0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından
Ben normalde halk ekmek alırdım 1 25 kuruş alamıyorum artık gdyorum yan kalmamış yan ekmekçi. Gelmemiş kuyrugun başı var sonu yok anne baba gunu resmen içim yandı ya resmen yaşlı teyzeler ayakta bekleyemiyordu bu kaç hftadr alamıyorum normal ekmek 3.tl ala ala kumbaramdaki para da biti bugun 2 kere o yoldan dönmüşüm ayaklarım ağrıyor ya

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla mevbur alıyoeuz ya diger ekmeklwrn içi bomboş halk ekmeğim tadı da guzel hem doyurucuu da eşim saaitimi öğrenmş artol fazla beklemeden alıyor geliyor 
(5,389 puan) tarafından
Ben nezman gtsem yan bitmiş yan ekmekçi gelmemiş bayat ekmek dağılıyor ama yapacak bir şey yok
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Ben halk ekmekten alıyorum 17.30 gidince hiç sıra olmuyor kız o saatte geliyor ekmek 
(5,389 puan) tarafından
Bnm bebek var evde sıra bekleyemıyorum kadın dyırdu bır saat sırada bekliyoruz
0 oy
tarafından
Besaş mı halk ekmek dediğin kuzum 
(5,389 puan) tarafından
Hıhı googleden baktım besaj
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ekmek hiç kullanmıyoruz canım aldığım zaman da bimden tam buğdayli alıyoruz dilim ekmek şeklinde 1 hafta gidiyor o bize
(5,389 puan) tarafından
Gerçekten mi ne guzel yok mesela biz bır gunde 3 de yeriz 4 yerız bu gun 4 Ekmek aldm bıttı ıkı kişiyız bıde
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yan ekmekçi be kız valla biz normal narketten alıyoruz maalesef 
(5,389 puan) tarafından
Yetmiyor yaa 3 tl çok pahalı
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Halk ekmek alıyorum kuyruk vardı bugun hatta
(5,389 puan) tarafından
Burdada oyoe ben fzla beklryemedım bebek var evde dye
0 oy
(7,273 puan) tarafından

Hangisi ucuzsa :D

(5,389 puan) tarafından
Ucuzda bulamıyorız yan bıtmış yan ekmekçi daha gelmemiş yda kuyruk vzar
0 oy
(1,691 puan) tarafından
normal ekmek aliyorum gunde 1 tane aldigim icin cok alsam halk ekmegi alirdim bende kesin
(5,389 puan) tarafından
Ayy ne guzel vallahı bız gunde 2 buçuk 3 bugun 4 Ekmek gttı bıde 2 kişiyz sulu yemeklere çok gdyor
0 oy
tarafından
Normal ekmek kuzu hiç halk ekmek almadm , ihtiyacı olanlar alsın die 
(5,389 puan) tarafından
Ben mecbur halk ekmek kalmıyor
0 oy
tarafından
Normal ekmek alıyorum fırından hep yada cepte şoktan sipariş vermişsem ekliyorum sepete
(5,389 puan) tarafından
Vala bze yetmıyor 2 kişiyiz gdyıo baya
0 oy
(278 puan) tarafından
Normal ekmek alıyorum sıra bekleyemem sora beklersem evde yapacak yemeğim olmaz.. 
(5,389 puan) tarafından
Bnde sıra bekleyemiyorım bebeğim var evde snçta kadın 2 saatir bekliyorum dyordu
0 oy
(392 puan) tarafından
Köyde yaşıyoruz halk ekmek merkezde. Tadıda hiç güzel değil. Poğaça hamuru gibi çabuk dağılıyo. Artık nasıl bi undan yapılıyo bilmiyorum. Mecbur fırından aloyoruz
(5,389 puan) tarafından
Ayy evet dimi parça punçik oluyor çabuk bayatliyor ucuz dye mecbur alyorum vallahı
0 oy
tarafından
Hemen sitenin önünde ama küçük çocuk da var okul çıkış saatinde pek kalmıyor eşim de pek sevmez ama çocuklar seviyor..hem aldığın gibi kesersen dilimlersen daha kolay tüketirsin bayatlasa da yumurtalı ekmek olur 
(5,389 puan) tarafından
Çabuk bayatnıp parçalnyır ya
0 oy
tarafından

Belediye ekmeğine bayılırım ama biz tam buğday alıyoruz gebelik şekeri dolayısı ile :ermm:

(5,389 puan) tarafından
Halk ekmek klmyınca mecbur bnde normal ekmek alyom
0 oy
(179 puan) tarafından
Bazen un alıp evde elektrikli saç da kendim yapıyorum ama çoğunlukla fırından alıyoruz
(5,389 puan) tarafından
Keşke bnmde elektrik saçım olsa ama hamur açmada fzla hamaratlı değilm
(179 puan) tarafından
Elektrikli saç da çok geç yapılıyor ama bazen kızım için mecbur yapıyorum.. ekmek yapacak yerim olsa güzel ekmek yaparım Hamur işinde baya iyiyim ama bina da olunca mecbur elektrikli saç la idare ediyorum
0 oy
tarafından
Uzun ekmek alıyorum 
(5,389 puan) tarafından
Hmm iyimiş

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 913 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 786 göst.
9 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 315 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
18 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Umransrcn (36 puan) tarafından soruldu

380,953 soru

11,405,129 cevap

34,943 kullanıcı

...