0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bekarken cok ezildim aile sorunlarımız cok oldu babam arkamızda değildi herkes bşr laf derdi evlenim kurtulurum dedim 18 yasında evlendim esim 3 4 ay cok iyiydi arkamdaydı sonra anasının eline bıraktı hepsi bi laf dedi bni kullandılar 11 ay da evli kaldık sonra babamgil geri aldı babam cocukla çocuk oluyor cocuga gıcıklık veriyor cocuk uğunuyor kuzenimde aynısını yapıyor herkes düm.bük şere.fiz peze.venk diye seviyor çok zoruma gidiyor esimle bosandık ama çok pişman istediğin herşeyi yapacam ailemlede konuşmicem çok güzel hayatımız olacak diyor ailesi yıkmıştı yuvamızı baba evinde de cocukla olmuyor geri gidersemde ailem akrabalarım bnle konuşmicek ne yapacam bilmiyom lütfen linçlemeyin moralim çok bozuk kalbinizi kırarım

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canim esin pişman sa  dedigini yapacaksa sen daha iyi tanırsın eşini   eşine dönmeni tavsiye ederim  kusura bakma ama ailendende bi halk olmayacagi kesin  çocuğun suanki ortamı belliki çok sağlıklı değil  sevmek için bile olsa  o kelimeler kullanilmaz   

tarafından
Eşim cok pişman biz geldikten sonra yıkılmış yeniden nikah yaparız diyor kimin ne oldugunu anlamış bnim sizden başka kimsem yokmuş diyor
tarafından
Canim   eşinle konus  gelsin ailenle konuşsun  pişman olduğunu söylesin  senden ve ailenden özür dilesin  belki ailende yumuşar
tarafından
İmkanı yok canm babamla kuzenim eşimi dövüp öyle almışlardı bni yine döverler esim tek gelemez o yüzden arkasında da kimsesi yok gelecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcınız olsun cnm 
tarafından
Amin canm inşallah
0 oy
(515 puan) tarafından
Ay ne bilim canım ya zor ailen ile yaşamak ne kadar anan baban da olsa çocuğuna bişey dediklerinde zoruna gider olmaz yani. Konuş eşinle iyice ailenide ikna et bı şekilde. Rabbim tez zamanda seni sıkıntıdan kurtarsın.
tarafından
Ailem asla ikna olmaz
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Eşini al karşına konuş herşeyi canım. Belli ki pişman yoksa aramaya tenezzül etmezdi bnce. Çocuğun hiç iyi şekilde büyümüyor sonuçta. Rabbim yar ve yardımcın olsun canım benim 
tarafından
Hergün görüntülü konuşuyoz 5 6 saat hemde
(1,034 puan) tarafından
Hmm eşinin huyunu sen daha iyi bilirsin cnm sen ne düşünüyorsun sözünde durur mu dersin
tarafından
Ailesi olmazsa durur canm zaten konuşmşcek ailesiyle ben gidersem
(1,034 puan) tarafından
Snde kararını ver o zmn canım
tarafından
Çok kararsızım
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Eşinin değişeceğine eminsen git ama iyice düşün aynılarını tekrar yaparsa gidecek yerin olmayacak
tarafından
Değişmez canm ailesiyle kpnuşmicek ailesi yüzünden değişmişti zaten biz çok severek evlenmiştik
(1,072 puan) tarafından
O zaman tekrar dene canım ailenin gönlünü yapmaya çalış
tarafından
İmkamı yok canm en başta söylediler gidersen buraları bizleri unut diyr
0 oy
(763 puan) tarafından
Baba evin rahat olsa dönme diyecem ama sen çekmişsin belli ki çocuğunda çekecek o evde. Eşinin gerçekten pişman olduğuna inaniyosan bi şans daha verebilirsin bence canim..
tarafından
Çok pişman evde tek başına annesigil 2.katta bir tabak yemek bile vermezlermiş sadece işe gittiğinde yemek yermiş 42 kilo kalmış ben varken 65 kiloydu
0 oy
tarafından
İmam nikahı olarak bosanmadiniz mi ??
tarafından
İmam nikahı eşimin bana söylediği kelimelerden dolayı düşmüş olabilir bilmiyorum o yüzden
tarafından
Yani imam nikahın düştü ise birlikte olmanızın zaten dinen şartları var mesela ikinizin de gerçek bi evlilik daha geçirmesi gibi canım ilk önce bunu araştır sonrasında ise eşinden emin ol evet ailene dayanamıyorsun ama eşin de şuan seni geri kazanmak için rol yapıyor olabilir insan çaresiz kalıyor şuan burda sana kimse akıl veremez sen tanıyorsun çünkü kişileri tek duam rabbim yardımcin olsun işin zor inşallah doğru yolu bulursun ve mutlu olursun
tarafından
İnşallah canm gidersem tekrar dini nikahı da yaparız
tarafından
Tekrardan olmuyor hemen işte canım şartları var ne yazıkki ikinizinde başka kişilerle evlenip tabi bunlar herşeyiyle gerçek olması gerekiyor cin.sel birliktelik yaşanması gerekiyor ve evliliklerin kendiliğinden bitmesi gerekiyor tekrar eşinle evlenilmen için yani formalite icabı olmuyor bunu okumuş biri olarak söylüyorum bende evimi terk etmiştim ama bu hususta hep aklım da eşimi kaybedebilir miyim diye soru vardı aklımda o olmadan yapabilir miyim diye aklımda hep nikahım vardı şükür oda dediklerine dikkat etti nikah düşürecek hiç bir şey demedi ve evime döndüm iyi araştır haram işleme sakın canım
tarafından
Araştıracam canm anlattıgın için tesekkür ederim
0 oy
tarafından
Eşini en iyi sen tanırsin gerçekten o pişmanligi görüyorsan onda evine git her baba evi bir olmuyo benim arkadaşim da boşandı 7 yıldır oğluyla baba evinde çok iyi bakılıyor 
tarafından
Çok pişman eminim canm
tarafından
O zaman git bence insanın kendi evi düzeni gibisi yok
tarafından
Ailesi sorun cıkarttıgı için böyle olduk cok karıştılar karışmadıklarında çok mutluyduk
0 oy
(14,957 puan) tarafından
Eski eşin gelecek. Seni ve aileni ikna edecek. Yalvarıp yakaracak. Güzelce konusacak. Herkesin az çok gönlü alınmış olwcak. Ben olsam eşime güvenip de tekrar aileme sırtımı dönmek istemezdim. 
tarafından
İmkanı yok canm biz kaçarak evlenmiştik zaten barışmaya getirmişlerdi bende sorunlarımız oldugunu anneme anlatıyordum eşimi dövdüler bni de aldılar o bnde gitmek istememiştim ama esimin aklı başına gelmiş dediğim her sartı kabul ediyor evliyken yok diyordu herşeye bi söz varya varlıgımda kıymet bilmeyeni yokluğumla terbiye ederim diye o da öyle suan aylardır yalvarıyor
0 oy
(12,866 puan) tarafından
Sen sanki biraz eşini affedecek gibisin eşine soyle ailene gelsin onlarla konuşsun anlatsın pişman olduğunu görsünler belki ailen yüz cebirmez 
tarafından
İmkanı yok canm
0 oy
(463 puan) tarafından
Babanın kıramayacağı bir aile büyüğü aracı olmaz mı benim kuzenimin babası da böyleydi babamı kıramaz kimse babam gitti ricacı oldu kızı geri gönderdiler olan oldu bundan sonrasına bakalım dediler. Böyle bi yol izlemeyi deneseniz. Birde kim niye linçlesin kuzum seni hayatta insanın başına her şey geliyor olur yani bunlar 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım baba evindense koca evi daha iyi en azından yediğine, giydigine, uyuduğuna karşıan olmz
tarafından
Cok caresşim ne yapacam bilmiyorum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sana tek tavsiyem eşinle barışip gidersen işini garantiye al ikinci çocuğu uzun süre yapma. 

Allah hangi yol hayırlı ise o yola sevk etsin
tarafından
Cocuk asla düsünmüyoruz kendisine de dedim asla cocuk yapmicez buna bakarsak yeter diye kabul etti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 389 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,127 cevap