0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Bugün dolgu yaptırdım.   Şimdilik ağrı yok doktor 3 gün ağrı olur dediydi.  Yani bu baslicak anlaminami geliyo.  Birde tamamen ne zaman o disimle bisiler cigneyebilirim . Ilk kez dolgu yaptırdım o yüzden tam bilgim yok doktor da ufak bi bilgi verdi ama ben sormadan buraya edemedim

2 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende dolgu yaptırmıştım ama sonrasında hiç agri olmadı yaşamadım ertesi günü yemiştim canim dolgu yapıldığı gün zaten bi kaç saat uyuşuk olduğu için bise yiyememistim ertesi günü normal yemek yedim 
(3,794 puan) tarafından
Dolgulu disinle cignemede sorun oldumu.  Sakız cigneme pilav yeme diyenler oldu
(9,626 puan) tarafından
Onu ilk zamanlar için demişlerdir canim sakız doğuya yapılmasın diye ama pilavı anlamadım sonuçta oda yemek diğerleri de yemek o zaman diğerlerini de yeme yani o söyleyenler için söylüyorum:)) ben hergun mutlaka bi tane sakız ciğerim huyumdur tabi doğumun üzerinden 4 sene geçti ama bana kimse onu bunu yeme demedi sadece cok aşırı sert şeyleri ısırarak değilde bıçakla keserek yememi söylemişti doktor benim bi 20lik dilimde bide tavşan dislerimde dolgu var ikisi de sapasaglam
-Reklam-
0 oy
(492 puan) tarafından
bende bugün on dışını dolgu yaptırdım ne zaman yemek yiyebilirim dedim istediğin zaman ama dudağını ısırirsin dikkat et dedi geçen haftada arka dişine kanal tedavi sinardindan doldu yapıldı üç gün yeme sonra yersin dedi öle yaptım ağrı sızı olmadı com şükür 
(3,794 puan) tarafından
Bende de aynı aynı önce kanal tedavi Son ra dolgu yapıldı Su an gayet iyiyim. Doktor 3 gün ağrı olur dediydi ama bende bisi yok
(492 puan) tarafından
bendede olmadı çok şükür hatta sordu oldumu diye yok dedim
(3,794 puan) tarafından
Dolgu rengi nasıl kiz sende benim ki grimsi bi renk beyaz olmuyomu dolgu
(492 puan) tarafından
benim hepsi beyaz gri deil bı tane gri dolgum var oda 11 sene oldu yaptirali

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 147 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 63 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gazel 25 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayze (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu

378,059 soru

11,315,364 cevap

34,755 kullanıcı

...