0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ya ürtiker olmusum yani kurdeşen birden oldu dun sabahtan beridir gecmedi bugun saglik ocagina gittim ilac yazamadi emziriyorum diye bebegimde 73 günlük bi acile git dedi napicam ya nasil gecer 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hıc basina gelen bilen yokmu ya
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Onun iğnesi var onu yapiyolar cnm kramleri haplari var stres yapma oda tetikliyo bnm kardesim neler çekti ama co şükür uzun surmedi atlattı dahiliyeye gitmeni tavsiye ederim
tarafından
Emziriyorum ama ben cocuguma bi zarari olmazmi
(1,571 puan) tarafından
Cnm sen bi git doktora ona göre bi tedavi uygular sana emzirirkende kullanılan ilaç çok artarsa çok sıkıntı çekersin
tarafından
Zaten sirtimda kolumda var kolumda basladi sirtima gecti simdi yuzum kasinmaya basladi ama kasimiyorum tutuyorum kendimi
(1,571 puan) tarafından
O dağılıyo işte canm zamanla o kadar kabarıyoki ihmal etme canına yazık cildiyede sira bulamassın belki o yuzden dahiliyeye git erken tedavini ol 1 yıl çeken bile var bu hastalığı
(1,571 puan) tarafından
Baharatli yağlı yiyeceklerde tetikliyo ben kardesimde baya bi araştırmiştım artık kaşınmayı geçtim yaniyodu alev gibi
0 oy
tarafından
10 yıl çektim ben:( rabbim yardım etsin sana şifa versin  zor valla 
0 oy
(4,589 puan) tarafından

Canım bende de çıktı, ben randevu bulamadığım için cilt doktoruna özele gittim. Allerset diye bir ilaç yazdı emzirdiğin için sadece bunu verebilirim dedi. Kan tahlili yaptı bir şey çıkmadı yüksek ihtimalle sıkıntıdan ve yorgunluktan olmuştur bebek de baktığın için etkilemiştir dedi.  Kremler hiç bir işe yaramaz dedi. Bende iki günde bir alıyorum ne olur ne olmaz diye bu aralar bayağı azaldı çok şükür ama hâlâ oluyor. Yalnız aşırı uyku yapıyor o yap. 

Birde İbrahim Saraçoğlundan dinlemiştim sabah aç karına supurge otu tohumunu havanda ezip yutacaksın birde Melisa çayı içeceksin bir ay boyunca. 

Allah şifalar versin çok sinir bozucu biliyorum.
tarafından
Evet cok zor melisa cayi emzirme doneminde sıkıntı olmaz demi
(4,589 puan) tarafından
Sanmıyorum yine de araştır internetten ama ben içmiştim sorun olmadı.
0 oy
(146 puan) tarafından
Karbonata biraz su kat macun kıvamına getir kurdeşen olan yere sür güzelce ov 5 dk kadar beklet kurusun sonra yıka canım ilk kullanımda fayda ediyor çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
11 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

381,739 soru

11,428,299 cevap

34,988 kullanıcı

...