0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (1,267 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Jdjsnsjsnskdkjsmsns xndjdjjdhdbdhdbdb 

6 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun cümleten ne denilirki artık
(1,267 puan) tarafından
Amin canım amin alan var alamayan var bari bebek ihtiyaçlarına zam gelmese biraz insaf ya
-Reklam-
0 oy
(7,214 puan) tarafından
Trendyol da 184 lira 
(1,267 puan) tarafından
Evet gördüm onu bi tek orda var o da 120ydi 184 yapmışlar
(7,214 puan) tarafından
300 lira üzerine de 25 lira indirim var al toptan bacım Allah yardımcın olsun
(1,267 puan) tarafından
Burdaki eczacıya bi sorucaz eğer eski fiyattan veriyorsa alırız ordan olmadı mecbur burdan alicaz internetten de mama alasim gelmiyor malum içkinin sahtesini gönderip insanları öldürmekten cekinmiyorlar bebek mamasina bile güvenemeuecek insan sağol bacım Allah razı olsun
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kız kaç gündür kendimi paralıyorum burda. Yavrum 3 aylık kaşık maması destegi vermeye basladım. Bunun yüzünden.. Tweeter dan kamu oyu oluşturmak adına paylaşım yaptım. Ama nafile. Cimere yazsana sende. Bende yazdım. El insaf bebekler ne içecek 
(1,267 puan) tarafından
Yazarım yazarım cok sinirlendim çünkü bu kadar firsatcilik olamaz anladık dolar anladık enflasyon da bebek ihtiyaçlarına dokunmayın bir zahmet ya alamayan ne yapsın günahtır
(3,551 puan) tarafından
Dolar düştü inşallah fiyatınımda düşürüler. Tamam ithal ürün herşeye yapıldı onlar da yapsın da yüzde iki yüz zam nedir arkadaş 50 lira yap yanı.
(1,267 puan) tarafından
Delirtcekler insanı
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Allah fırsatçıları kahretsin oysa peygamber efendimiz stok yapip malinin degerini artiranlari lanetlemis o lanet onlarida bulur inşallah bizimde ayni 100 lira olan mama 150 olmus ve bulamadim üstelik elimde kaldi 450 gram bakalim napacaz
(1,267 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla ne diyim ya şartlar artık çok zor
(4,450 puan) tarafından
Aynen oyle oldu cay kasigiyla aldigimiz zam kepceyle geri gidiyor:(
0 oy
(13,202 puan) tarafından

350 mi oldu :'( 17 kutu kullanıyordum geçen yıl ayda 50 de başladık 120 de bıraktık 

(1,267 puan) tarafından
50 tly miydi bi ara bu beni yıkar ..
(13,202 puan) tarafından
Geçen yıl Eylül ayından ocağa kadar 52 den aldık eczacı 50 den veriyordu çok alıyoruz diye. Biz bir de yokluk çektik geçen kış mama bulamadık kasımdan marta kadar canımız çıktı
0 oy
tarafından

image

184 liraya var inter üzerinde bakın isterseniz ..

İlgili bir soru bulunamadı

382,082 soru

11,439,211 cevap

35,007 kullanıcı

...