kaldık tekrar yükselişte tekrar zam görcez.. 
0 oy
tarafından
Keşke daha önce satsaydın kuzum , hayrlısı olsn 
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Hayırlısı olmuş belki de üzülme
0 oy
tarafından
Sen araba almayı ver ne olck tek düşün de senn 40 binlirk araban için üzülme insanlar i düşün
(823 puan) tarafından
Ben zaten kiradayım ondan başka birikimim yok düğün altınlarım asıl inslaanlar beni düşünsün
tarafından
Uyarı veren kişi iyi o zaman altin zirfeyi gorsn insanlr ekmek alamıyor ama olsun önemli değil 3.5 kişi kar edeck diye asıl sizin düşünceniz kötü Zatn azda olsa karı vardr zarar etmdgi sürece sıkıntı yok
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Altın dolar yine fırlayacak dünya merkez bankası 3 kez arttırmaya gideceğini açıklamıştı günler önce Nezaman artiracagi belli değil ama dolar yine dünya çapında yükselişe geçecek haliyle altın da aynı şekilde şimdi düştü diye kimimiz sevindik kimimiz üzüldük ama bu düşüş fazla uzun surmez
0 oy
(14,494 puan) tarafından
Nasip canım alırsın elbet 
0 oy
(11,990 puan) tarafından
Valla kişisel kar kısmını geçtim ben artık umarım devam eder düşüş ve bu piyasaya da yansır. A ya da B şahsı değildi hiçbir zaman benim zorum geçimdi. Umarım dediğim gibi raflara da yansır bunlar. 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
1 şubatı bekle canim fırlayacak.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 191 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
18 cevap 671 göst.
0 oy
5 cevap 458 göst.