0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından

Ben kullanıyorum fakat, aşırı yer tutuyor gibime geliyor ve tezgahın üstünde kalabalıklık gibi gelmeye başladı. Kaldırmayı düşünüyorum ama bazen elimde yıkadığım şeyler oluyor onları nereye koyarım bilemedim:D

23 Cevaplar

+1 oy
(1,580 puan) tarafından

Klasik bulaşıklıklar çok yer tutuyor ben bunu kullanıyorum bende gördükten sonra annem teyzem ablam, 3 arkadaşım da aldılar herkes bayıldı. Kolay kurutuyor hemen suyu emiyor ve kendisi de hızlı kuruyor. 

3 rengi var. Ben bunu aldım. 

image

-Reklam-
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Kullanıyorum gün içinde onuda kaldırıyorum tekrar bulaşıklarımı yıkayıp kuruyunca tekrar kaldırırım daha derki toplu oluyor 
(741 puan) tarafından
Valla benim kaldırılcak gibi değil öyle her zaman
(1,382 puan) tarafından
Anladım o zaman bulaşık bezleri var ondan kullan annem öyle yapar tabi ki siz bilirsiniz hayırlı sabahlar...
0 oy
(961 puan) tarafından
Sabah sabah nerden düşündün bunu :D kullanmıyorum ben bulasık tutmam tezgahta yıkar kaldırırım hemen
(741 puan) tarafından
Sabahtan mutfağa girişicem de :D

Süzdürmeden mi?
(961 puan) tarafından
Bez sererimmişimi bitirene kadar süzer en son kurulayıp kaldırıp çıkarım mutfaktan
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum cnm
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum canım bulaşık kurutma bezleri oluyor onları tezgaha sariyorum bulaşıklarım.yikayip bitirdikten sonra yerine kaldırıyorum. Kurutma bezini de balkona asıyorum kuruyor
(741 puan) tarafından
Tezgah üstü daha ferah duruyor dimi
(17 puan) tarafından
Evt canım daha iyi oluyor .
0 oy
tarafından
Kullanıyorum tabi ki. İçi boşken hayatta bırakmam tezgah üstünde,hiç sevmem kalabalığı tezhagim boş olacak benim :)
0 oy
tarafından
Kullaniyorum tabiki evet yer tutuyor ama bi o kadar işime yarıyor
0 oy
(423 puan) tarafından
Nefret ederim gereksiz yer kaplar bez ser yıka Ocagı falan silerken bulaşıklar  süzülür kaldırırım 
0 oy
(1,939 puan) tarafından

image

arada A101e geliyor  :) Internette de bulabilirsiniz. Fazla yer kaplamiyor
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Evet kullanıyorum canım tezgah üstünde duruyor olmasa iyi olur ama mecbur 
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Bulaşık bezi aldim onu kullanıyorum kalabalık yapan şeyleri hiç sevmiyorum o yüzden bulaşıklik almadım 
0 oy
tarafından
İkeanın füme bulaşık bezi var onu kullanıyorum sıfır koku oluyor bez gibi oldugundan katlayıp kaldırıyorum
0 oy
(392 puan) tarafından
Öncleri bez kullanıyodum ama bardaklar fln alttan hava almadan kuruyunca kokuyolar. Mecbur 101e gelen tekkatlı plastiklerden aldım onu kullanıyorum şimdi. 
0 oy
tarafından
Ben kaldırdım hem kalabalık yapıyor hemde krec bağlıyor çirkin duruyor. Metaldinkrec sökücü kullana kullana kötü oldu. Şimdi bez seriyorum sonra da kaldırıyorum
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Kullanıyorum mecbur cnm dediğin gibi yikaynca nereye koyacam:)
0 oy
tarafından

Evet yer kaplıyor ama genede kullanıyorum gerçekten kullanışlı :) 

0 oy
(693 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum yıllardır..tezgah üstü kalabalık sevmem...bulaşık altları var ondan kullanıyorum sonra kurutup kaldiriyorum
0 oy
(463 puan) tarafından
Bulaşık kurutma bezini seriyorum plastikler hijyenik gelmiyor pek
0 oy
(2,463 puan) tarafından

Bende bu yüzden almak istemedim almamda kayınvalidem alalım alalım diyo herşeyime karıştığı gibi:)banada fazlalık geliyor, gerçekten öyle, hoş durmuyor tezgahta da(bana göre) Bekarken de yoktu gereklide değil. Kalın bulaşık bezleri oluyor ondan kullanıyorum. 

(2,463 puan) tarafından
Birde tezgah üstünde duran çöp kovasını hiç sevmiyorum. Dolap kapağına asılan dikdörtgen kutu var, yemek yaparken anlık onu kullanıp çöpe döküp yıkayıp asıyorum çok kullanışlı oluyor
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Ben sevmiyorum ya tezgahın üstünü kalabalık gösteriyor. Bez seriyorum suyunu çekince kurulayıp hemen kaldırırım. Tezgahımın üstü bomboş olmalı yoksa rahat edemiyorum:)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 617 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkullanici00 (180 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...