0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Merhabalar benim bebeğim 2 yaşını doldurdu hatta 2 ay geçti bile. Bu aralar evde farklı etkinlikler yapma arayışındayım eşleştirme olsun kitap okuma olsun bulaşıkları beraber dizme,. çamaşırları beraber katlama gibi evde yaptığım işleri beraber yapma konusunda ya da pasta yapıyorsam onunla beraber yapma konusunda bir sıkıntı yok evde yaptığım çoğu şeyi beraber yapıyoruz ama artı olarak da değişik etkinlikler yapmayı düşünüyorum yani size söylemek istediğim acaba benim aklıma gelmeyen ama sizin severek yaptığınız güzel etkinlikler var mı az önce araştırdım parmak boyası diyor oyuncak saklama diyor bende nedense oyun hamurunu çok istiyorum bu aralar ama 3 yaş ve üzeri diyor sizce 2 yaş çok mu erken Ben küçük kardeşime çok oynatırdım oyun hamurunu beraber oynardık zaten kendi çocuğuma da tek vermeyi düşünmüyorum siz oynatıyor musunuz oyun hamuru ile neler oynatıyorsunuz.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım oyun hamuru için küçük sanki
(1,369 puan) tarafından
Hmm dimi. Farklı neler olabilir başka acaba
tarafından
Biz ahşap oyuncaklarla kule yapıyoruz evde hayvanlar var onları oynuyoruz meyve kesme oyunu aldık onlarla oynuyo
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben aldım oyun hamurunu maffetti atti oylece heryere bi de aldigin gunun ertesi gunu taş gibi oluyolar canim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
2 Yaşına az kaldı. Oyun hamuru oynuyoruz. Sulu boya parmak boya yapıyoruz. Lego oynuyoruz. Topları var tarafına döküp onları kutuya basket yapıyoruz. Ama sıkılıyor çok çabuk her şeyden 
(1,369 puan) tarafından
Sulu boya iyi oluyor mu deneyeyim bende onları
(3,552 puan) tarafından
Dur bak bi fotoğraf atiyim
0 oy
(253 puan) tarafından
Sizin gozetiminizde hamur oynayabilir, parmak boyası kullanabilir, elişi kağıtları ile yırtma yapıştırma yapabilir. Hatta çok severler. Birde imkanınız varsa oyun hamurunu play do alın hem çok yumuşak hemde kurumaz. Ben anasınıfı öğretmeniyim isimden ayrıldım kızımla hergune bir etkinlik yapıyoruz hatta arkadaşlarım için Instagram dan yayınlıyorum. Ayakkabı kutusuna bir delik açıp topları içine koyun o delikten geçirdik ve alkış yapın, çok fazla yapabileceğiniz etkinlik var 
(1,369 puan) tarafından
Organik oyun hamurları nasıl diğerleri sağlıklı olmaz diyor eşim
(1,369 puan) tarafından
Instagram adresiniz nedir takip ede bilir miyim
(253 puan) tarafından
Dediğim gibi sizin gözetiminizde olduğu taktirde bir sorun olmaz. Organik hamurlar da var ama bana göre kötü çünkü organik hamuru yediğinde herhangibir zarari olmaz ama bunu alışkanlık haline getirebikir. İleri dönemde normal hamura döndüğünüzde sizden gizli yemesi soz konusu olabilir. Bir de organik hamur markaları en güvenli olanı tercih etmek gerek onuda iyi araştırmanız lazım.
0 oy
(1,718 puan) tarafından

image

image

Bende bunları gördüm geçen gün canım bantlı olanı sevdi ama evde bant bitmişti az yaptım yani kartonları da denicem 

(1,369 puan) tarafından
Hmmm bende bu bantlı olanı topların arkasına arkalı önlü bant yapıştırarak duvara dağınık olarak yerleştirmişti m toplarla birlikte minik başka oyuncakları da duvara dağıttık uzandı zıpladı falan almak için. Öyle de Güzel olmuştu
0 oy
(3,552 puan) tarafından

image

Böyle bi etkinlik masamız var. Üzeri boyanip silinebiliyor. Boya hamur kinetik kum işlerini burda yapıyoruz çok rahat oluyor etraf kirlenmiyor

0 oy
(795 puan) tarafından
benim kiz 21 aylik bende almistim oyun hamuru baya oynadik hatta parmak gelisimleri icin iyi bi de bebeginiz büyükmüş benim kizdan o yuzden pek sorun olmaz yanindayken oynayabilir onun disinda resim yapabilirsiniz organik boya kalemleri var yese bile sorun olmayan kirtasiyeden almistim ben biraz pahali ama bi de bu ara doktorculuk oynuyoruz biz :) onun icin setlerden aldim sizde buna benzer seyler yapabilirsiniz  
(1,369 puan) tarafından
Doktorculuktan anlıyorlar mı:))
(795 puan) tarafından
benim kiz kedi hasta olmus diyo eline aliyo bisey kediyi dinliyo bu aralar :D ilac falan veriyo ne biliyim anliyolar galiba :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 487 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 863 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Aralık 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu