0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (570 puan) tarafından
Kızlar biliyorsunuz  oğlum bronşit olmustu  bir hafta hastahanede  yattık  perşembe günü taburcu olduk doktor sadece  buhar yazdı ama ne kadar kullanacağını söylemedi  öksürük filan yok geçti çok şükür  persembe  gününden beri evde buharını  veriyorum  kaç gün kullanılıyor bilgisi olan varsa yazabilir mi hirlti  öksürük yok çok şükür 

7 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Buhar derken canim ilacmi yazdi yoksa normal sadece soguk buhaar mi veriyorsun 
(570 puan) tarafından
Ventosal yazdi canm buhar makinesiyle birlikte
(4,403 puan) tarafından
Ventolin vermis  bayada kullanmissiniz sikayetleriniz bitti ise kullanmayın odayi nemlendirin yetwrli
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Tekrar takip gunu  vermedi mi biz evde atlatiyoruz suan 12 gun biraktik ama tekrarlarsa vermem icin ilac yazdi hirilti kesilince birak dedi
(570 puan) tarafından
Yok Bisey demedi canm sadece  taburcusuniz rahatlamis  bebeğin dedi
(599 puan) tarafından
Tmm kullanma ozman tekrarlarsa diye vermiş tir hirtilyi biliyorsun eğer öyle olursa ilaç kutusun usutunde kullanım şekli yazarlar ona gore kullan
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bize 1 hafta kullan sonra kontrol dedi 1 hafta kullandım çok şükür geçti 
(570 puan) tarafından
Anladm peki canm rabbim  bidaha  göstermesin
0 oy
tarafından
hangi ilaclardan verdi buhari icin 2 çeşit ise birini bitirip diğerine geçin. karıştırıp vermeyin yani. ben bitene kadar kullandım ve hala iyilesmedi tam olarak Allah şifa versin sizinkinede
(570 puan) tarafından
Sağolun sizede çok gecmis olsn ventosal verdi sadece
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Hastayken 3 saatte bir veryordum canm bizde bronsitten hastande yattık malesef smdi sabah öğle akşam veryorum yarım ölçek buhar ilacı 2ml izotonik su karstrp veryorum 
(570 puan) tarafından
Bende yarım veriyorum aynen
(2,795 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
(570 puan) tarafından
Saol canm sizede geçmiş olsun
0 oy
(117 puan) tarafından
Canım yarısını koy buhar makinesine ağır gelmemesi için varsa serum fizyolojik ile karıştır.  Eşit miktarda karıştıra bilirsin 4 saatte bir veriyordum ben bebeğim 8 aylik
(570 puan) tarafından
Yarım veriyorum canm da hıriltisi  kesildi öksürük  de yok devam edeyimmi dedim
(117 puan) tarafından
Ben ilaç taraftarı değilim çok canım ne zaman kesildi ben tedbir amaçlı bir gün daha 2 kez verdim. Sonra olmadı çok şükür.
(570 puan) tarafından
Ozmn  perşembeye kadar  kullanalım 1 hafta dolmuş olur teşekkür ederim canm
(117 puan) tarafından
Rica ederim canım sık kullanma bence 2 kez yeter dediğim gibi çünkü öyle bir şey ki tekrar ediyor malesef tam iyileşmeyince tedaviyi bırakmamak lazım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kutunun  üstün de yazmıyor mu canım  her bebekte farklılık  gösterebilir  ben  iki tane  farklı buhar veriyorum   

1. Buharı  sabah  akşam  yani  12 saatte bir 

2. Buharı günde  3 kere  yani  8 saatte  bir veriyorum 

Verdiğin  ilaç ismi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysn adnr (51 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 311 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Baska (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
23 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hediye (4,921 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,124 cevap

34,775 kullanıcı

...